Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Spadki skilla oraz emerytura GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Przesunąłbym wiek od którego zaczynają się spadki o jakieś 3 - 4 lata choć w taki sposób aby czynić to stopniowo w ciągu powiedzmy kilkusezonowej operacji gdyż wiemy, że ten zabieg ma na celu eliminację zbyt wybujałych emerytalnych talenciaków.
 
Największy sprzeciw budzi to, że spadki mają być wolniejsze u zawodników o większym talencie - jeśli dobrze zrozumiałem?
 
Jeśli tak to zabijamy w ten sposób sens i piękno tej gry!!! Zróbmy odwrotnie. Dlaczego? Dlatego, że jeśli tego nie zrobimy znikną wszelkie powody dla których w grze istnieją zawodnicy mniej utalentowani. Prawie wszelkie powody dla których warto takich w zespole trzymać i trenować.

Uczynienie tak aby mniej utalentowanym zawodnikom skille spadały wolniej uczyni trzymanie i trenowanie ich zasadnym i będzie odpowiadać prawdzie, że nie sam talent ale i systematyczna praca prowadzi do pożądanych efektów.
zmiana ze spadkami skili musi być bo już mnie drażni ! U jednego zawodnika w tym sezonie miałem 2 razy i to po -3 a to nie koniec sezonu Smutny
Ja bym troche rozróżnił najemników bo ja np mam zawodnika od juniora i jest już u mnie chyba 10 sezon traktuje go jak swojego i to ja go wyszkoliłem Język Ale jak co jestem na tak z tymi zmianami Uśmiech
(2016-12-30, 21:52:11)kropek81 napisał(a): [ -> ]zmiana ze spadkami skili musi być bo już mnie drażni ! U jednego zawodnika w tym sezonie miałem 2 razy i to po -3 a to nie koniec sezonu Smutny
Ja bym troche rozróżnił najemników bo ja np mam zawodnika od juniora i jest już u mnie chyba 10 sezon traktuje go jak swojego i to ja go wyszkoliłem Język Ale jak co jestem na tak z tymi zmianami Uśmiech

i dla tych co kupiles za juniora i trzymasz dlugo go powinna byc mniejsza pensja optuje za tym.
Tak jak piszesz Arku Uśmiech Zgadzam się Uśmiech
Spadki skilla są irytujące i zniechęcają do gry. Pytanie czy są one losowane każdego dnia?? bo przez 3 dni mój zawodnik miał spadki -3,-1,-2 i tak te 3 dni pod rząd :/ ja rozumiem raz w tyg albo ustawiony % spadku skilla na sezon ale to już przesada. w ciągu 3 dni stracił na średniej 1.2 ptk. a nie wspominam o tym iż miał więcej takich spadków. Tak naprawdę to zawodnicy są szkoleni i gdy osiągają poziom 100 ptk trzeba już myśleć o ich sprzedaniu gdyż zaczynają im się spadki.
A ile ma lat ten zawodnik? 34? 36? Duży uśmiech
Te spadki skila powinny być od 30 lat ale emerytura od 35 lat a wychowanki rok później
(2017-01-11, 20:22:53)holender260 napisał(a): [ -> ]Te spadki skila powinny być od 30 lat ale emerytura od 35 lat a wychowanki rok później

rowniez jestem za spadkami od 30 lat. Duży uśmiech
pomysł 7Shem7 odnośnie obniżenia ilości spadków u wychowanków wydaje się również mieć sens i spokojnie możemy taki handi dla "swojaków" zrobić Uśmiech
GM_Arek a co slychac w temacie spadkow skilli wiadomo od jakiego wieku beda?
główna propozycja z pierwszego posta raczej zostanie, z korektę zaproponowaną przez 7Shem7
Nie mozna zaczynać spadku od 27 lat. Chłopie zastanów się!! Jesteś w grze od niedawna, więc nie ustawiaj jej opcji pod kątem innych gier. Zamiast "poprawiać" SW chcesz ją zarżnąć aby nie było konkurencji ? Niech ADMINI rozmawiają z ludźmi, głównie o najdłuższym stażu, w jakim kierunku mają pójść zmiany a nie rób tego wg własnego uznania bo nie robisz tego w sposób przemyślany. Wbrew pozorom najdłużej grający nie są wyłącznie w Ekstra, 1 czy 2 lidze, także niżej.
(2017-01-28, 09:06:20)szuwarek napisał(a): [ -> ]Nie mozna zaczynać spadku od 27 lat. Chłopie zastanów się!! Jesteś w grze od niedawna, więc nie ustawiaj jej opcji pod kątem innych gier. Zamiast "poprawiać" SW chcesz ją zarżnąć aby nie było konkurencji ? Niech ADMINI rozmawiają z ludźmi, głównie o najdłuższym stażu, w jakim kierunku mają pójść zmiany a nie rób tego wg własnego uznania bo nie robisz tego w sposób przemyślany. Wbrew pozorom najdłużej grający nie są wyłącznie w Ekstra, 1 czy 2 lidze, także niżej.

w tej kwestii zgadzam sie w 100% z szuwarkiem.
Spadki owszem ale miom zdaniem od 30 roku zycia.
Niech np. tabela ze spakami z uwzglednieniem wlasnych wychowankow zaczyna sie nie od 27 a od 30 lat z zachowaniem oczywiscie ilosci spadkow, czyli dla I stopnia 0 wychowanek /1 najemnik i to w terminach ustalonych np. 2 razy na sezon. Mozna tez z wiekiem czyli np. od 35 lat wprowadzic spadek skilla 3 razy na sezon aby ludzie nie gromadzili dziadkow zbyt mocno.
szuwarek, w grze jestem od grudnia 2011 (sam oceń czy to wystarczający staż).
Jakbyś doczytał CAŁY wątek, mam nadzieję że to zrobiłeś (ale może przeoczyłeś moje wpisy, a nie tylko skupiłeś się tylko na ostatnim) to wiedziałbyś, że:

spadki dla wychowanków (czyli wszystkich których posiadać będziecie w składzie do momentu meczów barażowych tego sezonu - taki dostaną ukryty status) chcę zacząć (tu uwzględniłem post 7shem7) od 29 roku życia (1 spadek) i dla zawodników kupionych po powyżej napisanym terminie od 27 roku życia - 1 spadek. itd.
Poza tym jak już wcześniej napisałem: ile skoków wbijesz 27-30 latkowi w sezonie? 4. więc jeden spadek dla 27 latka, 2 dla 28 itd to chyba nie jest taki ogrom którego treningiem nie da się ogarnąć.

I na koniec. nie podałeś żadnego argumentu oprócz: ogarnij się, spytaj innych. Dla mnie to żaden argument.
Wątek wisi od x czasu, wiadomym jest że gracze zawsze będą pilnować swego interesu, ilu graczy tyle opinii, a podjęte decyzje i tak nie będą podobać się 50% graczy, nawet jeśli na forum (garstka ludzi) uzyskają 100% aprobatę

E: zaraz zrobię edit 1-szego posta, bo chyba i tak większość skupi się tylko na nim i na koniec wyrazi opinię bez czytania pozostałych
Stron: 1 2 3 4 5