Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Spadki skilla oraz emerytura GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(2017-02-07, 21:25:34)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-02-07, 21:17:32)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Gm_Arek czyli jesli dobrze zrozumiałem jesli mam obecnie zawodnika lat 29 i jesli go zostawie to spadki skilla bedzie mial jak wychowanek? Skoro bedzie mial taki status.

zgadza się

Oki a co np z zawodnikiem który ma 17 lat i zamierzam go zostawić do konca kariery tez bedzie mial w odpowiednim wieku spadki jak wychowanek?
(2017-02-07, 21:28:21)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]
(2017-02-07, 21:25:34)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-02-07, 21:17:32)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Gm_Arek czyli jesli dobrze zrozumiałem jesli mam obecnie zawodnika lat 29 i jesli go zostawie to spadki skilla bedzie mial jak wychowanek? Skoro bedzie mial taki status.

zgadza się

Oki a co np z zawodnikiem który ma 17 lat i zamierzam go zostawić do konca kariery tez bedzie mial w odpowiednim wieku spadki jak wychowanek?
dokładnie. nic się w tej materii nie zmieni.
Oki dzieki za info reszta dla mnie jasna.
Nie zabieram czasu więcej.
Życzę miłych konwersacji z innymi hehe.
Co jak sprzedam w kolejnym sezonie zawodnika 31 lat po "moich" 3 spadkach jako wychowanek, kolejny właściciel przyjmie jeszcze dwa bo dla niego to już najemnik? terminowo to będzie losowe czy jakieś punkty/daty w sezonie?
Spadki na losowych skilach jak do tej pory? Czyli np może się trafić 3x spadek startu?
zawodnicy do każdego wieku będą mieć przypisane konkretne daty (czytaj kolejki) do spadków. A więc jeśli twojemu zawodnikowi poleci x razy, potem go sprzedaż, to w nowym klubie może polecieć mu kolejne jako najemnikowi.
Tak, spadki idą na losowe skille
Nie chce być złym prorokiem, mnie i tak to nie dotyczy ale obawiam się że takie zagmatwanie kodu gry doprowadzi do masy błędów i będą wychodziły cyrki z tymi spadkami, bo się okaże że zawodnik zmieni klub z 2 razy w sezonie i się zaczną jakieś dziwne spadki po kilka razy. Po co komplikujecie życie czy nie można ustalić konkretnie spadków dla zawodników od wieku 27 lat i po problemie?? Druga sprawa emerytura, pisałem o tym w innym temacie ale się do tego nie odniosłeś, po co chcecie trzymać zawodników do 36 lat ?? Skrócić to do 32, no max do 33 lat, aby wymusić trochę rotacji i przede wszystkim aby nowi gracze nie kupowali na dzień dobry dziadków 30 paro letnich tylko zainwestowali w młodzież.
wprowadzone

//zamykam
Stron: 1 2 3 4 5