Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Spadki skilla oraz emerytura GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
No wlasnie zanim dopisalem ostatni post przeczytalem pierwszy wpis w tym watku i widze, ze obnizysz nam wiek, w ktorym zaczna sie spadki. Teraz jest od 28 a bedzie od 27, czyz nie ? Dokladajac obnizenie skilla juniorom i XP seniorom wylania sie raczej ciemnoszary obraz rzeczywistosci. Cały czas probuje Ci wytlumaczyc, ze zmiany powinny wejsc kompleksowo a nie zrywami, czym nas karmicie od pewnego czasu. Z drugiej strony po co puszcac info na forum, skoro w wypowiedziach przewija sie kilka stwierdzen, ze i tak wprowadzicie te zmiany. Troche to niepowazne. Skoro masz juz 6-letni staz, to chyba widzisz, ze zupelnie inne zmiany sa potrzebne, aby gra nie upadla i zaczela ponownie skupiac wokol siebie graczy. W jednej z dyskusji podalem link do dzialu Umysly Tworcze, gdzie naprawde dyskutowalismy o zmianach jakie warto i nalezy wykonac. Zajrzales tam kiedykolwiek ? Bez urazy, ale piszesz, ze bedzie wojna jak wejda zmiany i chcesz przekonac graczy aby byl jakis glos rozsadku, ale robicie wszystko aby wlasnie byla burza po wprowadzeniu zmian. Wiadomo, ze ze wszystkimi nie mozna rozmawiac bo niczego sie nie zrobi ale warto wrocic do tego aby jakas grupa te zmiany przygotowala i to kompleksowo. Przez sezon je przygotowac i wystartowac prakktycznie z nowym SW od nastepnego sezonu gry. Troche jak dla mnie brakuje logiki w zmianach jakie sie popjawiaja i maja zostac wprowadzone.
szuwarek, zgadza się. teraz jest od 28 ale i jest to losowe, możesz w wieku 28 dostać nawet i 5 spadków. A ja proponuję TYLKO jeden w wieku 27 lat i to dla zawodników kupionych dopiero w nowym sezonie, oraz "aż" DWA dla 29 latków których już masz. Narzekacie na obecne spadki, że "do dupy" itp, ale jak proponuję korektę, to jest be..

I o jakim obniżeniu xp seniorom mówisz?
"...ciemnoszary obraz rzeczywistości" - jakieś konkrety napiszesz, czy tylko ogólniki?

Wszyscy wiemy, że podstawowym złem SW jest obecnie 5 x 100, gdzie zamiast konkretnego treningu decyduje xp, random, i handi. Jeśli nie spowodujemy że konkretny tren zamiast tych zmiennych będzie decydował, to leżymy. TO JEST PODSTAWA i zaproponowane zmiany temu maja służyć. potem można zająć się "duperelami" w stylu graficzny stadion i inne dodatki. ZACZNIJMY OD PODSTAW.

I zgadza się: "winny", nie czytałem wspomnianego działu. Jednakże nadal czekam na KONSTRUKTYWNĄ krytykę proponowanych zmian (liczby, wyliczenia itp). Ogólniki w stylu: szara rzeczywistość, są mało przekonywujące.
A może wrócę do tematu oficjalnej ligi juniorow sa plany? Mysle ze to tez byloby magnesem dla graczy ze mieliby oficjalna lige juniorow oprócz ligi i dodatkowe emocje w inny dzień nuz niedziela i oprócz turniejów na forum.
A po cholere jakas oficjalna liga juniorow ?
Mało to jest turniejów tego typu na forum , nie kazdy i tak jest chętny na rozgrywki juniorskie wiec oficjalna liga nie miałaby sensu
Co ktos oleje te rozgrywki to wypad z gry , nie jest to potrzebna forma rozgrywki .
Jak juz cos wprowadzac to chociażby te parowe , ale czytając wszystkie posty z kilku wątków zgadzam sie z GM_Arkiem .
Najpierw podstawowe rzeczy potem pierdoły chociażby typu parowe .
Kazdy ma jakies zastrzeżenia do GM_Arka , poświęca swoj czas , próbuje cos naprawic w tej grze , najpierw dajmy szanse tym pomysłom , jak nie wypala wtedy jak najbardziej mozna krytykować .
I tak co by nie zostało wprowadzone to bedzie lepsze od obecnej sytuacji gdzie kazdy wszystko wie i wiele osob ma mowiac wprost w dupie lige .

Nawiązując do czyis slow o grupie osob udzielających sie na forum (czyje to słowo to nie wiem , nie pamietam kto co pisze) .
Nie kazdy ma chęci i czas aby siedziec na forum i czytać oraz komentować propozycje .
Moze pojdzmy dwutorowo .
Propozycje tutaj i na grze , bądź na grze stworzyć specjalna ankietę , aby móc poznać opinie większego grona ludzi .

Obecny system gry wielu odpowiada bo wygrywają , wielu przeszkadza bo maja swoje sposoby na gre , nie znalazł sie jeszcze ktos kto by wszystkim dogodził .
Kolega xxx46 doskonale wie ze te czyjeś słowa to moje tylko owija w bawełnę czemu??? Nie wiem.
Komentuje w 90% tylko moje posty czemu??? Nie wiem.ale ale zaraz zaraz moze kolega xxx46 zyc beze mnie nie moze.
Musze go rozczarować jestem juz zajęty mam zone i dziecko.
Ps.Ty uważasz ze liga juniorow zbedna bo masz największy turniej juniorski na forum i rozumiem to a ja mam inne zdanie i mam do tego prawo.
A kolega Arkadiusz przeczytał chyba tylko część mojego posta .
To że napisałem po tobie post nic nie znaczy , odniosłem sie do wielu postów nie tylko twojego .

Nie mam największego turnieju juniorskiego , Liga Juniorow ma najwiecej uczestników , ale majac 4 turnieje juniorskie plus twoj turniej pol juniorski pol seniorski (młodzi seniorzy nie wiem jak to nazwać ) chcesz jeszcze jeden turniej juniorski miec ? Załóżmy że ktos jedzie we wszystkic tych turniejach to kiedy ok ma jeszcze jechac w Oficjalnej Lidze Juniorow ?

Jakie to ty masz wyliczenia , w procentach , niedługo to mi bedziesz procentowo podawac ile razy w tygodniu zalogowalem sie na forum , na forum w skali tygodnia spędzam nie dłużej niz 20 minut , na gre wchodzę rzadziej , szczerze to zajmuje sie tylko turniejem i swoim kontem choc coraz bardziej mam niechęć do tej gry i prędzej czy pózniej zrezygnuje za pewne .
Przykro mi panie Arkadiuszu (jestes starszy wiec tak powinienem sie zwracać do ciebie ) ale mam prawo komentować , a nigdzie nie atakowałem nikogo , wręcz stanąłem w obronie GM Arka ktory i tak obrońcy nie potrzebuje bo sobie sam poradzi .


Co do slow żyć nie moge - oj moge i to jak najbardziej
Gustuje w dziewczynach jesli jestes ciekaw moich poglądów w tych sprawach , a wiem że nie jestes .
Ostatnio wypowiada sie duzo osob i nie sposob pamietać kto co powiedział , a że to ty napisałeś to mnie tak obchodzi jak zeszłoroczny śnieg , wyszedłem z inicjatywa ktora moze by miała wieksze znaczenie niz zdanie kilku osob , a np 200-400
Nie mam ochoty juz nic komentować bo i tak do cb zawsze należy ostatnie slowo wiec po co się wysilać i wdawac w jakies znow spory.
Ogólnie to mam na to wszystko w........
skoro najwiekszym zlem SW jest 5x100 to zniesc gorny limit wtedy nie bedzie problemu, ze o wyniku decyduje xp, los, handicap, po co gorna granica? to ona ogranicza te gre
XXX46 - Owszem, zgadzam się że najpierw konkrety a pierdoły później ale nie wiem czy wiesz ile czasu temu miało być wprowadzone IMSWJ? Mieliśmy to obiecywane już naprawdę bardzo dawno ale jakoś nic do tej pory w tym temacie się nie wydarzyło...
Uważam IMSWJ jak i wprowadzenie tabelki i turniejów parowych bardzo wzbogaciłoby tą grę, trzeba się rozwijać również w tym kierunku bo szeroka różnorodność rozgrywek i turnieji moim zdaniem przyciąga ludzi. Do tego wizualizacja w każdym rodzaju rozgrywek i powinno być OK.

Nie mówię że ten temat jest teraz najważniejszy ale uważam że admini powinni 'pochylić się' również nad tym.
I moja prośba, nie sprzeczajcie się tak bez sensu bo to przecież do niczego dobrego nie prowadzi, wspólnie możemy coś poprawić a w kłótni to wiadomo jak to jest...
Pozdrawiam.
marek, jasne że się pochylimy, ale najpierw podstawy, a potem ulepszenia i nowości
(2016-12-22, 20:29:13)Mariusz70 napisał(a): [ -> ]moim zdaniem pomysł dobry, to co obecnie dzieje się ze spadkiem skila to mnie dobija, i teraz to nie widzę sensu trenowania młodych, a co do super zawodników to fajnie ich mieć jednak bez przesady, bo to dopiero odechciewa się grać gdy biedniejsi zderzaj się z bogatym klubem.

Zacisnć zęby, trenować oszczedzać i pozniej mu dokopać.


Dlaczego młodszy biedniejszy i słabszy kulb ma pokonać bardziej doświadczony, bogatszy i mocniejszy skilowo zespół Uśmiech?
Gm_Arek czyli jesli dobrze zrozumiałem jesli mam obecnie zawodnika lat 29 i jesli go zostawie to spadki skilla bedzie mial jak wychowanek? Skoro bedzie mial taki status.
I jeszcze pytanie co z pensjami?
Byly wielkie lamenty w tym temacie i odpuściliście temat na razie?
Bo nic na ten temat nie ma w zmianach.
(2017-02-07, 21:17:32)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Gm_Arek czyli jesli dobrze zrozumiałem jesli mam obecnie zawodnika lat 29 i jesli go zostawie to spadki skilla bedzie mial jak wychowanek? Skoro bedzie mial taki status.

zgadza się
(2017-02-07, 21:20:05)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]I jeszcze pytanie co z pensjami?
Byly wielkie lamenty w tym temacie i odpuściliście temat na razie?
Bo nic na ten temat nie ma w zmianach.

tak. zmiany w pensji połączę ze zmianami w kibicach (pracę nad tym zostawiam na kolejny sezon). aby pensje mogły wzrosnąć, muszą też proporcjonalnie wzrosnąć zarobki z meczów ligowych. nie chodzi o to byście bankrutowali przez pensje, ale mądrze zarządzali swoim klubem oraz wydatkami
Stron: 1 2 3 4 5