Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Widzę, że temat spowodował gorącą dyskusję jak żaden inny. Czytałem, że admin nie jest skłonny robić co chwila referundum wśród graczy czy coś wprowadzać czy nie, jest to zrozumiałe. Jednak ten temat chyba wyjatkowo mocno "boli", dlatego wnoszę aby w tej sprawie jednak to referendum przeprowadzić czy chcemy powrotu szkółki sprzed zmian czy tkwimy w slotach. Nie jestem także zwolennikiem zbyt dużej dyskusji bo z tego zwykle niewiele wynika, jednak ten temat jest mocno drażliwy. Prosze o głosy czy w tej kwestii jet zasadne zapytać jednak graczy o zdanie.
oczywiście że ten hurt nikomu nie przeszkadzał, dlatego zostało 400 graczy bo tak świetnie było.
zmiany są konieczne na niemalże KAŻDYM polu tej gry
(2017-07-12, 10:35:00)nodrep napisał(a): [ -> ]Czytałem, że admin nie jest skłonny robić co chwila referundum wśród graczy czy coś wprowadzać

możesz wskazać mi gdzie?

nie będzie ankiety w sprawie powrotu do starej szkólki
(2017-07-12, 10:35:10)GM_Arek napisał(a): [ -> ]oczywiście że ten hurt nikomu nie przeszkadzał, dlatego zostało 400 graczy bo tak świetnie było.
zmiany są konieczne na niemalże KAŻDYM polu tej gry

Tak świetnie było, bo administracja miała ulepszanie gry w ... 
sam wiesz w czym . 
Na pewno 400 graczy to wina szkólki, chyba prędzej 5x100
ano trochę grę zapuscila. dlatego zaproszono tu mnie.

xxx i 5x100 i nudna szkółka i wiele innych rzeczy doprowadziło do takiego stanu. dlatego staram się coś z tym zrobić i wiem że nie wszystko będzie się wam podobać
powtorze co napisalem przy okazji innego watku
do wszystkich co sie uzalaja- zmiany byly i sa potrzebne- jednym pasuja drugim nie- tak bedzie zawsze!
ps. GM probuja was przekonac do tego ze nie potrzebujemy 10kozakow w szkolce (najlpesze sloty sa 2 wiec wynika ze mozna miec tylko 2 kozakow w szkolce na raz- wyslesz go na egzamin i bedziesz mogl szkolic kolejnego) wiem ze to tylko gra a nie orawdziwy zuzel ale zawsze to gra zuzlowa i jakies tam porownania mozna robic- gdzies widzielescie w jakimś mieście w prawdziwej szkółce żeby było dwoch Kozaków w tym samym wieku Naraz??? jak tak to przyklady prosze Uśmiech
GM_Arek widać, że próbujesz naprawić te gre, ale niektóre zmiany wywołują dyskusje, trzeba spróbować przekonać się do tych zmian i zobaczyc jak będzie.
Aczkolwiek sloty są średnim pomysłem, bo wychodzą cyrki jak u nodrepa. Sama szkółka wyglada teraz lepiej, za sprawą nowych obiektów.
to nie do końca cyrki - ma tylu i tylu zawodników w szkółce, wolne miejsce dla innych zawodników, ale on chce akurat tego, którego mieć nie może i jest zły.
A ja dążę do tego, by nie każdy przyjmowany do szkółki junior miał 12/13 lat i talent 4/5. A jeśli ktoś się zaprze i nie będzie chciał szkolić zawodników z talentem niższym to będzie szkolił ich po prostu mniej, choć ja uważam że warto ryzykować szkolenie tych niższych talentów.
szkolka nowa wiec testuje i sprawdzam
dolaczylem juniora dzisaj do mojej szkolki tylko w ramach testow, ze srednia 42,61 wyslalem go na tor motokrosowy (narqzie tylko ta opcje posiadam) i pokazalo mi ze skill prowadzenie jest 58- wydaje mi sie bardzo wysoki w porownaniu do sredniej- czy to mozliwe ze az tak duze roznice w skilach dostaja nowi juniorzy?
xxx cyrkiem to ja bym nazwal to ze wczesniej mozna bylo miec 10kozakow w szkolce, zmiany powoduja ze tych cyrkow nie bedzie, tzn bedzie trzeba selekcjonowac kogo chcemy w szkolce, jezeli wezmiemy juniorow ze slotu 10 i 12 (najlepszych) to staje sie jasne ze wiecej takich juniorow do szkolki przyjac nie bedziesz mogl dopoki z niej nie odejda! jasna i przejrzysta zasada Uśmiech
Fakt 10 mocnych zawodników w szkółce to lekka przesada, ale konieczność wyrzucenia kogoś dla zrobienia innemu miejsca jest troche nie fair.
Dopóki w szkółce są juniorzy starej generacji takie sytuacje będą mieć miejsce, dopiero kiedy szkółka w pełni będzie skladac sie z nowych, pomysl GM Arka będzie miał sens.
Przekonuje mnie jednak ten pomysl, przyznaje sie do błędu.

Kilka sezonów i cos z tego pomyslu może być
(2017-07-12, 14:03:51)Perez napisał(a): [ -> ]szkolka nowa wiec testuje  i sprawdzam
dolaczylem juniora dzisaj do mojej szkolki tylko w ramach testow, ze srednia 42,61 wyslalem go na tor motokrosowy (narqzie tylko ta opcje posiadam) i pokazalo mi ze skill prowadzenie jest 58- wydaje mi sie bardzo wysoki w porownaniu do sredniej- czy to mozliwe ze az tak duze roznice w skilach dostaja nowi juniorzy?

pamiętaj że na 1 poziomie raport scouta jest mocno niedokładny Oczko
i tu mnie masz- nie doczytalem tego Uśmiech
Podam przykład mojego zespolu.
Nie mam w szkółce juniorow przed zmianami.
Teraz przyjmuje dopiero bo najpierw zajalem sie budowa szkolki ( obecnie lvl 10 ).
Wlasnie przyjalem 14 latka talent 2 i srednia teraz 54.
Dam mu szanse.Przy poziomie 10 szkolki dawni juniorzy mieli na sezon wzrost średniej o 6 ale mowie o tzw perelkach.
Biorąc tego 14 latka to przy odrobinie szczęścia wyszedlby ze Sr 66!! W co wątpię ale.......
Jesli by tak bylo to te perelki straca sporo czasu żeby go dogonić.
srednia wzrostu na sezon o 6 byla i jest mozliwa ale przy talencie 5, z talentem 2 nawet sie do tego nie zblizy!!! ale co nie zmienia faktu ze jako 16 latek wyjdzie z bardzo dobra sredni
Stron: 1 2 3 4 5 6