Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mogę zrozumieć, że chcesz wyjść z tego z twarzą i nie powrócimy do starej szkółki, ale dlaczego np. nie wprowadzić korekt, o których piszę aby uciszyć trochę falę wzburzenia?
W [propozycji Joker sam piszesz, że nie wprowadzasz tego bo gracze są niechętni, to czemu tutaj mimo sporej niechęci do takiej postaci tego rozwiązania upierasz się ślepo i nie4 chcesz podjąć żadnej próby zmiany aby społeczność to zaaprobowała?
Ja już powoli przyzwyczaiłem się do nowej formy szkółki i ją popieram. Teraz już niczego szybko nie ma co w niej zmieniać. Nieprzewidywalność jest dobra. Osobiście wolałbym tylko aby pojawiającym się w niej zawodnikom ze słabszym talentem wolniej później spadały skill'e co uczyniłoby bardziej zasadnym ich istnienie ale już na to nie liczę więc niech choć będzie w tym temacie jakaś stałość a nie co rusz zmiany.
(2017-07-13, 18:05:59)nodrep napisał(a): [ -> ]Mogę zrozumieć, że chcesz wyjść z tego z twarzą i nie powrócimy do starej szkółki, ale dlaczego np. nie wprowadzić korekt, o których piszę aby uciszyć trochę falę wzburzenia?

Nie muszę wychodzić z tego "z twarzą" - nie wkładaj mi stwierdzeń, których nie użyłem Uśmiech

o jakiś korektach piszesz, bo znalazłem całą 1 (słownie: jedną), którą sam sobie odrzuciłem już na początku wprowadzania slotów: możliwości zmiany slotu - wtedy od razu można we wszystkich z 5* zmienić wiek na 12 lat. praktycznie na to samo wyjdzie
(2017-07-13, 18:08:56)nodrep napisał(a): [ -> ]W [propozycji Joker sam piszesz, że nie wprowadzasz tego bo gracze są niechętni, to czemu tutaj mimo sporej niechęci do takiej postaci tego rozwiązania upierasz się ślepo i nie4 chcesz podjąć żadnej próby zmiany aby społeczność to zaaprobowała?
społeczność, czytaj: jednostka/gracz, zawsze będzie kierować się własnym interesem. Jednakże z tychże głosów idzie czasem wyłapać coś, co w moim uznaniu będzie fajne/dobre dla gry jako całości - stąd moja aktywność na forum Uśmiech

A niektóre pomysły, nawet moje, ani mnie ziębią ani grzeją, i jeśli gracze czegoś (nie)chcą to działamy lub nie. szkółka do takowych jednak nie należy.
anton poczytaj dobrze o juniorach a sam dojdziesz do wniosku ze jest to juz wprowadzone ze zawodnicy z talentem 1,2,i 3 beda miec w przyszlosci mniejsze spadki np -1 a nie -3 wlasnie ze wzgledu na ich talent i wlasnie dlatego warto podejmowac probe szkolenia takich zawodnikow.
(2017-07-13, 18:34:56)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]anton poczytaj dobrze o juniorach a sam dojdziesz do wniosku ze jest to juz wprowadzone ze zawodnicy z talentem 1,2,i 3 beda miec w przyszlosci mniejsze spadki np -1 a nie -3 wlasnie ze wzgledu na ich talent i wlasnie dlatego warto podejmowac probe szkolenia takich zawodnikow.

Dzięki za info Uśmiech
(2017-07-13, 18:11:42)anton napisał(a): [ -> ]Ja już powoli przyzwyczaiłem się do nowej formy szkółki i ją popieram. Teraz już niczego szybko nie ma co w niej zmieniać. Nieprzewidywalność jest dobra. Osobiście wolałbym tylko aby pojawiającym się w niej zawodnikom ze słabszym talentem wolniej później spadały skill'e co uczyniłoby bardziej zasadnym ich istnienie ale już na to nie liczę więc niech chodź będzie w tym temacie jakaś stałość a nie co rusz zmiany.

jeśli przegapiłeś tę ważna informację, to przypominam, że zawodnicy z mniejszym talentem mają szanse na mniejsze spadki:

z faq:
Spadki skilla:
- talent 5*: spadek o 2-3 punkty,
- talent 4*: spadek o 1-3 punktu,
- talent 1*-3*: spadek o 1-2 punktu.

Tak więc nie musisz już na to "nie liczyć", bo jest to już wprowadzone od ponad sezonu Uśmiech Przykro mi, że sprawiam ci "zawód" Język
Ok, próbowałem prowadzić jakąkolwiek dyskusję z ADM_Arek i widzę, że nie ma za grosz dobrej woli do współpracy z graczami. Kończę już te rozmowy bo szkoda mi tylko mojego czasu i uwagi. Jest on zbyt cenny aby tracić go na przekomarzanie się i gadanie jak do ściany. Argument jest jeden, nie bo nie.
Cóż, przegapiłem a teraz już wiem i uważam, że tak jest dobrze w tym temacie.
(2017-07-13, 18:39:59)nodrep napisał(a): [ -> ]Ok, próbowałem prowadzić jakąkolwiek dyskusję z ADM_Arek i widzę, że nie ma za grosz dobrej woli do współpracy z graczami. Kończę już te rozmowy bo szkoda mi tylko mojego czasu i uwagi. Jest on zbyt cenny aby tracić go na przekomarzanie się i gadanie jak do ściany. Argument jest jeden, nie bo nie.

W którym momencie ta dyskusja była rzeczowa: bo zadałem ci konkretne pytanie o twoją propozycję (którą od razu poparłem konkretną odp) i otrzymałem w odp tylko to co powyżej. Czyli nic w temacie szkółki i mojego pytania.
Również dziękujemy za poświęcenie cennego czasu
(2017-07-13, 18:41:32)anton napisał(a): [ -> ]Cóż, przegapiłem a teraz już wiem i uważam, że tak jest dobrze w tym temacie.

no widzisz wiec moze miec przy odrobinie szczescia skoki +3 a spadki bedzie mial -1 -2
(2017-07-12, 06:24:32)nodrep napisał(a): [ -> ]Dzisiaj w szkółce pojawia się junior 12 latek z 5T, pięciu juniorów szkoli się i mogę nowego wstawić tylko w slot nr 10. Aby to zrobić trzeba usunąć dotychczasowych pięciu trenujacych. Wspaniała innowacja ze slotami, tylko pogratulować durnego pomysłu. Spodziewam się bana za te wypowiedź ale w końcu musi ktoś nazwać rzeczy po imieniu. Same dobre zmiany, abym nie mógł wybrać kogo przyjmę do szkółki. Proszę tylko mi nie odpowiadać, że mam wolną wolę aby usunąć tych pięciu by przyjąć tego jednego!

Dokładnie czy raczej w ogóle wczytałem się w pretensję nodrepa.
Takie historie - przygody nie zdarzają się tylko Tobie. Owszem jest to nieco a nawet nieźle dołujące.W tym głosie jest więc jednak sporo racji i dlatego w tym względzie warto by wprowadzić jakieś zabezpieczenia - tj. wyraźniejszą informację o możliwości bądź niemożliwości danego przydziału, żeby nie dochodziło do takich przykrych, katastrofalnych dla samopoczucia gracza pomyłek. Na razie jest niestety często - co potwierdzam swoim przykładem - tak, że grający orientuje się w pomyłce dopiero po wywaleniu innych często niezłych adeptów. Tutaj więc konieczna jest moim zdaniem poprawka.
Po jej zastosowaniu sama forma szkółki może nadal swobodnie mym zdaniem istnieć.
na efekty szkolki bedziemy musieli "troche" poczekac- bo najpierw nowi juniorzy musza wyjsc ze szkolki a potem dorosnac do dobrych wynikow takze nie ma co plakac co bedzie za 3/4 lata- podkleslam lata a nie sezony Uśmiech pozdro 600
To ja mam pytanie mam 5 juniorów w szkołce i wybudowaną siłownię na 1 poziom , a nie mogę tam wysłać żadnego juniora - obiekt da się wybrać a juniora żeby przydzielić nie - poproszę o pomoc bo albo coś źle robię albo jest błąd
Pozdrawiam
Vinyll
Stron: 1 2 3 4 5 6