Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Perez dlatego napisałem ze przy odrobinie szczęścia.
A jesli będzie mial szczęście i skoki duże to jest szansa na wzrost o 6.
W każdym razie sprobuje.
to jest właśnie ryzyko. nie próbując będziecie wypuszczać ze szkółki niewielu zawodników.
(2017-07-12, 10:38:06)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-07-12, 10:35:00)nodrep napisał(a): [ -> ]Czytałem, że admin nie jest skłonny robić co chwila referundum wśród graczy czy coś wprowadzać

możesz wskazać mi gdzie?

nie będzie ankiety w sprawie powrotu do starej szkólki

Boisz się o jego wynik? Poddaj się weryfikacji swojego pomysłu, bo naprawdę to jedna z najgorszych zmian jakie wprowadziłeś.
(2017-07-12, 10:35:00)nodrep napisał(a): [ -> ]Czytałem, że admin nie jest skłonny robić co chwila referundum wśród graczy czy coś wprowadzać

możesz wskazać mi gdzie?
ta szkółka to porażka. przyszedł mi 12 talent 5, wywaliłem wszystkich adeptów i dalej brak miejsca dla takiego gości. Co lub kto decyduje jakie mamy sloty? Na 8 możliwych mam tylko 3 na talent 5
sorry 4 czyli 50% Nie chce szrotów z talentem 2 czy 3. Nawet 4 nie trzymam
Sam decydujesz jakie masz sloty.
Wszystko jest pięknie opisane w pomocy w szkółce.juniorow.
Talent 5 i 12 lat mizesz przyjac przy poziomie szkolki 12 i 15 wiec 2 zawodnikow resztę slotow będziesz mial pustych skoro nie chcesz jak to mówisz "szrotow".
Coraz więcej ludzi narzeka na szkółkę.ja już się nie wypowiadam bo to nie ma sensu tylko czytam to.Duży uśmiech
Ale przeciez wszyscy będą musieli przyjac słabszych teoretycznie zawodnikow.
Tych najlepszych czyli 12 latkow talent 5 będą mogli przyjac ci którzy zainwestowali kiedys mocno w szkolke.
Poziom szkólki to jedno, a ilosc wolnych miejsc w szkółce to drugie
słuchaj taxi- miałeś szkółkę na średnim poziomie i zdarzało ci się dostać perełke a nawet kilka teraz Szkółka się zmieniła i żeby mieć szansę na perełkę to Szkółka trzeba mieć na wysokim poziomie jeżeli uważasz to za złe to twój problem, ja wydałem Grube miliony żeby mieć piętnasty poziom Szkółki I w końcu teraz będzie to procentować w stosunku do ludzi takich jak ty- którzy tych pieniędzy nie wydali! będzie po prostu sprawiedliwiej! wszyscy co tu narzekają to dlatego że zostało im coś zabrane ale pamiętaj że innym też zostalo coś zabrane, ja nie mogę mieć 5/6 perełek w szkółce tylko dwie ale ty też możesz mieć dwie wystarczy wydać troszeczkę kasy I rozbudować szkółkę na najwyższy poziom!!!
(2017-07-13, 14:55:00)Paweł -Turbina napisał(a): [ -> ]Coraz więcej ludzi narzeka na szkółkę.ja już się nie wypowiadam bo to nie ma sensu tylko czytam to.Duży uśmiech

 Paweł Zwróć uwage Że większość udzielająca się na Forum to zazwyczaj osoby którym się nie podoba, te którym mi się podoba  Lub jest to obojętne dużo rzadziej się  wypowiadają po drugie mimo że że nas pozostało nie aż tak wielu to mimi wszystko jest nas około 400 a na tym wątku nie ma nawet 10 osób które narzekają także używanie z twierdzenia większość wszyscy jest mocnym nad użyciem!
Perez, nawet u Ciebie przy 15 poziomie szkółki gdzie możesz mieć "TYLKO" dwóch 12-latków z 5T pojawi się w ciągu 5 sezonów zanim ci szkółkowicze osiągną wiek 16 lat i zdadzą egzamin kilka razy okoliczność, że przyjdzie do Twojej szkółki 12-latek z 5T i co wtedy ? Powiesz sorry ... raczej będzie Ci żal d... ściskał, spójrz na to szerzej. Przecież nie wyrzucisz z tych 2 slotów gości, których trenowałeś tak długo i mozolnie, tym bardziej, że im slotu już do końca zmienić nie możesz. Być może aby jakoś uratować tę innowację należy wprowadzić korektę, że do końca danego sezonu nie można zmienić juniorkowi slota, potem już tak lub też wchodzi w inną formę szkolenia. Blokowanie slota na amen to kolejna rzecz w tym pomyśle, która przemawia przeciwko temu rozwiązaniu.
nie rozumiecie intencji zmian w szkolce- glowna to taka ze mamy przestac hurtowo produkowac perelki, oczywoscie moze i bedzie zal ze nie bede mogl przyjac perelko do szkolki ale to rownierz oznacza ze dwoe takie juz w szkolce mam i po drugie inni tez tak beda mieli wiec nie bedziemy w gorszej sytuacji niz inni tylko w takiej samej
tu juz nawet nie o te perełki chodzi (choć rozumiem że wam cyt: żal d.. ściska - tyle że te perełki w masowej produkcji już perełkami nie są..), a o pozostałych zawodników z różnym talentem - jakich przyjmiecie, kiedy stwierdzicie że jednak doszedł lepszy i tego trenowanego 2 sezony należy wywalić by zrobić miejsce "lepszemu", jak będziecie ich trenować i jak oni będą skakać. czyli ogólnie chodzi o różnorodność wśród zawodników. Przecież świetnie skaczący tal. 1*, wychodzący ze szkółki ze śr np 70, wcale nie musi potem tak super skakać i cały mozolny plan budowania na nim i jego xp składu leci - i odwrotnie. To właśnie ta nieprzewidywalność i różnorodność jest w tym fajna wg mnie. Obecnie wszyscy szli jednym torem i jedyne co nas zastanawiało to to, czy talenciaki 5* u innych też mają tyle skoków +2 zamiast +3.

oczywiście ubarwiam, ale chce dobitniej pokazać co mam na myśli
Stron: 1 2 3 4 5 6