Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
szkółka -> no dole "obiekty" , wybierasz juniora i obiekt, klikasz trenuj/sprawdź. działa od pn-pt to może dlatego się nie udało na weekend. Jeśli to nie to, poproszę screen

E: ps: obiekty działają tylko dla "nowych" juniorów umieszczonych w slotach
Czyli Ci juniorzy których mam już jakis czas nie mogą tam trenować ?
Przecież to głupota . Ech ja wiem , że chcecie zrobić zmiany i super ale czemu wywróciliście grę do góry nogami - 2 raz w tej grze po kilku sezonach mialem skład żeby coś ugrać , a po zmianie skilii trzeba było znowu zacząć budować skład i jestem lekko mówiąc zniechęcony.
Pozdrawiam
Vinyll
jeśli czegoś nie rozumiesz, nie znaczy to że jest głupie Uśmiech
Stary junior normalnie trenuje bez nowych obiektów. Wybudowane obiekty mają jedynie skracać ciut trening nowym juniorom, a wysłanie juniora na którykolwiek z nich generuje nam jedynie raport o jego um. Żeby nowy junior trenował, także nie musi być wysyłany na obiekt.
vinyll myslisz piszac swoje argumenty?- jezeli wszystkim obcielii po 4punkty z kazdeo skila to na jakiej podstawie twierdzisz ze twoj skald jest teraz gorszy??? dla przykladu twoj zawodnik mial sredni 56 a twojego przeciwnika mial sredni 58 po odjeciu masz 52 a przeciwmik 54! i co nagle twoj zawdnik cos stracil do twojego przeciwnika? i dwa szkolka- jezeli starzy juniorzy potrzebuja 14dni do skoku skila a nowi 16dni to chyba wystarczajaca odpowedz dlaczego nowi moga korzystac z nowych obiektow a starzy nie!!! zeby szkolili sie w takim samym tempie!!!
GM_Arek napisałem , że to głupie bo powinny być takie same zasady dla wszystkich juniorów i tyle to moje zdanie i mam do niego prawo . Po za tym warto słuchać ludzi , że zmiany które wprowadzasz nie zawsze są trafione ( nie ma ludzi nieomylnych) aczkolwiek bardzo potrzebne.
Perez wyobraź sobie , że myślę i nie życzę sobie takich tekstów bo mnie nie znasz to po pierwsze , a teraz dlaczego skład musiałem odmłodzić bo zmiany w spadkach skilli (nie tylko te o 4 pkt bo to było u wszystkich ) dotknęły mnie szczególnie - max tego co mogło spaść moim zawodnikom spadło zaraz na początku sezonu co spowodowało że byli do tyłu - mam porównanie bo mój syn miał podobny skład i on nie miał prawie w ogóle spadków skila u zawodników .
Vinyll
chcąc wprowadzić nowych juniorów i przebudowaną szkółkę musiał pojawić się "okres przejściowy". ogólnie zasady trena nadal są niemalże identyczne do poprzednich
vinyl masz racje moze troche za ostro napisalem- takze sorki! ale wez mi wytlumacz prosze jakie spadki dotknely cie bardziej? wszyscy zawodnicy dostali z kazdego skila -4 (to nie bylo losowe +/-) takze chcialym poznac twoja matematyke i tok rozumowania! (typu- max tego co moglo spasc moim zawodnika spadlo .... on nie mial prawie w wogole spadkow skila u zawodnikow.
ps kazdy popelnia bledy jak sam napisales i w tym wypadku masz mylene znaczenie ze ciebie spadki dotknely bardziej!!!
vinylowi chodziło chyba o spadki ze wzgl na wiek
Tak jest Arek wie o co chodzi - właśnie o spadki ze względu na wiek pisałem nawet do Henrika w tym temacie . Także Perez wstrzymaj się od wypowiedzi zanim zrozumiesz co ktoś chciał wyrazić lub dopytaj w razie niepewności.
Vinyll
ale mi po obozie slabo skoki wchodza, innemu na emeryture ida zawodnicy, innemu sie cos innego zesralo itd itd- ty porownujesz siebie do iinej druzyny (jednej druzyny- nie kilkudziesieciu) i od rqzu lament robisz
ps. od 2 lat (podkreslam od lat!!)! xp nabijam i co? zmienily sie zasady ze bedzie xp mniej znaczace bedzie! domyslam sie ze nie wielu jest zawodnikow ktorych ta zmiana tak bardzo dotknela- zmiany sa jakie sa bo ci co to trzymaja uwazaja ze tak bedzie lepeij- my musimy sie dostosowac do tych zmian- oczywiscie nasz glos napewno pomaga w tworzeniu tej gry! ty vinyll spojrzales tylko na siebie!!! niestety wiekszac z wyolbrzymieniem to robi! takze wez sie wgarsc i sie przystosuj!!! pozdro 600
Perez gram w tą grę 2 lata dłużej niż Ty i to nie jest mój pierwszy wpis na forum (opis jaki widzisz to pomyłka adminów bo wykasowali mi przez pomyłkę konto) , odzywam się rzadko i tylko wtedy kiedy coś naprawdę mi przeszkadza , nie porównuj mnie do większości (nie Tobie oceniać co robi większość) bo nie robię lamentu jak to nazwałeś tylko wyrażam opinie i nie od Ciebie oczekiwałem odpowiedzi . Proszę Cie nie zabieraj zdania w sprawie , której jak widać nie rozumiesz - chyba że nabijasz posty żeby były .
Pozdrawiam
Vinyll
PS: Ja skończyłem dyskusje jak musisz cos napisać napisz na priv szkoda zaśmiecać forum - pisaniem ,"że Twoja racja jest lepsza niż innych "
Cześć. Czy może mi ktoś wyjaśnić konkretnie zasadę slotów w szkółce juniorów? Swego czasu miałem kilka miejsc wolnych, kilka pasujących do przybyłych juniorów slotów i nie mogłem ich przyjąć. Aby zwolnić im miejsce, usunąłem dwóch młodych szkolonych dłuższy czas i nadal nie mogłem przyjąć nowych... Przez to szkółka mojego klubu teraz leży, wszystko poszło na marne. Albo te zasady są pokręcone i niejasne, albo ja jestem na nie za głupi. Smutny
żeby przyjąć juniora do szkółki, musi on pasować do danego slotu (szczegółowe omówienie w faq). Jeśli do żadnego wolnego nie pasował, a uznałeś że jest lepszy od już posiadanego juniora o tych samych parametrach (wiek i talent PASUJĄCE DO SLOTU), to usuwasz danego juniora, odświeżasz stronę (od jakiegoś czasu dzieje się to automatycznie wraz z usunięciem juniora), i możesz już wstawić juniora do pasującego slotu
Na wstępie dziękuję za odpowiedź po ponad miesiącu.
Czyli w mojej szkółce musiał wystąpić błąd, gdyż tak jak pisałem przed ponad miesiącem junior do slotÓW pasował, no ale myślę sobie - trudno, kolejny błąd, junior znika po dobie, a admini odpiszą po miesiącu... To wyrzuciłem jednego, szkolonego od kilku miesiecy juniora, slot idealny... a gdzie tam! Wyrzuciłem kolejnego... I w taki oto sposób straciłem trójkę. Grać się odechciało. A było tak miło ze zmodyfikowanym silnikiem meczowym...
hmmm nie wiem o jakim błędzie dokładnie mówimy, bo nigdy nie miałem problemów z przyjęciem juniora do szkółki, jeśli pasował do WOLNEGO slotu. W poprzednim poście również nie do końca i niezbyt dokładnie opisałeś jaki błąd występował. w jaki sposób nie mogłeś ich przyjąć, co klikałeś i co się działo?
Stron: 1 2 3 4 5 6