Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej 5,6 ligowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Widze ze dluga droga jeszcze
no bo dopiero wczoraj wieczorem zgłosiłem ten turniej.napisze sie do paru graczy,napewno szybko znajdą się chętni.prawdopodobnie wystarujemy w następnym tyg. lub za dwaUśmiech
Chetnie dołacze

Klub =LBN=
5 liga 6 klasa

[poniedziałki odpadaja bo mam sw-lige]
no i już mamy 6 zespołówUśmiechbyło napisane że we wtorki i piątki
Taka mała uwaga do dat jak ustalasz, wiem że to 5 i 6 liga ale może ktoś jeździ w Pucharze i LM, a właśnie w te dni co podałeś są te turnieje. Czyli wtorek Puchar Gry a w piątek LM. Tak tylko informuje w razie czego, gdyby zdarzyła się jakaś drużyna z LM, żeby potem nie było ździwienia że ma się już mecz zaplanowany Uśmiech
Witam, tez sie pisze Uśmiech
druzyna: Iskra Ostrów
no niby tak,ale jeśli zgłaszam sie do turnieju to musze wiedzieć czy w te dni jade jakieś inne turniejeUśmiechzobaczymy jak będzie dużo osób jechało w lm i puchar gry to wtedy przełożymy na środe i czwartekUśmiech
widzę że już trochę osób zgłosiło się...ja właśnie namawiam kolesia ode mnie z ligi wiedz chyba za niedługo ruszy turniej Uśmiech
No i git:-)
jeśli uporamy się mniej więcej tak do soboty to ruszymy w najbliższy wtorekUśmiech
zgłaszam się jak coś drużyna Lewy Grudziądz
Zgłaszam drużynę Orzeł Gniezno.

no i mamy 9 zespolowUśmiech
to chyba jednak ruszymy w nastepnym tygodniu Duży uśmiech
mam nadziejeDuży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8