Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej 5,6 ligowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
zrobie,zrobie, pojawi się dziś lub jutroUśmiechtylko nie wiem co zrobić z tymi terminami???robić walkowery czy jedziemy za tydzień????
można zrobić w piątek a potem juz normalnie wtorek i piatek
zdaje sie że trzeba jeszcze troszke poczekać,bo przy spisywaniu drużyn okazało się że jedna nie istnieje....
ja mam wtorek wolny-każdy inny dzień w przyszłym tygodniu odpada-jeśli nie zaczynamy we wtorek to ja rezygnuję,bo ile można czekac?Chyba to wszystko organizatorów przerosło hehhee!!!!
I jak z tym turniejem bo nie wiem czy ustalac sparingi
no to najlepiej zacząć nie od tego co będzie tygodnia a od następnego. Nie ma co się śpieszyć. Nikt Wam miejsca nie ukradnie, a przynajmniej w miarę sprawiedliwie będzie. A przez ten tydzień kubackm niech konkretne reguły sporządzi Oczko
dobra,no to zaczynamy we wtorek.
Czyli wtorek i piątek zostawiać wolny tak ? ;D
zgadza sięUśmiechgdy pojawi się jeszcze jeden uczestnik turnieju dostaniecie terminarzUśmiech
no to już piszę że mam wtorek zajęty od jakiegoś czasu. Piątek trzymam wolny. Więc albo się dogadam z kimś albo walkower?
Można przecież pauzować w kolejce a jak ktoś się zgłosi to bedzie jechał proste .
jedziemy od nie tego wtorku,a następnego.proste?proste.w tym tyg. można jeszcze sobie ustalać sparingi.
Dobrze wiedzieć bo bym pozostawił ten tydzień bez sparingów Język
Pare postów wczesniej był najblizszy wtorek teraz już sie zmienia .Dzieki za taki turniej rezygnuje !
podaj date od kiedy jedziemy dla niektorych bedzie prosciej
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8