Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej 5,6 ligowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
kiedy rusza turniej? bo nie wiem jak ustawiać sparingi Uśmiech
Tylko ten turniej zróbcie tak aby pasowało ze sprawnością Oczko Chyba każdy wie o co chodzi , Pozdr.
jedziemy w kazdy piatek i wtorek.triodex,zawsze mozesz wystawic 2 sklad.
turniej rusza we wtorek,no chyba ze stanie sie cos tragicznego i nie uzbieramy jeszcze 2 druzyn do soboty to wtedy ruszymy w piatekUśmiech
To jak już zbierzemy szesnastkę, to cały terminarz itp. wklejmy tutaj żeby wszystko było wiadomo, a później w razie czego porozsyła się go na PW w grze wszystkim uczestnikom Uśmiech

Btw. na jakich zasadach zostanie rozlosowany ten terminarz, podział na grupy etc.?
Tak kuba wiem że drugi skład mogę ale jak ktoś nie posiada 2 np. ja nie posiadam Duży uśmiech
już czekam na losowanie rozumiem ze te mecze rozgrywane w turnieju beda liczone do ilosci startow jakis redulamin bedzie tego turnieju ??
najlepiej by wysłac na priva informacje dot turnieju
triodex to kup 7 kolarzy za 2zl po sztuce i bedzie dobrzeUśmiech
Ja na przyszły piątek mam już sparing . Chciałbym pierwsza kolejkę odjechać 7 i 8 lutego te terminy mam wolne .
Ja chce mieć tylko jeden skład i tyle dam sobie rade Duży uśmiech
ja mam we wtorek sparing mozna odwołac
Te, te, te, te. Albo trzymamy się zasad, albo nie. Termin już wcześniej został podany...
no mam nadzieje że będziecie wyrozumiali i jakoś się dogadamy na początku z tymi terminami by przełożyć mecze na inny termin bo ja też mam zawalony cały następny tydzień...
a ile to wczesniej bylo mowione?? chyba bede musial jednak Was posluchac bo polowa walkowerow bedzie...no ale zobaczymyDuży uśmiech
w miare mozliwosci trzeba bedzie przeniesc mecze i tyle
oj coś mi się wydaje,że będzie cyrk z tym turniejem hehe.Zaczyna się narzekanie- temu pasuje- temu nie. Ja sobie zostawiłem przyszły wtorek wolny-więc czekam na konkrety!!!!!Jak nic nie ustalicie to ja rezygnuję bo się zamieszanie robi!!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8