Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej 5,6 ligowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Też posiadam na wtorek zostawiony termin ale jak będą jakieś cyrki to rezygnuje z tego
to mozna pojechac w innym terminieUśmiech proste jak budowa cepa! nie rozumiem dlaczego stwarzacie problemy :/
Panowie, to umawiamy się że na przyszły tydzień NIE WYSYŁAMY i NIE AKCEPTUJEMY zaproszeń na sparingi- proste.
jestem za kolbe PiłaUśmiech
(2012-02-02, 22:13:57)Davvids napisał(a): [ -> ]Panowie, to umawiamy się że na przyszły tydzień NIE WYSYŁAMY i NIE AKCEPTUJEMY zaproszeń na sparingi- proste.

Bądź trochę bardziej domyślny człowieku i pomyśl, że niektórzy sparingi mieli już ustawione przed zapisem do turnieju.
W przyszłym tygodniu jeśli turniej ruszy to powinna być jedna kolejka, bo niektórym może faktycznie nie pasować.

no racja moze byc piatek 10 lutego 1 kolejka a potem juz normalnie wtorek piatek i po klopocie niekturzy juz mieli sparingi nawet na 1 lub 2 do przodu
(2012-02-02, 23:41:39)mika1688 napisał(a): [ -> ]
(2012-02-02, 22:13:57)Davvids napisał(a): [ -> ]Panowie, to umawiamy się że na przyszły tydzień NIE WYSYŁAMY i NIE AKCEPTUJEMY zaproszeń na sparingi- proste.

Bądź trochę bardziej domyślny człowieku i pomyśl, że niektórzy sparingi mieli już ustawione przed zapisem do turnieju.
W przyszłym tygodniu jeśli turniej ruszy to powinna być jedna kolejka, bo niektórym może faktycznie nie pasować.

A co ma piernik do wiatraka?? Przecież chyba po to napisałem swój post żeby w czasie turnieju wszyscy mieli wolne terminy? Wiem że niektórzy mają już napięty kalendarz, ale po to piszę żeby go jeszcze bardziej nie napinali... Tak trudno się DOMYŚLIĆ? -_-
no to ile jest druzyn kiedy losowanie grup
jeszcze jedna drużyna potrzebna losowanie będzie wtedy kiedy ta osoba dojdzie.
i w koncu kiedy beda mecze z opisow na forum wynika ze ludzie zajete maja termin najblizszy wtorek i chyba piatek
(2012-02-03, 15:39:54)Davvids napisał(a): [ -> ]
(2012-02-02, 23:41:39)mika1688 napisał(a): [ -> ]
(2012-02-02, 22:13:57)Davvids napisał(a): [ -> ]Panowie, to umawiamy się że na przyszły tydzień NIE WYSYŁAMY i NIE AKCEPTUJEMY zaproszeń na sparingi- proste.

Bądź trochę bardziej domyślny człowieku i pomyśl, że niektórzy sparingi mieli już ustawione przed zapisem do turnieju.
W przyszłym tygodniu jeśli turniej ruszy to powinna być jedna kolejka, bo niektórym może faktycznie nie pasować.

A co ma piernik do wiatraka?? Przecież chyba po to napisałem swój post żeby w czasie turnieju wszyscy mieli wolne terminy? Wiem że niektórzy mają już napięty kalendarz, ale po to piszę żeby go jeszcze bardziej nie napinali... Tak trudno się DOMYŚLIĆ? -_-

Taaa.... i wcześniej pisałeś post typu "zasady to zasady".

A pierniki się robi z mąki i to ma do wiatraka...
No bo okej, ja rozumiem że komuś może nie pasować któryś z terminów, ale jak napisała o tym jedna osoba to nagle wszystkim zaczęło coś nie pasować. Albo jedziemy, albo nie, to robienie co drugi mecz walkowerów nie ma najmniejszego sensu, czyż nie?
no ale ludzie ta rozmowa nie ma sensu bo jak niektórzy się nagadają o zmianę terminu meczu to nie ma problemu jak nie to jest po prostu walkower i tyle nie ma co ubolewać nad tą sprawą...teraz trzeba cierpliwie czekać na jedną osobę która będzie chciała wziąć udział w turnieju
mam brakującą osobę
nick Znyciol
drużyna Lubenka Lublin
oki no to ustalamy terminy i losowanie zasady i wio z tym
Kubackm, zrobiłbyś listę użytkowników, którzy pojadą w naszym turnieju? Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8