Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GP 4/5 II Sezon - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
w tym poście komentujemy wyniki poszczególnych turnieji GP Uśmiech
Skomentuję krótko: jest lepiej, niż w poprzedniej edycji, co mnie cieszy. Duży uśmiech Co do głównych faworytów do trofeum to trudno będzie powstrzymać zawodników Sidney.
Głównym faworytem jest obrońca tytułu F.Falgier ale o kolejne miejsca powinna być walka Uśmiech
Zawodnicy SC Uckfield mieli dzisiaj wyraźnie słabszy dzień, na czym skorzystali moi riderzy, plasując się tuż za podium. :-)
Będzie fajna walka pomiędzy zawodnikami od 3 do 6 miejsca Uśmiech No i może będzie braterska walka o mistrza Uśmiech
Porzadna tabele zrobię jak tylko będę mógł skorzystać z laptopa bo jak na razie wszystko robię na telefonie Uśmiech
no faktycznie slabszy wystep zawodnikow z Uckfield, tor we Wroclawiu im nie sprzyjal, mysle ze poprawia sie i powalcza znow o miejsca blizej podium za tydzien w Lesser Poland, a moze i Zbyszek znow wskoczy na podium Uśmiech
Do zobaczenia !
Jestem zaskoczony bo moi raiderzy to dziadki juz Smutny Ciesza wygrane ale przyjda i gorsze dni...nie taki tor...pogoda nie dopasuje itp. Wszyscy mamy szanse na dobre wyniki tylko troche szczescia potrzeba Uśmiech Powodzenia !!!
Może w przyszłym seznie zgłosi się więcej drużyn do turnieju i będzie bardziej ciekawie Uśmiech
W tym sezonie chciałem z tym skonczyc bo w poprzednim byłem z tym wszystkim sam ale z pomoca przyszedł Shem i zgodziłem się na szybką organizacje Uśmiech
W nowym sezonie dam adnotacje do gazetki o turniejach GP I DLSW !
A może razem z Shemem utworzymy cos nowego jezeli sie zgodzi dalej pomagac Uśmiech
Marzy mi sie turniej PAR i GP Juniorów !!!
Co o tym myślicie ???
gp juniorów bardzo dobry pomysl

turniej par mysle ze narazie ciezko bylo by to zorganizowac bo niema odpowiednich że się wyraze struktur
Turniej par myślałem zeby zrobic z turnieju indywidualnego przynajmniejj 8 druzyn kazdy wystawia po 2 zawodnikow Uśmiech
Ponoc tworcy SW mysla nad turniejem par ale kiedy to zrobia nie wiadomo Smutny
sprzedalem kilku zawodnikow, wiec od 5 turnieju bedzie jezdzil rezerwowy
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40723
Udało się, Fennig zdetronizował w Uckfield zawodników Sidndey. Jest duża szansa na medal. Duży uśmiech
o i nawet moj Klatt na podium sie znalazl Uśmiech
Jakas zadyszka liderów Oczko Gratki dla Fenniga i Klatta !!!
Stron: 1 2 3 4 5 6