Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obniżenie skilla szkółce GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Podobna propozycja, jak dotycząca seniorów.

Szkółkowicze z talentem:
5* -3 na każdy skill
4* -2 na każdy skill
3* -1 na każdy skill

Zmiana ta tylko na pierwszy rzut oka uderzy w szkółkę. Założenie jest to samo jak i u seniorów - mamy nadmiar zawodników w wieku 25/26 lat ze skillem 5 x 100.

Jednakże by juniorzy szybciej mogli nawiązywać walkę z seniorami, przewiduję również zmianę w obozach treningowych, gdzie im starszy zawodnik, tym mniej będzie zyskiwał dni na obozie (przeciwnie seniorzy)

Zmiana też dotknie same skoki w szkółce (talent vs skok skilla), ale o tym w innym wątku.

Ps: w konkretnym wątku proszę odnosić się do konkretnej propozycji, by sytuacja z Aktualności, gdzie w wątku dotyczącym zagadnienia A, porusza się jeszcze zagadnienia B,C,D itd, bo zrobi nam się śmietnik.
moim zdaniem blad uderzy to w graczy ktorzy maja slaba jeszcze szkolke i zniecheci ich to do robienia szkolki.
zmiana dotyczy WSZYSTKICH zawodników w grze (zarówno seniorów jak i juniorów). dlaczego chcę jej dokonać - opisałem w wątku o seniorach.
I czy zmiana zniechęci nowych, jeśli junior szybciej będzie gonił otrzymanych podczas rejestracji seniorów? wątpliwe i efekt wg mnie będzie odwrotny
tylko ze gracz po rejestracji wiadomo ze tych co dostanie to wyrzuci i bedzie kupowal wiec jakich seniorow ma junior gonic???
(2016-12-22, 19:47:29)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]moim zdaniem blad uderzy to w graczy ktorzy maja slaba jeszcze szkolke i zniecheci ich to do robienia szkolki.

Tak czytam z ciekawości te wątki GM Arka to gdzie nie popatrze to prawie każdy z wypowiadających sie przedstawia argumenty tak naprawde pod siebie i pod swoj klub .
Jeden wątek chwalicie , drugi krytykujecie 

Powiem tak , dajcie mu pracowac , co zrobi to zrobi gorzej już byc nie może 
Jest to mój jedyny post , gdyż mam lekko gdzies te zmiany 
Co będzie to będzie i trzeba dalej działać .
po rejestracji wyrzucałeś zawodników ze szkółki, czy jednak od razu wziąłeś się za szkolenie?
A nawet jeśli nie od razu, to po ogarnięciu się w grze -> szkółka. każdy wie, że to podstawa
xxx no tak nie mów. Ja czasem też z czymś "przestrzelę", więc jak ktoś mi zwróci uwagę na błędne założenie, i nie będą miał na to argumentów (czyt. dam się przekonać) to chwała za to Oczko
A co z talentami 2 i 1? Zaczną królować bo będą dużo lepsi niż reszta.
(2016-12-22, 20:53:14)GM_Arek napisał(a): [ -> ]po rejestracji wyrzucałeś zawodników ze szkółki, czy jednak od razu wziąłeś się za szkolenie?
A nawet jeśli nie od razu, to po ogarnięciu się w grze -> szkółka. każdy wie, że to podstawa

zgadza sie ze podstawa tylko jesli mam szkolke powiedzmy poziom 5 i jak obnizycie skille jeszcze to ile nusze czekac na dobrego wychowanka?trzeba wywalac ze szkolki zawodnikow dopoki szkolka nie bedzie na poziomie 10 badz 11 bo przy nizszym nie doczekam sie dobrego wychowanka.
a niech królują. Właśnie tego brakowało mi w obecnej szkółce: talent 1 i 2 od razu do kosza szły. W propozycji która wkrótce, chcę by ryzyko ze szkoleniem zawodnika 1* również mogło przynieść wymierne korzyści
ale co oznacza dobry wychowanek?
skille zostaną obniżone wszystkim juniorom w szkółce, a nawet i wtedy (przu lvl 5) można upolować perełkę na miarę tego co szkółka może podsunąć
dobry wychowanek to taki ktory po wyjsciu ze szkolki ma sr minimum 60 i wtedy mozna myslec o zatrzymaniu go do konca kariery.
no ja tam nie wiem, ja zanim się opamiętałem i zacząłem inwestować w szkółkę wydałem sporo kasy na zawodników z listy transferowej, nie chcę tu właściwie się wymądrzać i przepraszam za mieszanie wątków jednak najbardziej uważam że aby miało się pomysł na szkolenie młodych trzeba mieć najpierw jakiś schemat po co dany skil trenować, nie każdy bowiem ma czas na eksperymentowanie skili z motocyklem i torem, osobiście i tak uważam że najważniejszymi skilami to XP i sprawność reszta to tylko dodatek, wiem co mówię bo mam dobrze wyszkolonych dwóch zawodników tylko mają te dwa wymienione parametry słabe i a zwłaszcza xp że obecnie junior z xp 30 objeżdża mojego seniorka Duży uśmiech no ale to tylko dygresja

Arek pamiętaj że cokolwiek zrobisz to i tak kubły pomyj na Ciebie wyleją i to głównie Ci którzy teraz siedzą cicho bo na ogół logują się jedynie pod koniec sezonu Duży uśmiech przywilej VIPa Oczko
Pomijam trafnosc propozycji obnizenia wszystkim skilii bo to rozwiazanie mjace plusy i minusy ale tak sie zastanawiam -ilu tak na prawde jest teraz w grze 25-26 latkow majacych 5x 100? Sorry, ale ja juz tu gram chwile, szkolke od dawna mam wymaxowana, a jakos nie wychowalem 25 latka by mial 5x 100 skilii.....i mala prosba - do k...y nedzy zrobcie cos w koncu by sie ZACZELO OPLACAC tracic pieniadze na ten 15 poziom szkolki bo do dzis sobie pluje w brode, bo moglem zostac na 12 poziomie a mialbym ten sam efekt i konia z rzedem temu kto mi udowodni ze nie mam racji.
Arek: no to teraz dobry wychowanek będzie miał śr 57 Uśmiech
Mariusz: wiem, jestem przygotowany Oczko
Mario: ja bez trudu znalazłem 24 któremu 15 k brakuje do piątej setki, 25 latka z 5 x 98. I to bynajmniej nie w klubach z topu. Oczywiście nie twierdzę że są ich całe tabuny (dokładnej liczby nie znam), ale nadal uważam że 5 x 100 to powinien być rarytas, o którym marzy każdy manager, a nie powszechność. A co do samej szkółki 15 lvl (bo już piszesz o tym w niemal każdym poście), tu chcę dokonać zmian. jednakże nie oszukujmy się - nie będziesz z niej codziennie dostawał diamentu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7