Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
72 miliony
Witam, mam pytanie odnośnie przeznaczania pieniędzy na reklamę meczu ligowego i sparingu. w ,,Poradniku na START'' napisane jest że w księgowości ustalamy wszystkie dofinansowania. Tylko że jak wejdę w księgowość to mogę przeznaczyć pieniądze na reklamę tylko na ,,Ustawienia zawodów indywidualnych'' oraz ,,Ustawienia czwórmeczy''. W takim razie gdzie ustalić dofinansowanie na mecz ligowy i sparing? jak w księgowości mogę ustalić tylko ceny biletów odnośnie meczów ligowych i sparingów .
To jest dość nieaktualna wersja pomocy.

Obecnie nie ma nakładu na reklamę meczów. Wszystko zostało zastąpione przez fanclub. W zależności od jego wielkości i nastroju (ale nie tylko na tym) jest obliczana frekwencja.
Dziękuję, jeszcze jedno pytanie.
Nigdzie nie widzę WK - ważność kontaktów ? Mam drużynę od wczoraj. Nie widzę długości ważności kontraktów bo mam zablokowaną listę transferową czy poprostu już ich nie ma ?
Kontrakty są bezterminowe. Kwota płatności dla zawodnika jest aktualizowana codziennie po skokach i zmianie xp.
Mam pytanko, wyjaśniłby mi ktoś uprzejmie, jak to aktualnie jest z tą sprawnością ? Zawodnik jedzie drugie sądowy w tyg i ma sprawność 50% Ile zawodnik powinien przejechać biegów w tyg żeby to dużo nie spadało ? Chyba że to ma jakiś inny schemat ? Mógłby ktoś pomóc i wyjaśnić ? Dziękuję !
Akurat to jest wyjaśnione dość dobrze

Za każdy bieg w zależności od wieku spada sprawność

Aby jechać na 100% trzeba mieć sprawność 100% i liniowo w polarze jak następuje


Gdy zawodnik startuje w meczu ze sprawnością mniejszą niż max to nie ma odpowiedniego efektu.

Sprawność sama z siebie rośnie o 10% dziennie.

Można to poprawić o 8% treningiem

Na początku nie ma to większego sensu ale można.
Wszystko jest dokładnie opisane w pomocy wystarczy wejść i poczytać Uśmiech
Dziękuję, faktycznie macie rację.

Panowie, często to się zdarza ?
,,Zdarzenie losowe - Twój klub został okradziony dziś w nocy. Z konta klubu zniknęło -4.400 zł..”???? Da sie przed tym jakoś zabezpieczyć ?
Nie często