Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: liga 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
no to gitaraUśmiech
Najniższa to 6 liga 64 klasa więc nie ma co się martwić chyba Oczko
to dobrze wiedzieć że są ludzie z 6 ligi na forum....i widzę że nie tylko ja mam aspiracje o walkę o E-ligę
kazdy raczej maOczko
no tak...tylko nie każdy ma aspiracje do tego by awansować...sądzę że z takim składem jak mam to uda mi się awansować do 5 ligi bez problemów...
no u mnie to samo Duży uśmiech
a moj sklad wola o pomste do nieba...
to robic Panowie raszady kupowac sprzedawac i bedzie dobrze
no tak łatwo jest kupić zawodnika....a ze sprzedażą jest gorzej...bo nikt nie kupuje słabych zawodników
no ale słabsi zawodnicy też sie przydają jako zapchaj dziury do sparingówUśmiech
no taki kolej rzeczy...wiadomo ze zawsze latwiej cos kupic niz sprzedac
no ale też wyrzucenie zawodnika się nie opłaca...a po za tym to po co komu jest skład składający się z 20 zawodników lub więcej
puri nikt Ci nie zdradzi co masz robic,musisz sam do tego dojscOczko na poczatek masz napisane co warto robic a czego nieOczko powodzonka
Każdy z nas rozpoczynał z takim składem.
Z pierwszego naboru u mnie zostało do dzisiaj 2 zawodników, którzy cały czas występują w meczach ligowych. Najważniejsze musicie jak najszybciej ogarnąć motory - macie do tego bardzo ładnie rozbudowany trening wspólny.
no tak z tymi motorami to trzeba się trochę zabawić Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6 7