Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: liga 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
bleak może to coś pomoże (Sam to stosuje):

Zawodnik z poniżej 50 siły daje mu : Fispp Medium (60KM)
Zawodnik mający 52-54 siły daje mu : Fispp Fast (70KM)
Zawodnik posiadający 55-60 siły daje mu : Fispp ProSpeed (80KM)

Dalej to już ci nie będe podawał bo sam jeszcze nie posiadam zawodnika z siłą powyżej 60 Duży uśmiech


Pozdr, Triodex
Dzieki za podpowiedz, pobawie sie w tygodniu, sprobuje to dokladnie rozgryzc.
więc jednak puri nie dał radyUśmiech
Nokaut,a myślałem,że chociaż walkę nawiąże-trudno czekam dalej na mecz sezonu!!!
no nie stety nie dałem rady...motory źle dobrane....a kapitan skarżył się na tor, a junior na to że mało kibiców od nas przyjechało...no ale jak to się mówi że złej baletnicy nawet będzie rąbek u spódnicy przeszkadzał....ale tak poważnie to dobrze, że nie wygrałem bo chociaż wiem ile jeszcze mi brakuje do dobrego składu...powodzenia lewy w 5 lidze bo chyba się nie zanosi by ktoś inny miał szanse na awans Oczko
nie wiem jak to jest czy 2 bezpośrednio wchodzą ligę wyżej-czy 2 drużyna jedzie baraż?Zresztą jeszcze o tym nie myślę bo kilka kolejek do końca zostało i może byc jeszcze różnie!!!
Pierwsza druzyna ma awans bezposrednio, druga walczy w barazach. W tych naszych 6 ligach warto takze walczyc o miejsca 3, bo pewnie troche BOTow w wyzszych ligach bedzie, po ich zrzucie beda zapychac dziury kolejnymi ekipami.

Edit:

Zerknalem wlasnie na wyzsze ligi, BOTow jest w pizdu, wiecej niz sie spodziewalem. Najelpszym przykladem jest liga 5.4, na ta chwile 1 gracz i 9 BOTow Oczko
według mnie powinni wszystkich botów wywalić zrobić te 4 ligi ale tylko z graczy grających na następny sezon...a zawodników na rynek transferowy jako wolni zawodnicy
Faktycznie 6 lig to zbyt duzo, wystarczy prosta kalkulacja:

Liczba graczy to 771 - wedlug oficjalnego info, z czego spory % to BOTy

5 lig po 10 zespolow daje 630 miejsc, takze prawdopodobnie w przyszlym sezonie zabraknie 6 ligi. No chyba, ze rotacja nowych graczy i tych ktorzy rezygnuja z gry jest tak duza, ze w ciagu sezonu liczba ekip przerasta pojemnosc 5 lig. Tak czy siak wydaje mi sie, ze kazdy kto nie bedzie BOTem awansuje do 5 ligi Oczko
a ja juz rozpaczalem ze bede sie bawil w przyszłym sezonie w 6 lidze Uśmiech
Tydzien temu u lidera spieprzylem sobie wygrana Smutny a zremisowałem. Żeby było smieszniej w grupie jedzi Domino_kmo Duży uśmiech
Za tydzien go rozgromie Uśmiech
Ja dziś mam ważny mecz ,gdy go wygram z 6 ligi wyjdę na 1-msc. Duży uśmiech

lech

witam przylacze sie do tematu w tamtym powiedzmy sezonie do ligii wyzej awansowaly zespoly ktore zajmowaly 3i4 miejsce za botow fakt ze nie z kazdej 6 ale bylo duzo przypadkow takich

szuwary

(2012-03-04, 12:18:19)Triodex napisał(a): [ -> ]Ja dziś mam ważny mecz ,gdy go wygram z 6 ligi wyjdę na 1-msc. Duży uśmiech

Triodox,
mecz na szczycie się odbył i sprawiedliwie nie dałem rady Twojej drużynie, gratulacje, pocieszam się nadzieją, że i tak jakieś 3-4 teamy awansują dalej, swoją drogą ciekawe, że jeździsz takim składem ? Nie miałeś jeszcze żadnej kontuzji ? Masz tyle ile potrzeba zawodników na minimum.
pozdrawiam
(2012-03-04, 12:18:19)Triodex napisał(a): [ -> ]Ja dziś mam ważny mecz ,gdy go wygram z 6 ligi wyjdę na 1-msc. Duży uśmiech

Sorki, Triodex oczywiście Zawstydzony
bleak siemanko Uśmiech

szuwary

faktycznie jak sie popatrzy po 5 lize, pustki, że az hej, mozna sie liczyc z tym, ze jak ktos tylko gra nadal w 6 to awansuje automatycznie oczko wyżej Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7