Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: liga 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Który ? xD
Prowadzą je odpowiednie osoby bo nie chce żeby znów był nie wypał tak jak poprzednio
tak wzięły się za to odpowiednie osoby...i nawet dla małej ilości drużyn zrobi się ten turniej...
Nie że chce kogoś obrażać ale tamten turniej nie wypalił a chciałbym aby ten był rozpoczęty i trwający Oczko
i tak bedzie Uśmiech tylko mecze beda rozgrywane raczej w srody, czwartki lub piatki bo we wtorki rozgrywany jest puchar gryUśmiech
No to dobrze Duży uśmiech ,czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie tego turnieju Duży uśmiech

szuwary

gdzie zapisek do turnieju ?
dzień dobry szóstoligowcy Oczko
witamy świeżakaUśmiech
e ludzie jak tam liga...kto na awans się szykuje bo już powoli wiadomo jak się układa w tabeli
ja na razie u sb niepokonany,na 99%awans,wiele się wyjaśni po podwójnej kolejce,aczkowlwiek nawet w przypadku 2 wygranych nie ma pewnego awansuUśmiech
aha...no u mnie to niedzielny mecz o awansie będzie w dużej mierze zależał
no to cóż...w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci awansuUśmiech
Ja tez celuje w awans Uśmiech Co prawda jestem na 6 miejscu w lidze, ale wiekszosc menago z mojej grupy powoli transferuje sie w botow Oczko Drugie miejsce i baraze wydaja sie jak najbardziej realne.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7