Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: liga 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
ja daje 120kw,jak ktos ma zostac mistrzem w przyszlosci to musi sie uczyc na takim sprzecie od poczatku jezdzic Oczko (zartuje)
Seba, widze ze juz po poważnych transferach jesteśUśmiech
Ja też nie ukrywam Duży uśmiech
oczywiscie,jestem tego zdania ze jak jest kasa na koncie to po co ją tam trzymac?Oczko
no wiesz seba z budżetem lekko na minusie też da się robić jakieś operacje finansowe...tylko trzeba być uważnym by nie przedobrzyć Oczko
puri ja tam jak mam - 900 000 to znaczy ze mam jeszcze stówe do wydania ;D
aaa...no to ładnie...no ja mam tylko -150 000 ale sądzę że jak na razie to mam dobry skład jak na tą ligę co jeżdżę
ja posiadam -777 tyś ale z tygodnia na tydzień mi ubywa 120 tyś nieraz 105 tyś ale to takie minimum
ja w tej chwili 317k na minusie...ale już nie zamierzam się wzmacniać więc powinienem skończyć sezon na plusieUśmiech
ja nikogo nie kupuje bede jechal czym co mam Duży uśmiech bede ladowal w stadion i nic wiecej. Bedzie dochod i beda lepsi zawodnicy. Powoli zaczynam lapac o co biega. Jedynie zagadka sa koloroy przy talentach a tego za cholere nie czaje. Reszta jest latwiejsza
kolory chyba w zaleznosci od talentu, najlepszy niebieski i zielony ;P
juz sie dowiedzialem Duży uśmiech
no ,dobra ,poczytałem sobie forum 6 ligowca a teraz "help" Co z tymi motorami. Interesują mnie tylko wypowiedzi na temat.. a nie typu (masz trening ). JESZCZE RAZ POMOCY! Panowie, doszliście do ładu z tym bałaganem?
Możesz jaśniej ? Jeśli się domyślam chodzi ci jak dopasować motory do zawodnika tak ?
e ludziska zapraszam do zapisania się na turniej drużyn 5 i 6 ligi
Stron: 1 2 3 4 5 6 7