Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: liga 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7

lech

(2012-02-23, 20:26:12)kubackm napisał(a): [ -> ]ja na razie u sb niepokonany,na 99%awans,wiele się wyjaśni po podwójnej kolejce,aczkowlwiek nawet w przypadku 2 wygranych nie ma pewnego awansuUśmiech

WITAM W SOBOTE WAZNY MECZ CIEKAWE CZY 100% SKUTECZNOSC NA TWOIM TORZE ZOSTANIE HEHE POZDRO I POWODZENIA
o widzę że na weekend się zapowiadają bardzo ciekawe mecze... Uśmiech
U mnie w niedzielę bardzo ważny mecz z Purim!!!Mam nadzieję,że za 3 pkt.-innej opcji nie widzę jeśli chcę mażyc o awansie!!!
ja mam w tej chwili komfort,moge sobie pozwolić na 1 lub 2 porażki,a i tak będe walczył o awansUśmiech
Pany jakie macie naklady na reklame oraz stawki za bilety na spary i ligowke? Probuje ustalic optymalne wartosci.
ceny biletów ZAWSZE na maxa,reklama zależy od stadionu ale jak zaczynasz i masz 1500 miejsc,to nie opłaca się więcej niż 1000 i będziesz miał komplet ja dałem ostatnio 20k i przyszło 2,3k kibiców
(2012-02-24, 19:32:22)kubackm napisał(a): [ -> ]...nie opłaca się więcej niż 1000 i będziesz miał komplet ja dałem ostatnio 20k i przyszło 2,3k kibiców

Tylko 1000? Na spara i ligowke?
na sparze i tak wiele nie zarobisz,a ligówka tak jak napisałem zależy jaki masz stadion
Poki co nic nie rozbudowywałem, wiec 1000, 350, 150.
no to mi się zapełniał
Ok, dzieki.
Panowie, a jak dobieracie motory? Probowalem kilku opcji i nawet kolarz z sila 70 najlepiej smiga mi na najtanszym Fispp Flabby?!
musisz próbować,próbować i jeszcze raz próbowaćUśmiech
tak wracając do wcześniejszego tematu,ja osobiście nie walcze tylko o awans,ale także o wyjście na 0 z funduszamiUśmiech
To mi odpowiedzial Oczko No nic, widze, ze jedna z glownych tajemnic tej gry, nikt nic nie chce powiedziec, no to bedziemy sami kombinowac.
Co do funduszy, moj cel to nie skonczyc na minusie po prostu Oczko Na bilans zerowy nie ma szans.
-200k będzie pozytwnym zakończeniem u mnieUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7