Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej 5,6 ligowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
turniej tylko dla 5 i 6 ligowców.miałoby to na celu skupienie 16 drużyn podzielonych na 4 grupy.Jedziemy systemem każdy z każdym(w grupie)i 2 naj z grupy przechodzi do Ćwierćfinałów.i lider grupy 1 jedzie z 2 zespołem grupy 2 itd.zwycięzcy awansują do półfinałów i potem przegrani walczą o 3msc. a wygrani o 1msc.
wymóg jest 1 musicie być z 6,5 ligi!
wszelkie uwagi i propozycje pisać!
siemka....ja się mogę pisać na ten turniej...ale jednakże mówię że jeżeli mecze miały by się odbywać w poniedziałki to nie biorę udziału
mecze prawdopodobnie będą odbywały się w każdy wtorek i piątek.dopiero od cwiercfinafłów będą rewanże(trzeba mieć szczęście)w przypadku takiej samej liczby dużych pkt. liczy sie bezposredni pojedynek w przypadku remisu małe pkt.
ja tez sie piszeUśmiech moge nawet zasponsorowac jakas mini nagrode typu vip na miesiac dla druzyny ktora zajmie 1 miejsce Duży uśmiech
pozdro
Tez jestem za turniejem . Moja drużyna Łysy F.C, Grudziadz
no to mamy już 4 zespoły.piszcie do swoich kolegów itp.czy by nie zagraliUśmiech
ty kubackm jak byś chciał to mogę Ci pomóc w organizacji tego turnieju...a tak po za tym to moja drużyna to Tż Start Czarne
jak będe potrzebował pomocy to sie zgłosze do CbOczko
ja się zgłaszam lukstarsi kiedy by sie zaczoł turniej i to by było zamiast meczy sparingowych w to miejsce bym niejechal ilosc startow normalnie naliczana jak w meczu saringowym ?
Ja bym proponowal zawody indywidualne. Kazdy wystawilby po 4 zawodnikow. Co Wy na to?
nie nie jedzeimy sparingami bo inaczej bezsensu.lukstar3000 gdy zbierzemy 16 członków to wtedy ustale terminarz.
Czyli 16 zespolow, 4 grupy po 4 teamy??. Jak bedzie przebiegac losowanie?
tak.losowanie będe przeprowadzał ja.będzie że losujemy drużyne do grupy 1 potem 2,3,4 itdPS:nie mówcie że będe ustawiał mecze pod siebie,bo to dla mnie ma być tylko zabawa.
Ile jest juz druzyn?
5 póki co.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8