Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jak dobrze dobrać motory? Gram w 6 lidze, jestem na drugim miejscu i awansuję. Jednak średni czas moich zawodników to 70sekund, nawet do 75. Motocykle przy sile 100 dla seniorów i juniorów.

anonim-04

Trening spolny i sprawdzasz wszystkie mozliwosci
No jak masz zawodnikow o sile 100 w 6 lidze... to jestes gosc!!! Duży uśmiech
A tak powaznie to musisz stracic troche kasy, kupic kolejny (inny) motorek dla danego zawodnika i sprawdzac na sparingach lub na treningu wspolnym na ktorym robi lepsze czasy i pomalutku dojdziesz o co chodzi. Ja tak robilem.
Raczej nikt Ci nie napisze dokladnie jaki motor do danej sily, to jest manager i do niektorych rzeczy trzeba samemu dojsc.
'; kaltxt += ''; kaltxt += ''; // rysowanie nazw dni tygodnia for (i=0; i<7; i++) { dayIndex = (pierwszyDzien + i) %7; kaltxt += ''; } kaltxt += ''; // rysowanie dni day = 1; for(i=0; day<=dni[mies]; i++) { weekDay = (pierwszyDzien + i)%7; roznica = (dzientyg - pierwszyDzien); if (i < ((roznica < 0) ? 7 + roznica: roznica)) { kaltxt += ''; } else { if(day==adzien && rok==arok && mies==amies) kaltxt += ''; else if (weekDay==6) kaltxt += ''; else if (weekDay==0) kaltxt += ''; else kaltxt += ''; if(i%7==6) kaltxt += ''; day++; } } kaltxt += '

MAM PYTANIE;
TAKIE COS MI WYSKAKUJE JAK TO LIKWIDOWAC.?PROSZE O PODPOWIEDZ I Z GORY DZIEKUJE.

wyskakuje mi to jak wchodze w czwormecze i wtedy nie moge wpisac daty na kiedy chce wyslac dane zawody i problem z wysylaniem zaproszen na sparingi ale wtedy tego nie mam.

MarekAureliusz

chyba masz "alternatywną" - kodową wersję kalendarza Uśmiech
Napisz lepiej w błędach.
Kacperek Stefik nic nie znalazł u Ciebie. Wciśnij CRTL + F5 a jak nie pomoże to zrób screeny tego co Tobie wyskakuje.
Dziekuje narazie wszysko idzie,zobaczymy jak dlugo mam nadzieje ze juz bedzie dobrze.
Chodziło o siłe motocykla o.O

A o czym decyduje dany motocykl? Co jest najważniejsze dla zawodnika przy wyborze motori? Siła? Start? Im większa siła, tym lepsze szanse na motocykl o większej szybszości?
Dobór motocykla jest zależny od siły zawodnika
Tak jak napisales, im wyzsza sila tym mocniejszy, szybszy motor.

Zwolen

Jak ustawić np w sparingu skład taki, (bo wyczytałem wcześniej tutaj chyba <bo to już kiedyś było>) że w zawodach jeżdża też 'REzererwa toru 1' i 'Rezerwa toru 2' i sklad zeby byl taki:
1.Andrzej
2. rezerwa
3.Bartek
4. rezerwa
5.Filip
6.Krystian
7.Tomek
8.Nikt
Da się tak? Uśmiech

MarekAureliusz

Jeśli jechała rezerwa toru, ktoś musiał mieć wcześniej zapisany skład, z którego sprzedał zawodników albo coś w tym stylu i po prostu wgrał zapisany skład. Normalnie nie da się wystawić niepełnego składu.
witam ma pytanie!czy ktos wie od czego zalezny jest spadek skilli? napewno od wieku zawodnika,ale mam 3-4 zawodników w podobnym wieku różnica 1 roku jednemu spadlo juz ze 4 razy a drugiemu raptem raz!a mianowicie jednemu z nich spadla sila -3,potem technika -2 sila wzrosla +3 i za góra 3 dni znowu sila -3?
Mial po prostu pecha. Spadki skilli sa losowe i mial pecha w losowaniuUśmiech
jezeli to losowe ta naprawde miałem pecha!bo co mi wzrosło po obozie to juz straciłem ale trudno jak czytałem to nie tylko mi los spłatał figla!