Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
napisz na priv do Stefika
Witam. W zakladce pomoc i dalej silnik meczowy jest napisane:
Ważność skili na poszczególnych nawierzchniach:
normalna:
0-2 do startu
0-2 do techniki
0-2 do prowadzenia
grząska:
3 do prowadzenia
2 do techniki
1 do startu
twarda:
3 do startu
2 do techniki
1 do prowadzenia
Moje pytanie czy to jest rowniez handicap ? Bo na nawierzchni normalnej widze ze wszystkie umiejetnosci są od 0-2 czyli losowo a na pozostałych rozumiem ze mam pewnosc ze te skile w meczu skacza o tą wartosc z tabeli i beda wyższe? Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mi to dokładnie wyjasni
To jest wlasnei hadicap czyli jakie skile sa podwyzszane na danych nawierzchnia. Nie sa to wspolczynniki znaczenia skili
Dzieki za wyjasnienie sprawy i rozumiem co i jak . Ale w nawierzchni "normalnej" jako jedynej wystepuje ta losowosc? od 0 do 2. bo to chyba nie opłaca sie jezdzic na tej nawierzcni jezeli dostane trzy losowo zera, a na innych mam pewny bonus

MarekAureliusz

Mi się wydaje, że to jest po prostu błędnie sformułowane, w każdym przypadku jest ta losowość, ale dobrze żeby ktoś to potwierdził
Witam mam w 6 lidze 12 klasa zespół victoria piła 123456789 , gość nie loguje się już od jakiegoś czasu nie wystawia składu na mecz a w ostatniej kolejce jego dobytek wzrósł o 2 pkt.Miał 28 a teraz 30.Pytanie za co ?

MarekAureliusz

Zbiera bonusy za lepszy stosunek małych punktów w dwumeczu.
witam. gram od niedawna i przede mną pierwsza przerwa międzysezonowa. Proszę niech ktoś mi wyjaśni krótko jak ona wygląda? tzn. ile trwa, czy trzeba grać sparingi żeby utrzymywać sprawność, itp, itp. Jednym słowem wszystko o przerwie międzysezonowej czego nie da się wyczytać w FAQ. z góry dzięki Uśmiech
http://www.speedway-world.pl/i,read-180 tutaj masz wszystko ładnie opisane Uśmiech jeśli czegoś nie zrozumiesz to pytaj ;p
o widzisz wlasnie mi o to chodzilo Uśmiech dzieki wielkie Uśmiech
witam czy jest w tym sezonie max obóz treningowy?przeszukałem wszystkie panstwa i nie znalazłem no chyba ze przeoczyłem
nie ma, trzeba trochę pokombinować, najbardziej polecana jest Srebrenica
choć moim zdaniem można znaleźć ciekawsze i lepsze stosunkiem cena/jakość Uśmiech
ja postawie chyba na Akwizgran nic ciekawszego nie widze

MarekAureliusz

Kwestia co kto uważa za najważniejsze przy wyborze obozu.
Maxa nie ma i już nigdy nie będzie
Witam,
Jak będzie lepiej zostawić juniorów w szkółce czy wysłać ich na egzamin? Jak się lepiej rozwiną. I czy talent może im z czasem wzrosnąć czy nie?