Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zwolen

Dobra, dzieki Duży uśmiech To do zobaczenia w 3 lidze Duży uśmiech
No chyba że nie lubisz przegrywać bo może być i tak że możesz odnieść jedno lub dwa zwycięstwa w sezonie i jeśli to ma Cię irytować to nie podnoś rękawicy

Zwolen

a jest jakiś 3ligowiec ze środka tabeli chętny na sparing w tą środę? interesuje mnie mecz na maxa, najlepsi zawodnicy :p

odkąd zacząłem grać to co sezon miałem awans, teraz znowu awans, lecz boję się tego co spotkam w 3 lidze :d po takiej tam analizie stwierdzam iż kolejny duży skok jakościowy jest między 3 a 4 liga.
Ja mam pytanie odnosnie rekordu toru, dlaczego nie zalicza sie czasu np. z turnieju indywidualnego?
Czy zechce mi ktos odpowiedziec?

anonim-04

chciał bym lecz nie potrafie;p
(2014-07-13, 12:58:56)Marek79 napisał(a): [ -> ]Ja mam pytanie odnosnie rekordu toru, dlaczego nie zalicza sie czasu np. z turnieju indywidualnego?

Ponieważ to nie są zawody oficjalne i dlatego rekordy torów są brane tylko z dwumeczów (sparing, baraż, liga, puchar gry).
Chodzi o to że z zawodów indywidualnych i czwórmeczy biegi nie są brane pod uwagę do sprawności a co za tym idzie nie są jakby oficjalnymi zawodami.

Zwolen

Pytanie, obozy zaczynają się od pooniedziałku, a mój zawodnik kończy leczenie kontuzji we wtorek, będzie to miało znaczenie jakieś czy też nie przy trenowanych skillach?
nie na obozie trenuje normalnie Uśmiech i w treningu ustawiony odpoczynek do czasu wyleczenia kontuzjiUśmiech
Czy w meczach barażowych zużywają się silniki?
Z tego co pamietam to tak Oczko
W barażach sprzęt się nie zużywa.
Jedyna informacja jest taka, że były żużlowiec trenuje o 4 dni szybciej, więc skok następuje wcześniej.

anonim-04

witam ile musi trenować trener danego juniora w szkołce aby mieć skok 4 dni szybciej?? dodam ze wczesniej miałem trenera najtanszego i trenował te same skille
Jeśli w 4meczu wystawię rezerwę toru, to rzekoma rezerwa nawet jeśli zdobędzie pkt to w końcowym wyniku jich nie liczy?