Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
okej Uśmiech to świetnie Duży uśmiech tylko pytanie mam napisać do admina z prośbą żeby mi przydzielił Ciebie? Uśmiech
do Jack21 napisz na pw.
próbowałem ale ma chyba pełną skrzynkę Duży uśmiech bo wyskoczył mi błąd że przekroczył limit prywatnych wiadomości
Jack21 już nie gra więc może dlatego
to do kogo się zgłosić ?
Witam mam pytanie czy ma jakiś sens teraz Budowa młodego składu i osiągnięcie nim sukcesu ? Bo jak patrYlem po statystykach ze średnimi i to w top10 ligi 9 gości miało po 31 lat?
Jak najbardziej ma sens jazda takim składem
Z tym ze lepiej mieć własnych wychowanków niz kupować juz gotowych zawodników
Przykładem ze ma to sens była drużyna UKP Zielona Góra
Ukppu w pewnym momencie sprzedał liderów i poszedł w wychowanków
Bardzo realne ze gdyby nie to ze odszedł z SW zdominowałby Elige na kilka sezonow
Skład miał młody wiec warto inwestować w szkółkę . Sam w tym kierunku idę a do czasu póki nie mam jeszcze 15 lvl szkółki jade składem takim :
http://www.speedway-world.pl/i,zawodnicy-9852
cześć

da się uzyskać informacje ile dokładnie na jakie miejsca na mecz u mnie przyszło ludzi?
W relacji Live pod skladami jest podawane zawsze
ale mnie chodzi o mecze ktore juz zostaly rozegrane
Rozgrywki - rozegrane mecze - mecz który chcesz sobie wybierasz wchodzisz w niego i tam masz pod punktami zawodników napisane ile ci przyszło osób
dzięki

w szkółce juniorów pokazuje się jkaś średnia.... z każdym razem inna o co chodzi?
Jest to przedział średniej jaka dany junior ma
W zależności od posiadanego konta (bez VIP / silver VIP / gold VIP ) przedział sie ten różni
Z tego co pamietam tak to wyglada :
Bez VIP srednia wacha sie w granicach +/- 2
Silver VIP srednia wacha sie w granicach +/- 1
Gold VIP Srednia wacha sie w granicach +/- 0.5
aaaaaaaaa dlatego mi się ciągle azmieniają wartości Uśmiech
a egzaminu dzisiaj nie powinno być? mój chłopak cały cza ma napis "ZDAJE".