Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
newsa przegapilem sle ciesze sie ze zostalo to dopisane do zakladki pomoc
Czy jest maksymalna liczba zawodników którzy mogą trenować w klubie?
Jeśli interesuje cię szybka odpowiedz to z tego co pamiętam to 21. Chyba że następni gracze to są twoi wychowankowie to wtedy nie ma limitu. Tak mi się wydaje
O to samo miałem pytać. Dzięki
Tak jak Selby napisał
"21 zawodników. Limit ten dotyczy gdy chcesz kupić jakiegoś zawodnika to nie możesz wtedy brać udziału w licytacji zawodników.
Natomiast mogą trafiać do drużyny adepci z Twojej szkółki i to jest ten wyjątek który powoduje że można mieć w takim wypadku więcej zawodników jak 21 w drużynie"
Czym się obecnie kierować oceniając potencjał zawodników na danej nawierzchni ? Bo to co jest napisane w pomocy nt. silnika meczowego i jaki skill gdzie obowiazuje, można sobie wsadzić do kosza Uśmiech Nijak ma się to z rzeczywistością, dlatego pytam, gram krótko, jakieś 9 msc, a dalej nie potrafie tego zrozumieć ?
osoba idąca po sezonie na emeryturę może jechać na obóz ?
Czy jest obecnie dolny limit sprawności?
Jeśli się nie mylę to przy wartości 0 zawodnik notuje wykluczenia.
a czy sprawność ma wpływ na prawdopodobieństwo kontuzji?
Nieznaczną, ale z tego co zauważyłem, to ma.
z jaka srednia moge wyslac juniora na egzamin?
(2021-03-09, 02:20:38)drogakoguta napisał(a): [ -> ]z jaka srednia moge wyslac juniora na egzamin?

Nie ważna jest średnia ważne żeby miał minimum 16 lat
witam 6 lutego założyłem konto w  tej grze i zauważyłem że moja drużyna jeździła już w 2011 r jak to możliwe pozdrawiam
Hmm pewnie dlatego że zająłeś miejsce drużyny nieaktywnej BOTa i wyświetlają się mecze rozegrane poprzedniej drużyny.