Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8

AssAssin

12.06 +2 T | 08.06 +2 S | 17.05 +1 P |
22.06 +2 T | 18.06 +3 S | 13.06 +3 St |
22.06 +2 T | 05.06 +2 S | 25.05 +2 T |
Wystarczy poczytać posty wyżej i nasuwa się pytanie co jest grane?
Jeżeli ktoś miał skok 18.06 a później 13.07 i ktoś inny 18.07 to czemu zawodnik który miał ostatni skok 12.06 nie miał skoku do tej pory - 42dni !!!
Kolejni zawodnicy 32 dni...co mam cierpliwie czekać???To jest jakiś ustalony czas czy nie?
no ja juz chyba za dlugo czekam
Samuel Andrejek
Wiek 13

Skok 13.06 +3 P | 11.06 +3 T | 07.06 +1 S |

i co dalej????? mam nadal cierpliwie czekac?? dzis mamy 24.07 wiec miesiac i 11 dni....
Stefik pisał gdzieś, że po zmianie szkółki (bodajże w ciągu pierwszego tygodnia) juniorzy otrzymali skoki ale nie zostało to odnotowane. Na ile w tym prawdy to już nie wiem Język
U mnie również zastój w szkółce. Ostatni skok był równo miesiąc temu. A jeśli nawet jakieś nieodnotowane skoki były to nie u mnie bo zawodnicy dalej stoją na tym samym poziomie. Jeśli skoki mają się ewentualnie wyrównać jak było wyżej pisane to przydałoby się to zrobić przed egzaminem.
Odnośnie szkółki zacytuje http://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18 chyba do końca coś nie zagrało z tą szkółką Smutny Czy występuje jakaś zależnośc poziomu szkółki do długości treningu jeżeli tak to może jakaś tabelka z przybliżonymi terminami skoków ?????
pedroart: Tak, istnieje taka zależność. W projekcie było tak:

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=1324

Jednak z tego co wiem, Stefik uzależnił to również od wysokości posiadanego skilla, więc dni te mogą się nieznacznie różnić Oczko
spoko ja ostatnie skoki miałem u jednego zawodnika
Skok 06.06 +3 T | 05.06 +3 S | 04.06 +3 P |

hehehe ponad 1,5 miesiąca
Jednak wierze że skoki miały miejsce tylko graficznie nie są odnotowane i zostanie to wyrównane przy następnych skokach Duży uśmiech

AssAssin

Wcześniej sothis pisałeś:

Cytat:ja też tak miałem ale ostatnio junior miał skoki 13.07 wczesniej 18.06 o ile dobrze pamiętam

teraz piszesz że:

Cytat:spoko ja ostatnie skoki miałem u jednego zawodnika
Skok 06.06 +3 T | 05.06 +3 S | 04.06 +3 P |

hehehe ponad 1,5 miesiąca
Jednak wierze że skoki miały miejsce tylko graficznie nie są odnotowane i zostanie to wyrównane przy następnych skokach Duży uśmiech

...wychodzi ze u jednego skok graficzny odnotowałeś(ja mam zawodnika,który miał ostatni skok 12.06 i żadnego skoku graficznego nie odnotował)...tzn że jedni skok graficzny u jednych juniorów odnotowali a u innych juniorów tego nie odnotowali???to co błędy w grze wybierają sobie losowo???
Teraz kolejna sprawa:
Podobno dwa skille są trenowane jednocześnie tak?to dlaczego jeden z moich juniorów miał 25.07 tylko skok P+2 a żeby było jeszcze ciekawiej ostatni skok miał 22.06,a inny junior w tym samym wieku,ten sam talent(4),ostatni skok 12.06 skoku-nawet jednego skilla nie miał do tej pory...No chyba na pierwszy rzut oka widać który powinien mieć skok wcześniej???...a może jeden z nich odnotował skok tzw."graficzny" a drugi nie Oczko)))
Więc ja Was proszę przestańcie biadolić o cierpliwosi i skokach,które rzekomo się odbyły(jeżeli miałeś skok 13.07 a ostatni skok tego zawodnika miałeś 18.06(tak jak mój zawodnik)to czemu ja nie odnotowałem skoku graficznego?)...jedni mają inni nie???
Moim zdaniem ktoś tu nie potrafi przyznać się do błędów w grze i nie wie jak to logicznie wytłumaczyć...Ktoś za to odpowiedzialny niech się weźmie za poprawę tego błędu i przestańcie w końcu pisać o cierpliwości,bo ona już się wielu z nas dawno skończyła!!!
napisałem że jeden :-P po drugie stefik lub heniu pisali że skoki przed 11.07 nie miały zapisu graficznego
co do rozbieżności skoków przed nowa szkółka skoki odbywały się losowo spośród 3 więc jest możliwości że twój zawodnik miał więcej przetrenowanych dni jednego skilla

sorry za chaos ale na telefonie jestem XD
no i jest problem zawodnik miał dzisiaj skok i miał skoki kiedy nie były one wyświetlone graficznie
niestety jego średnia nie została wyrówna więc wychodzi na to wcześniej skoków nie było :-\ trzeba będzie to wyrównać bo czekać na skoki prawie dwa miesiące to trochę dużo :-P

AssAssin

I niestety znowu trzeba wrócić do tematu.Jeżeli junior bez trenera trenuje dłużej o 4 dni niż ten z trenerem to od pierwszego skoku po całym tym zamieszaniu z nową szkółką juniorów czyli od 27.07 junior 15 lat,talent 5,który nie ma trenera chyba już powinien mieć jakiś skok???Junior pojawił się u mnie w szkółce jeszcze przed wprowadzeniem zmian w szkółce juniorów i do tej pory nie zanotował żadnego skoku.
ja u juniorów ostatnie skoki miałem 15.06 i 18.06 !!! więc już trochę przesada z czego jeden przez 2-3 tygodnie trenował z najlepszym trenerem. Niech ktoś w końcu określi czy bez trenera trenują czy leżą tylko i się opalają bo już nie wiem. I jak nie mają trenera to trenują jakie skile. Przed wejściem nowej szkółki trenowali na innej nawierzchni niż później jak zatrudniłem trenera więc dlatego sądziłem, że muszę dłużej poczekać ale od tamtej pory to już dawno i bez trenera powinni mieć skoki...
mi wychodzi ze zawodnicy ze starej szkolki nie beda miec nigdy skoku zdolnosci ktora w okresie bledu była korygowana. Przekroczyla wtedy wartosc potrzebna do skoku i robi sie caly czas nadstan. Tak jak jest po obozach. WIec taki 13 latek po 3 sezonach moze miec np. 120/16 Oczko
junior z tal 5 zanotował skok +1 !!!!!!!!
U mnie to samo jw junior z talentem 5 zanotował skok +1,dlaczego?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8