Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8

Asteck666

(2012-09-01, 13:39:56)steel_rider napisał(a): [ -> ]misiek - owszem jest dokładnie tak jak mowisz .... ale z jakiego powodu ja mam tracic dla tych zawodnikow , ktorzy sa w szkołce kolejne dni treningowe ?? przeciez płace za szkołke , płace za trenera = WyMaGam . Myśle , że to oczywiste. Wbijając tylko po 1 raz na każdą skile "przetrenowane dni" jestem stratny 5 dni treningowych , ktore chciałbym przeznaczyc na inną umiejatność , a nie na tą na którą jestem zmuszany je "zużyć". Skoki powinny być automatyczne.
BTW:
w piątek nie zaliczyło mi skoku umiejętnosci jednego z moich zawodników ... dalej ma 17/17 ??? i co teraz z tym "fantem" ?

nawet nie będe sie wypowiadał co do słów "płacę więc wymagam"...
jesli chodzi o tego zawodnika, to miałes dzisiaj o 12:00 mecz ligowy i za ten mecz doliczyło mu 1 dzien treningowy, a że w weekendy nie ma skoków, więc skok będzie miał w poniedziałek. Więc w piątek po treningu miałes 16/17, a dzisiaj po meczu 17/17, a jak jutro ten zawodnik wystartuje w meczu to będziesz miał 18/17.
Czy Wy też tak macie? czy to był jakiś dodatkowy skok ? -> http://i50.tinypic.com/34f1ycm.jpg

Asteck666

skok jak skok Oczko
steel_rider - nie zgodzę się z Tobą w ani jednej kwestii. Wg mnie nic nie tracisz. To przecież kwestia tylko kilku dni (o ile w ogóle masz kilka takich przetrenowań). Inna sprawa, że nie ma nawet fizycznie takiej opcji byś wytrenował inną ze skill w takim czasie, bo w przypadku juniora potrzebne są minimum 2 tygodnie. Dalszej kwestii przetrenowań nawet nie komentuje, bo to kwestia taktyczna, którą trzeba wziąć pod uwagę przed desygnowaniem do meczu ligowego danego zawodnika, a nie po... . Wystarczy ustawić mu inną umiejętność w treningu przed meczem i po sprawie.
(2012-09-02, 08:20:21)Asteck666 napisał(a): [ -> ]skok jak skok Oczko

Patrz na daty ;p

Asteck666

30 lipiec i 2 sierpień... ale co jest nie tak?
Oboje dostali po 2 skoki w jednym dniu ?!

Asteck666

Tak, bo teraz każdy z trenerów trenuje po 2 skille na raz, i jeśli mieli ta samą ilośc dni do przetrenowania danej umiejetności, to skok obu nastąpił w ten sam dzień.
Dzięki Duży uśmiech

Asteck666

Następnym razem kliknij w przycisk "Pomógł" zamiast pisać "Dzięki" Oczko
Myślę że nei am sensu dalej kontynuować tego tematu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8