Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Dobra to może ustalmy coś, bo obecna dyskusja do niczego nie prowadzi. Proponuje ustalić z jaką średnią mają wychodzić przeciętni juniorzy ze szkółki w przyszłości oraz max średnią koksów. Następnie guti mógłby zrobić analizę tak aby powoli przejść ze starej szkółki do nowej np. w przeciągu 3-5 sezonów.

No i Stefik, dobrze by było jakbyś jednak zmienił na dni kalendarzowe tak jak zakładałem. Niech nalicza przez cały tydzień a skoki niech się odbywają w dni robocze, bo przez to wydłużyłeś ich treningi i trenują wolniej.
na tą chwilę max myślę ok 65 i od tego schodzić w dół tak do 50-55
Moja propozycja

Załozenie:
*opłacalnosc szkolenia czyli im dłuzej trenuje tym lepszy zawodnik zda egzamin
*mozliwosc pojscia na skroty czyli krotko szkole ale mam wartoscowego zawodnika wiadomo gorszego niz ci ktorzy trenuja dłuzej
*mysle ze zawodnicy z nizszym talentem ze szkołki powinni wychodzicz wyzsza srednia - dla zachecenia graczy zeby posiadali w składach zawodnikow z nizszym talentem
*maksymalna granica zawodnika wychodzacego ze szkołki to około 64 przy talencie 1 i 60 dla talentu 5

Tak wygladaja zawodnicy trenowani w szkołce poziom 7, szkoleni przez byłego zuzlowca, zdajacy egzanim w wieku 16 lat

[Obrazek: doforum.png]

Tyle rosna szkołkowiczena srednio na sezon :

wzrost talentu na sezon przy szkółce 7 poziom
Talent 1 2,2
Talent 2 2,8
Talent 3 3,6
Talent 4 4,6
Talent 5 5,3

czyli do szkołki powinni przychodzic zawodnicy o nastepujacej sredniej z podziałem na talent i wiek - uwaga wszystko policzone
[Obrazek: doforum2.png]


W razie potzreby moge szybko zmienic dane i policzyc według innych wytycznych.

Mam pytanie jak wstawic tylko chciana czesc rysunku a nie cała strone ?
22.09 junior w mojej szkolce 15lat 5tal. zanotowal tylko jeden skok i to o +1mimo ze posiadam trenera

Asteck666

Rozmowa jest nie na temat, wszelkie propozycje zmiany szkółki proszę podawać w dziale "propozycje", tutaj tematem niepokojącym są skoki +1 u max talentów oraz częstotliwość skoków.

AssAssin

zgadzam sie...zamiast p... o Jakis waszych propozycjach popraw to coi juz * bo tylko mydlicie oczy tym gadaniem a bledy zostaly i beda dalej...
06.08 +3 T | 29.06 +3 St | 27.06 +1 T | - do pszyszlego sezonu mam czekac na drugi skok??????????
14.08 +1 P | - ten gosc pszyszedl do szkolki ponad 50 dni temu!!!!!!!!!!! talent 5,jeden skok +1
Ustalajcie sobie wasze sprawy gdzie indziej bo i tak wiadomo kto dostanie po kieszeni najbardziej,wiec proponuje sobie na te tematy gadać w osobnych tematach dotyczących waszych potrzeb jeśli chodzi o szkołkę...i tak już jest * maksymalnie...po co w ogóle było kombinować jak koń pod górę???


Proszę o powstrzymanie się do przeklinania

AssAssin

ok...
Stefik jest szansa że zrobisz coś z tym błędem w skoku mojego juniora ?

AssAssin

raczej sie musisz z tym pogodzic ze nikt nic nie zrobi z tymi bledami bo gdyby tak bylo moi juniorzy juz dawno by mieli skoki a tak to w ciagu dwoch miesiecy po jedny skoku jednego skila...
Przerażająca jest cisza osób które tworza tą gręSmutny

AssAssin

to nie cisza,to bezradność ;(
Wg mnie brak widocznych skoków to tylko prowizoryczny błąd w grze, gdyż nikt z userów nie napomina nic o tym, gdy zawodnik jest już wcielony do kadry. Prawdopodobnie po okresie szkoleniowym, gdy zawodnik zda egzamin, będzie miał sporo skilli przetrenowanych - oczekujących do "wbicia"... .
panowie mój zawodnik ostatnio miał skoki za czasów starej szkółki tu są daty 25.06 +3 T | 22.06 +3 P | 21.06 +3 S i do dziś cisza żadnego skoku porażka:///
misiek - owszem jest dokładnie tak jak mowisz .... ale z jakiego powodu ja mam tracic dla tych zawodnikow , ktorzy sa w szkołce kolejne dni treningowe ?? przeciez płace za szkołke , płace za trenera = WyMaGam . Myśle , że to oczywiste. Wbijając tylko po 1 raz na każdą skile "przetrenowane dni" jestem stratny 5 dni treningowych , ktore chciałbym przeznaczyc na inną umiejatność , a nie na tą na którą jestem zmuszany je "zużyć". Skoki powinny być automatyczne.
BTW:
w piątek nie zaliczyło mi skoku umiejętnosci jednego z moich zawodników ... dalej ma 17/17 ??? i co teraz z tym "fantem" ?

AssAssin

Widzę ze nic się nie zmieniło...dalej jest jedna wielka kicha i porażka...
tutaj dalej czekam na drugi skok 06.08 +3 T | 29.06 +3 St | 27.06 +1 T |

a tu to już w ogóle s-f talent 4,14 lat 27.08 +2 St | 03.08 +3 T | 31.07 +3 P |
...............................talent 5,15 lat ...................31.07 +3 T | 27.07 +3 P | 22.06 +2 T |
widzicie różnice?ten pierwszy mimo późniejszych skoków,gorszego talentu miał teraz skok wcześniej niż ten z talentem 5,który jeszcze nowego skoku nie odnotował...a trenują z tym samym trenerem...ta szkółka to jeden wielki przypadek i bubel i szanowny twórca tej gry najwyraźniej ma wszystkich gdzieś...
Nie raczysz się wypowiedzieć Stefik???
Pewnie takich przypadków nie ma za wiele,więc można penie takich olać
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8