Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Oczywiscie w archiwum treningu nadal widnieja te skoki +1 bo to nie zostalo zmienione, tylko bezośrednio skill zostal zmieniony.

Sothis podaj dane zawodnika
U mnie 5 juniorow mialo skoki +1,jak mam wierzyc ze sa dodane skoki skoro tego nie widac?
u mnie 2 zawodników czekało na skoki 2 miesiące, a jak się pojawiły to 1 skill tylko
Melchior Dolowa skok 14.08
Ignacy Czepurko skok 16.08 i drugiego skoku nie mieli. Możesz to sprawdzić.
http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
(2012-08-22, 11:13:47)jacekpulo napisał(a): [ -> ]u mnie 2 zawodników czekało na skoki 2 miesiące, a jak się pojawiły to 1 skill tylko
Melchior Dolowa skok 14.08
Ignacy Czepurko skok 16.08 i drugiego skoku nie mieli. Możesz to sprawdzić.
http://www.speedway-world.pl/i,team-4199

a dajesz mu trenera? Bo jak nie dawałeś to daje umiejetności losowo. Nawet na chwilkę jak junior nie mial trenera to moglo jednej umiejetnosci dodawac, a druga mogla stac w miejscu
Nigdzie nie jest napisane że skoki będą w ten sam dzien. Przed wejsciem nowej szkolki mogli mieć rozbieżność w dniach i teraz jeden skoczy a drugi za pare dni

Piotr36

Witam mam pytanie moj junior z talentem 4 i 15 lat mial ostatni skok techniki i prowadzenia 27.07 jest dzis 22.08 to juz 26 dni jak nie ma zadnego skoku oczywiscie tez ma trenera od poczatku a moje pytanie jest ile musi byc dni zeby byl nastepny skok bo 26 dni to chyba przesada a srednia ma taka sama takze nie mial skoku dzieki
Nie 26 dni a 18 dni bo nie wlicza się sobót i niedziel ponieważ treningi odbywają się od poniedziałku do piątku. A ilość dni zależy od poziomu szkółki jaką masz, jakiego trenera ma junior, od jego talentu i również im wyższa umiejętność tym dłużej trenuje. Może jutro będziesz miał akurat skok .
Np. Gdy posiada ktoś poziom 6 to jest 24 dni gdy zawodnik ma talent 3
skoro Twój junior ma talent 4 czyli potrzebuje 23 dni i w zależności od posiadanego trenera
gdy jest to Amator bez zmian czyli 23 dni
Z wykształcenia o 2 dni szybciej trenuje czyli 21 dni wychodzi
a gdy zatrudniony jest były żużlowiec to o - 4 dni szybciej trenuje czyli potrzebuje 19 dni by mieć skok.
Powiem Heniu że teraz to żeś mnie zaskoczył i pewnie nie tylko mnie. Bo jeśli to prawda że soboty i niedziele nie są wliczane do trenu juniorów to ta szkółka to jeden wielki niewypał i oszustwo z tym co było proponowane tutaj ---> http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=1324 , gdzie Stefik wyraźnie pisał o dniach kalendarzowy (czyli jak dla mnie liczą się wszystkie dni od poniedziałku do piątku)
"2) Szybkość szkolenia się juniorów określona w dniach kalendarzowych!
Talent Ilość dni treningu Przykład dla poziomu 1
1 +2 32 dni
2 +1 31 dni
3 Jak w powyższej tabeli 30 dni
4 -1 29 dni
5 -2 28 dni "


Jasno jest napisane ze są to dni kalendarzowe, czyli cały tydzień powinni trenować a nie tylko w dni "robocze".
Jest to zwykła pomyłka tekstowa. Od zawsze wiadomo że w naszej grze zawodnicy trenuja tylko pon - pt i to pozostaje bez zmian. Wprowadzona zostanie nowa tabelka juniorów ktorzy beda przychodzić do naszej szkółki.
Stefik to bardzo nie dobrze że jest to pomyłka, bo jeżeli większość osób która dyskutowała w temacie o Nowej szkółce przed jej wprowadzeniem myślała tak jak ja czyli że liczymy te dni od poniedziałku do niedzieli to została wprowadzona w błąd. W takim razie ta nowa szkółka to bubel i przeszliśmy ze skrajności w skrajność z Juniorów kosków na juniorów amatorów przy starej szkółce ok 12 skoków na sezon, a przy nowej będzie dobrze jak będzie miał 8 i do tego obniżona drastycznie śr juniorów przychodzących w porównaniu ze starą szkółką ( obniżona właśnie dlatego że juniorzy mieli mieć częściej skoki).
Jak dla mnie na tą chwilę patrząc to kompletny nie wypał, szczerze mówią w tym momencie zastanawiam się czy dalej jest sens dofinansowywać swoich juniorów bo tylko wtopię kasę.
Hyziu jak wyliczyleś te 8 skoków? Powiedzmy ze średnio trenują 17-20 dni i to będą dni od pon-pt to praktycznie wychodzi 1-1,5 skoku na miesiąc. Czyli przy 16 tygodniowym sezonie to maks 4-6 skoków.

Czyli faktycznie patrząc lipa na całegoSmutny

16 tygodni czyli 4 miesiące śr. 2 skoki na miesiąc będą mieć raczej na pewno to daje te 8 skoków, może nawet przy 12 latkach będzie 10, ale to i tak lipa, bo w Starej szkółce dostałeś 12 latka ze śr choćby 40, 40 pare to przy tych 12 skokach w sezonie on wyszedł na ludzi, a teraz dostaniesz ze śr ok. 30 ,to przy 8 skokach w sezonie to jest dramat
Jeśli by jeszcze były te 2 skoki, bo z tego co tu czytam to miesiac lekko ludzie czekaja na skok. Szkólka powinna zachęcać a nie zniechęcaćSmutny
Idea szkólki jest zmniejszenie skili wychodzacych ze szkolki.
Przez Kilkanascie sezonow bedzie dramat - róznica pomiedzy stara a nowa szkolka jest wielka, ale zmiana jest niezbedna bo teraz to w wieku 22,23 koksy beda mialy wszystkie skile po 100
Niestety powielil się błąd konkurencji i to niestety w jeszcze wiekszym zakresie. Dlatego trzeba to jakos przetrwac
(2012-08-23, 12:01:01)gepek napisał(a): [ -> ]Jeśli by jeszcze były te 2 skoki, bo z tego co tu czytam to miesiac lekko ludzie czekaja na skok. Szkólka powinna zachęcać a nie zniechęcaćSmutny

Gepek na poczatku to normalne - zawodnikowi bierze losowo umiejetnosci a wiec trenuje 5 umiejetnosci na pzremian, dlatego tez tak długo trzeba czekac na pierwszy skok
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8