Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
stefika nie było od poniedziałku tak że spokojnie wszystko się wyjaśni jak stefik wróci

AssAssin

06.08 +3 T | 29.06 +3 St | 27.06 +1 T | - na skok drugiego skilla to trzeba do września czy może października poczekać?

Vinyll

Od początku szkółki miałem tylko raz skoki u juniorów 24,07 mam najlepszego trenera i miesiac na skok prawie czekam chyba nie tak miało być
Trzeba sobie po prostu powiedziec ze w SW zrobilo sie to co u konkurencji czyli w SM,admin niby jest ale go nie ma a bledy sie tylko nawarstwiaja a naprawic nie ma kto no bo admina nie ma tak szczerze mowiac.

AssAssin

Są tylko odpowiedzi kiedy jest łatwo na nie odpowiedzieć Oczko
spokojni, Stefik był w rozjazdach, wrócił, musi wrócić do szarej rzeczywistości poprawiania błędów, pracy nad grą, na pewno to poprawi, oby jak najszybciej
masakra z tą szkółką ja np nie miałem skoków od 21.06 do dziś ...

AssAssin

to co od 2 miesięcy jest w rozjazdach???
assasin wyobraź sobie że on (stefik) zapewne pracuje chcąc włożyć coś do gara i utrzymać rodzinę Oczko a grasz w tę grę tylko dzięki jego zaangażowaniu, no niestety nie jest TERMINATOREM żeby za.........ać nocami aby cię zadowolić !! Szkółka nie jest idealna ale trzeba czasu aby ją dopracować ;0 (nie robi błędów ten kto nic nie robi)
Kiedy zostanie naprawiona szkółka juniorów,odpowiedzi oczekuję od admina?
witam jest problem mój junior mimo tego że ma 5 talentu i trenera (po studiach, aerobowego) w dniu dzisiejszym otrzymał skok +1s i tyle dość że powinny być2 na raz to przy max talencie nie ma skoku +1 ...
Przepraszam za tak długo czas oczekiwania. Musiałem rozebrać skrypt na części pierwsze, aby zaleście jedna literówkę w zmiennej. Poprawione, powinno być okej.
stefik to jakaś gratyfikacja w postaci dodatkowego skoku by się przydała
Juniorzy którzy po 17 lipca mieli skoki +1 przy talencie 5, zostały im dodane 2 pkt do tych skilli. Było to 49 skoków.
a co z resztą ja u jednego zawodnika mam skoki 16.07 prowadzenie i start
zmieniłem mu trenera i 09.08 miał skok prowadzenia a drugiego skoku jak nie było tak nie ma

więc trenuje jeden skill a to jest nie halo Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8