Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Dzisiaj junior z talentem 5 zanotował skok +1
Może warto sie zainteresować tym tematem i przejrzeć w kodzie czy jest wszystko ok??
Widze po większości ze są błedy, albo zawodnicy wgl nie mieli jeszcze skoków albo są opóźnione. Tak sao u mnie 3 zawodników od czerwca pomimo że najlepszy trener itd, wychodzi mi że na skok mają po 18 dni, a tu nie mają żadnego, więc coś jest nie tak. Rozumiem czekać cierpliwie itd, ale 2 miesiące?? Nie wiem jak 2 zawodników może mieć regularnie skoki a reszta wcale.
Hej, zgadzam się coś trzeba zrobić z tym fantem bo nie jest fajnie jak kładziesz duże pieniądze na szkółkę i nagle masz skok +1 u zawodnika z talentem 5 ;/

Kukuczka

Hej
Dokladnie Stefik weź sie za te skoki w szkolce u max talentów ja takze dzisiaj otrzymalem skok u swojego +1.Tak nie moze byc bo ludzie klada duza kase na szkolke i na trenera a tutaj takie skokiSmutny
no i ja też dostałem +1
Stefik co jest? Zawsze byłeś uosobieniem natychmiastowej reakcji, a teraz zero informacji, zero reakcji
Stefik już niby sprawdzał kod i pisał, że wszystko jest jak trzeba. Więc tak jak pisze wyżej Speed, sprawdzić to dokładnie i wyłapać błąd, im szybciej tym lepiej.
U mnie dzisiaj dwa skoki + 1 u szkolkowiczów z talentem 5,prosze o poprawe tych skokow na +2 lub +3 bo to juz 3 skok w tym wymiarze którego nie powinno byc,dopisz to recznie jak nie wiesz gdzie tkwi błąd.
u mnie tez dzisiaj skok +1 u talentu 5
w sumie to juz 5 takich skokow...
U mnie odkąd mam szkółkę brak skoków... Mam nadzieje że coś podskoczy niedługo;x

Asteck666

mię i Nazwisko Bazyli Hładziak
Wiek 14
Talent max
Skok 10.08 +1 P | 09.08 +2 T | 19.07 +3 S |

u mnie też +1

AssAssin

Prywatną wiadomością też nic nie wskórałem ;(
(2012-08-14, 21:12:39)AssAssin napisał(a): [ -> ]Prywatną wiadomością też nic nie wskórałem ;(

Daj czas na ustosunkowanie się co do tej informacji a na pewno jakieś info będzie...

AssAssin

Przecież to nie jest świeży problem,prawda?To powinno być już dawno temu rozwiązane...
Dzisiaj w końcu po jakiś 50 dniach junior z talentem 5 zanotował skok +1...jestem pod wrażeniem.
nie wiem jak u innych graczy ale u mnie sa skoki tylko +1 i +2, a brak wogole +3, wiec moze zamiast mozliwosci skokow +2+3 w kodzie jest +1 +2 ?
Nie, to chyba nie to , bo u mnie były skoki +3 max talenta .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8