Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoku w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
W dzisiejszym treningu u ekipy Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (72) w szkółce wystąpił nie pełny skok.
Kopienka dostał pełny skok (prowadzenie plus technika) , natomiast Słonicz tylko prowadzenia.

[Obrazek: szk_skok.jpg]

Vinyll

Coś jest nie tak mam najlepszego trenera i nie miałem żadnego skoku u żadnego juniora , ostatnie skoki w starej szkółce 28.06 lub 8.06 u innego , u mojego syna podobnie . Nawet gdyby był 1 skok , którego nie widać to od 8.06 powinny być chyba 2 skoki ,a nie widać nic.
Squall ja bym poczekał do jutra bo może to być spowodowane tym że po przejściu ze starej szkółki mają jakieś nierówności w dniach treningowych, tam jednak trenowali codziennie inny skill, a tu dwa na raz więc mogło się zdarzyć że jednego dnia mu zabrakło do skoku i jutro już np się wyrówna.
ja mam dokładnie tą samą sytuację co Vinyll ostatnie skoki u moich 2 juniorów 22,06 a u drugiego 07,06 mają teraz najlepszego trenera. Jak patrzę na ich średnią to raczej skoków nie mieli gdyż cały czas jest mniej więcej w tych samych granicach Uśmiech

Vinyll

Patrząc na śrtednie to nawet tego skoku o którym pisał Stefik , nie mieli bo mają cały czas bardzo podobną średnią , mam vipa gold więc błąd jest niewielki .
Być może się wyrówna, w co wątpię. Stare skoki były codziennie w kolejności siła, prowadzenie, technika. W momencie wprowadzenia nowej szkółki 2 zawodników u mnie było w trakcie skoku, a dni treningu nie były zerowane. Mianowicie był to zawodnik nad Kopienką który dostał tylko siłę (29.06) a prowadzenie i technikę już w nowej szkółce (12.07) czyli zgodnie z planem ?? W sumie tak ale nie do końca, bo mając rezerwę dni przetrenowanych ze starej szkółki skok powinien wystąpić najpóźniej w ciągu tygodnia od wprowadzenia szkółki uwzględniając wydłużony czas treningu a trwało to dłużej - bo wątpię by dostał skoki w czasie "nie odnotowywania" plus kolejne (12.07). Drugi z nich to właśnie Słonicz i jak widać jego skok w starej szkółce urwał się (29.06) pomiędzy prowadzeniem a techniką w momencie wprowadzania szkółki. Wg. mnie istnieją dwie możliwości: dostał skok techniki w nowej szkółce w okresie gdy skoki nie były odnotowane (co nie potwierdza powyższy przykład), lub przestał w ogóle trenować technikę (co jest chyba nierealne, ewentualnie jest w trakcie pobijania rekordu najdłuższej ilości dni treningowych do skoku). Więc mój wniosek dotyczący błędu wynika z analizy i przestrzeni czasu treningowego. Nawet jeśli piszesz że "tam jednak trenowali codziennie inny skill" to jak logicznie da się wytłumaczyć różnicę dni treningowych pomiędzy zawodnikami którzy "zdążyli" zanotować pełne 3 dni skoku w starej szkółce kończąc na technice: tu przypadek porównywanego Kopienki który mimo nadwyżki ze starej szkółki jednego dnia treningu prowadzenia nad techniką, po wprowadzeniu nowej szkółki dostaje jednego dnia (czyli dziś 17.07) dwa skoki prowadzenie + technika a Słonicz tylko jeden. Wnioskuję po Kopience że różnica jednego dnia treningowego pomiędzy prowadzeniem a techniką ze starej szkółki względem nowej musiała zostać wyrównana, co nie potwierdza się w przypadku Słonicza. Czyli trenując teraz dwa skille codziennie powinny być po dwa skoki a nie jeden. Chyba wyczerpująco opisałem zagadnienie wystapienia wg. mnie błędu. pzdr Hyziu
u mnie to samo


[attachment=418]
Wystarczy poczekać trochę i skoki się wyrównają. Nie jest powiedziane, że jeśli w jednym momencie trenują te same skille to w tym samym momencie będzie skok. Wymagana ilość jest różna a i ilość obecna może być rożna po starej szkółce, a nie, że wszyscy maja np. po 5 dni prowadzenia. Może mieć któryś 7 dni prowadzenia a 4 techniki i wtedy skok będzie 3 dni później.

Tak wyszło, że nie dodawało przez jakiś czas historii skoków, więc teraz jest trochę nie wiadomo, co i jak, ale z czasem każdy junior będzie miał skok i będzie to widać, bo widać 3 ostatnie skoki w profilu juniora.
Dziś Słonicz bez skoku i doszedł jeszcze jeden juniorek co załapał tylko jeden skok. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie w czasie (powiedzmy 7 dni treningowych).
A co ja mam powiedzieć jak od 29.06 nie mam żadnych skoków w szkółce??
ja też tak miałem ale ostatnio junior miał skoki 13.07 wczesniej 18.06 o ile dobrze pamiętam
U mnie dzisiaj jeden juniorek miał dwa skoki na który czekał od 18.06 a drugi też miał dzisiaj skok a poprzedni był 28.06. Skoki są ale trzeba na cierpliwie czekać Oczko
Mam 4 juniorów w szkułce i od 29 06 nie podnoszą się ich skoki formy - to jest chyba jakieś nie porozumienie skoro wcześniej ich forma wzwastała bez trenera a teraz z trenerem stoi w miejscu- proszę o wyjaśnienie tej sytuacji - FC Falubazik 5 liga 16 grupa
u mnie jeden czeka na skok od 13.06 a drugi od 19.06 więc cierpliwość mi się powoli kończy...
(2012-07-23, 21:18:04)Zdunek napisał(a): [ -> ]u mnie jeden czeka na skok od 13.06 a drugi od 19.06 więc cierpliwość mi się powoli kończy...

wcale sie nie dziwie, to skoki u mnie u jednego juniora:

17.07 +2 T |
17.07 +2 P |
12.06 +3 T |

wiec jesli trenowałes te skile co ja to musi byc bład Język

u mnie za to przez 17 dni nie dostałem szkołkowicza mimo ponad 40 % szansy i nie widac poprawy - ciekawe ile jeszcze czasu minie ...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8