Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Brak słów jak to czytam ...
co za gość Uśmiech

ja według statystyk mam najmłodszą drużynę w mojej lidze w ELJ, wszystkich kupiłem bo nie doczekałem się jeszcze godnego juniora. Wygrałem aż jeden mecz w tym sezonie i co mam teraz zrobić ??? zmieńcie też przepisy pode mnie to może coś ugram więcej Uśmiech
Ok, ciezko czasem patrzec na taki turniej ze strony organizatora -to fakt. nie da sie wszystkiego pogodzic - temu tez ciezko zaprzeczyc. Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil Uśmiech, fakt - nie pomyslalem o tych co zaczynaja zabawe - dac prikaz zeby miec 2-3 swoich to moze przerosnac nowych graczy. Choc ciezko nazwac gracza z 2 letnim stazem za nowego, ale to inna kwestia.
pozostaje mi przeprosic mistrza zakupow i zyczyc dalszych sukcesow podczas licytacji zawodnikow -pisze to bez zlosliwosci -zeby nie bylo
Bo przegrywać trzeba umieć.
Mario zbyt nerwowo podeszles do tego tematu Oczko mogles na poczatek rzucic ten pomysl z wychowankami pod dyskusje wywiazal by sie dioalog i moze organizatorzy cos takiego by wprowadzili jak nie w przyszlym sezonie to moze w kolejnym ( bo nie jest zly ) ;p a tak pare osob mialo palpitacje serca ;p
Ja w tym sezonie wygrałem jeden mecz i nie narzekam - mógłbym przegrać wszystkie Uśmiech
No ale jadę swoimi wychowankami - a najlepsi zawodnicy weszli w wiek seniora więc nie ma wyników (a przypomnę że w poprzedniej edycji byłem 2 w 1 lidze i awans wywalczyłem do ekstraligi po barażach).
Nie spinajcie się tak bardzo panie i panowie - to ma być zabawa a wynik odłóżmy na drugi albo trzeci plan Oczko

Pozdrawiam i miłej zabawy Uśmiech
Witam Uśmiech
Mam pytanie, ponieważ jadę startuje pierwszy sezon w ELJ i mam po równo punktów z inną drużyną, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli na koniec rundy zasadniczej??
(2016-12-29, 13:51:35)bomber33 napisał(a): [ -> ]Witam Uśmiech
Mam pytanie, ponieważ jadę startuje pierwszy sezon w ELJ i mam po równo punktów z inną drużyną, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli na koniec rundy zasadniczej??

Na dziś dzień małe pkt, ale z tego co widzę macie jeszcze po jednym meczu więc może być różnie.
Ok rozumiem, dzięki za info Uśmiech
Tomasz walnij sobie grog i będzie ok.mi zawsze pomaga.
(2016-12-29, 16:11:28)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tomasz walnij sobie grog i będzie ok.mi zawsze pomaga.

Narazie jadę na gripeksie zobaczymy jak to wyjdzie Uśmiech ale dzięki jak nie pomoże to na pewno spróbujeUśmiech
Ja robię sobie herbatę i dolewam zoladkowa gorzka zawsze działa.nawet czasem robię profilaktycznie hehe
taka mała propozycja, no może nie propozycja jednak nie wiem jak to ująć, wracając do sugestii Mario Mad Max co do wychowanków, taki punkt w regulaminie zamyka możliwość startu wielu osobom, wszak nie wszyscy wychowują zawodników i moim zdaniem prawo do takiego kroku mają, to troszkę nie fer kiedy ktoś kupuje zawodników wysokiej jakości i biorą udział w tych rozgrywkach, co zrobić by wilk był syty i owca cała?
- jedna z możliwości to ograniczenie startu dla zawodników którzy mają XP wyższe niż... np 30
- druga propozycja to podanie przed pierwszą kolejką lub na tydzień przed startem rozgrywek składu jakim zespół będzie jechał i stworzenie wątku na forum dotyczącego kadr zespołów, i aby odciążyć organizatorów to sami uczestnicy muszą tego pilnować
- trzecia propozycja to ograniczenie wieku juniorów np do lat 18 włącznie

oczywiście jak ktoś chce może debatować w tych tematach chociaż ja to piszę bez przekonania bo mi się obecna formuła podoba, a jak ktoś jeździ dla nagród to jego sprawa ja biorę udział tylko by szkolić tych których mam, oraz w przyszłości tych którzy opuszczą szkółkę, czy będę walczył w E, 1, 2, 3, czy 4 lidze nie ma dla mnie znaczenia a ile meczy wygram??? ważne by biegi chłopcy zaliczyli Oczko

Misiek81

Polecam tez Groprinosin

Misiek81

(2016-12-29, 19:01:41)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Polecam tez Groprinosin lub Vicks
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23