Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Misiek81

(2016-12-04, 12:46:02)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Witajcie.Jak zwykle mam cos do powiedzenia hehe.
Chcialbym sie z wami podzielic moimi obserwacjami i propozycjami.
po 1 Indywidualne Mistrzostwa ELJ to pomysl trafiony ale moznaby go zmodyfikowac np podzelic w nowym sezonie na kategorie wiekowe zeby bylo bardziej wyrownanie.
Moznaby np 16 i 17 latkowie swoje mistrzostwa 18 i 19 swoje a 20 i 21 latkowie swoje.
Z nowosci to moznaby pomyslec o jakims turnieju par.Widzialem ze nie ma zadnego turnieju par nigdzie wiec bylibysmy pierwsi.
Pytanie tylko czy uda sie takie cos przeprowadzic i czy beda terminy.
Pomyslowmam kilka ale moze na razie te 2 starcza i napiszcie co o nich myslicie.Pozdrawiam.
Jestem za turniejem Par juniorów takie MMPPK fajnie by to wyglądało Uśmiech
Nie wiem czy zauważyliście, ale turniejów par nie ma w grze, dlatego nikt ich nie organizuje.
Mistrzostwa lig były kiedyś parowe, w formie turniejów indywidualnych. Innej formy na ten moment nie ma dostępnej.
(2016-12-04, 13:40:13)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy zauważyliście, ale turniejów par nie ma w grze, dlatego nikt ich nie organizuje.
Mistrzostwa lig były kiedyś parowe, w formie turniejów indywidualnych. Innej formy na ten moment nie ma dostępnej.

Wojtas mysle ze jak admini by sie postarali to przeszkod by nie bylo.

Dlatego moj pomysl sie zrodzil.
Ponad pol roku minęło (jak nie wiecej) od kiedy napisałem propozycje stefikowi
Były tez zawody parowe w nich
Jak widac nie ma ich dalej i nie ma co sie napalac żeby były

Co do rocznikowych mistrzostw indy to pomysł dobry , ale nie wykonalny
Owszem organizatorzy rund sie znajda tylko to my z Tomaszem musielibyśmy dołożyć sobie 3 razy wiecej pracy nad tym . Narazie nie widze możliwości podziału na roczniki
Jedynym możliwym rozwiązaniem jest pod koniec sezonu jakis szybki turniej dla danego rocznika na podstawie wyników w ELJ
Jeżeli nagle zostaną parowe wprowadzone jako oddzielny element gry funkcjonujący tak jak ZI czy czwormecze to nie widze przeciwwskazań dla turnieju parowego , ale na te chwile jestem na nie . W sobote są mistrzostwa juniorow i ten dzien jest zarezerowany pod start u Wojtasa , a nie będziemy tez łączyć indy z parowymi w jednym bo sie pogubimy w tym.
(2016-12-04, 14:01:19)XXX46 napisał(a): [ -> ]Jeżeli nagle zostaną parowe wprowadzone jako oddzielny element gry funkcjonujący tak jak ZI czy czwormecze to nie widze przeciwwskazań dla turnieju parowego , ale na te chwile jestem na nie . W sobote są mistrzostwa juniorow i ten dzien jest zarezerowany pod start u Wojtasa , a nie będziemy tez łączyć indy z parowymi w jednym bo sie pogubimy w tym.

Tak myslalem wlasnie ze z terminami bedzie problem.
Z podzialem na kategoriw w zawodach indywidualnych tez mi sie podoba dlatego zaproponowalem ale wiem ze dla was organizatorow to kupa dodatkowej roboty.
Arkadiusz temat wprowadzania turniejów par przewija się już tak długo, że straciłem nadzieję na ich pojawienie się.
(2016-12-04, 14:26:27)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Arkadiusz temat wprowadzania turniejów par przewija się już tak długo, że straciłem nadzieję na ich pojawienie się.

No teraz juz wiem ja gram od lutego i nie wiedzialem ze wczesniej byly proby takie.
Z tego co mi się wydaje to zostaje tylko opcja czwórmeczu w środę ( nie wiem jak z piatkiem) w poniedziałek liga juniorów jedzie bo kolejne sparingi praktycznie zapychaja kalendarz, zwłaszcza jak ktoś długo w pucharze SW jedzie, kolejne indy też bez sensu bo odpada sobota na mistrzostwa juniorów, w każdym razie opcji jest strasznie mało, superpuchar taki jak w poprzednim sezonie też lipa, ja musiałem sprzedać dwóch 21-latkow pod koniec sezonu bo bym się z nimi bujał do teraz bez szans na jazdę
Petecki
Jakie masz zastrzeżenia dotyczące superpucharu ?
Superpuchar jest po sezonie ligowym , może troche za późno ale jest jednak
I tak został mocno skrócony ze wzgledu na terminy , a zrobic go w kolejnym sezonie sie nie opłaca kiedy druzyny juz inaczej wyglądają
Jezeli zostanie wprowadzony drugi turniej do ELJ (tez sparingi , przerywnik od ligi ale z niezła stawka ) to superpuchar najpewniej zmieni sie w dwumecz miedzy tylko 2 zespołami

Terminowo wszystko wskazuje, że w 5 edycji zostanie ten dodatkowy puchar wprowadzony
Generalnie zastrzeżeń nie mam, piszę tylko o terminie, musiałem sprzedać juniorów kończących wiek (mam świadomość ze to mój problem) kłopot w tym ze szybciej się nie da tego zrobić i ja to akceptuję bo tak będzie zawsze niezależnie od formy jaką przyjmą te rozgrywki. Może najzwyczajniej w świecie wprowadzić rundy na zasadzie knock out ? Startują wszyscy, jeden mecz do ustalenia u kogo jak w pucharze SW i od którejś tam rundy z rewanżem dopiero?
Było cos takiego w 2 edycji jako Puchar ELJ
Kompletnie sie to nie sprawdziło

Wprowadzony zostanie turniej o nazwie Liga Mistrzów ELJ w której w 1 edycji wystartuje 12 zespołów . Pozostałe druzyny utworzą 3 eliminatory (turnieje właśnie KO o miejsce w LM w następnej edycji , od 2 edycji LM liczyć sobie bedzie 16 zespołów )

A superpuchar najpewniej zrobi sie w stylu :

Mistrz ELJ (ekstraliga ) vs Mistrz LM

Termin superpucharu będzie prawdopodbnie jeszcze poźniejszy , ale cos kosztem czegos
Chcemy uatrakcyjnić rozgrywki , a terminów mamy maksymalnie z tego co pamietam 34-46
W formie sparingów ta liga mistrzów?
(2016-12-04, 17:51:58)Petecki napisał(a): [ -> ]W formie sparingów ta liga mistrzów?

Tak 
Terminy pozostają bez zmian , liga regularna i ten turniej dodatkowy tradycyjnie w poniedziałki i czwartki .


Jedyne co sie zmieni to wieksza ilośc meczy i xp dla juniorów 
Pewnie VIP tez sie troche zmieni , za LM raczej jakas ładna nagroda sie szykuje .

Wszystko będzie podane po zakończeniu zapisów i zakończeniu sie obecnej edycji .
Czyli tradycyjnie wszystko wcześniej gotowe tak aby nikt nie miał przykrej niespodzianki
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23