Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
2 liga

I. Średnia 2.500 i wiecej
2.964 Augustyn Wasiutynski
2.885 Ludvig Djanic
2.833 Jesper Jacobsen
2.793 Dionizy Bilski
2.724 Alojzy Grekowicz
2.588 Władimir Vinnik
2.500 Stanis Ogarev

Następujące kluby mają w tym zestawieniu swoich podopiecznych
Szymek (Grekowicz,Vinnik)
NZŻ (Jacobsen)
Motorynki (Djanic)
Drapieżniki (Ogarev)
Siekacze (Wasiutynski,Bilski)

Poziom bardzo wysoki i wyrównany

II. Ilosc punktów
Najwiecej punktów zdobyli Djanic (Motorynki) 101 pkt i Vinnik (Szymek) 88 pkt

100 i wiecej : 101 Djanic
90-99 : brak
80-89 : Vinnik,Jacobsen,Wacker,Wasiutynski,Bilski

III.Liderzy klubów
2.964 Wasiutynski - Siekaczr
2.885 Djanic - Motorynki
2.833 Jacobsen - NZŻ
2.724 Grekowicz - Szymek
2.500 Ogarev - Drapieżniki
1.973 Kowalik - Wrocław
1.828 Wardaszka - Stal
1.600 Gulec - Rygiel

IV . Szybka statystyka

Juniorzy przejechali 1571 biegow z 1680 możliwych - w przybliżeniu 93.52 % wszystkich biegow
Seniorzy przejechali 109 biegów z 1680 możliwych - w przybliżeniu 6.48 % wszystkich biegow

2 ligowcy trzymają sie głównego zalozenia turnieju

V. Jeszcze szybsza statystyka

100 % Szymek
100 % Motorynki
100 % Rygiel
100 % Drapieżniki
100 % Siekacze
100 % Stal
95.71 % Wrocław
80.95 % NZŻ
Średnie za 1 i 2 lige podawane zostały bez wliczania bonusów
Cwaniak  statystyki to ciekawe z perspektywy historii rozgrywek, szkoda tylko że nie da się nic zrobić by atrakcyjność meczy mogła wzrosnąć. Nie chodzi o poziom i skuteczność zawodników, chodzi o niespodzianki. Pamiętam zawody młodzieżowe na stadionie przy Sportowej, w Bydgoszczy to właśnie przy tej ulicy znajduje się stadion Polonii. 

Pod taśmą staje czterech zawodników, młodziutkich chłopców którzy chcą się pokazać przed może nie liczną publicznością, jednak przed widzami między którymi zasiedli znajomi, rodzina, ukochana dziewczyna. Te dodatkowe pigułki stresu powodowały tak niesamowite wyniki ... powiecie pewnie że doświadczenie nam to rekompensuje, prawda jest jednak taka iż jedynym skilem wykładni wyniku jest sprawność. 

Chciałbym aby nie patrzeć na wyniki MPSu, ja mam swoją ścieżkę rozwoju młodych zawodników, mi tylko chodzi że bez względu na to które rozgrywki przeglądać będziemy to nigdzie nie zobaczymy niespodzianki, niespodzianki typu młodziutki "Kowalski" przywozi wygę "Nowaka".

Tak jeszcze przy okazji XXX46 co byś powiedział na coś w rodzaju GP Ligi ?
Powiem tak iż nie tylko sprawność wpływa na wynik ale też xp.
Natomiast jeżeli chcemy zrobić dobre xp to musimy poświęcić sprawność i jedno z drugim idzie w parze.

Jeżeli możesz to rozwiń myśl jak byś chciał widzieć GP Ligi??
O turnieju indywidualnym dla ELJ cos myslalem
Nie wiem jaki jeszcze format, ale chciałbym aby każda liga miała swoją szanse
Czy w tym sezonie to bedzie to nie wiem
Jutro moze dzisiaj jak odpoczne nad tym pomysle
A co do patrzenia na Mps
Statystki sa jako dodatek do turnieju , ich jest sporo wiecej wiele mam danych na telefonie i raczej po zakończeniu tej edycji wątek historyczny opublikuje
Tutaj jest obiektywność , kazdy ma inny sposob na szkolenie i tutaj nie ingeruje
A tak prywatnie to twoi sie rozwinęło ładnie od 1 edycji
Niezdecydowany Rozwijając myśl o GP Ligi, niestety Speedway World nie pozwala na rozgrywki nietypowe, co gorsza kilkoro uczestników jest również nie do końca rzetelny w organizacji zawodów więc reguła takich rozgrywek jest mglista, no ale ja jestem optymistą więc tak by to wyglądało miej więcej.

Po obecnej edycji lider każdego zespołu byłby typowany do GP Ligi w kolejnym sezonie,
- jeżeli lider zespołu kończył by  wiek juniora to nominacje otrzyma następny zawodnik.
- jeżeli do rozgrywek przystąpi nowy uczestnik to sam musi wytypować przedstawiciela drużyny.
- zespół który odchodzi z rozgrywek nie ma prawa do uczestnictwa w tych zawodach.

Każda z lig ma swoje rozgrywki GP Ligi, przy czym organizowane by były jeszcze finały rozgrywek.
- kolejność organizacji zawodów określają wyniki z poprzedniej edycji ELJ, jako pierwszy organizatorem zostaje 10 zespół ligi po uwzględnieniu awansu oczywiście i tak dalej.
- zespół który dołączy do rozgrywek jest zawsze najniżej notowanym zespołem.
- w każdych zawodach startuje 10 zawodników, po jednym z każdego zespołu
- zliczane są punkty jakie uzyska zawodnik w poszczególnych turniejach.
- jeżeli suma punktów na koniec rozgrywek jest identyczna liczy się ilość zwycięstw w poszczególnych turniejach 

Po rozegraniu pierwszej serii czyli 10 turniejów, z każdej ligi po pięciu najlepszych utworzy 1 finałową stawkę, a pozostali 2 stawkę 
- finaliści rozegrają 15 zawodów, organizatorzy ustalani w identyczny sposób jak w przypadku pierwszej części
- pozostali również 15 zawodów i na tej samej zasadzie organizacji, a powód dla którego w ogóle mają startować to jedynie XP zawodnika

Niezdecydowany oczywiście to tylko propozycja i modernizacja regulaminu jest wskazana, bo to nie mają być moje zawody tylko nasze  Uśmiech
25 terminów na ZI
Czyli trzeba robic to wtorek/sobota aby w jednym sezonie sie wszystko odbyło

Kwestia organizatorow , nie kazdy moglyby byc chętny do organizacji, a ja nie zamierzam nikogo do tego zmuszac
10 klubow - tutaj mała poprawka teraz ligi maja 8 zespołów

To nie jest zły pomysł choc mozna by troche to poprawic


Moje propozycje :
1) Faza I - Indywidualne Mistrzostwa Ligi (każda z osobna)
Klub wystawia po 2 zawodnikow (lub organizatorzy na podstawie wyników w ELJ)
Mamy 16 zawodnikow - z 4 turnieje najlepiej na 4 stadion , chętnych do organizacji graczy

Faza II - Speedway ELJ Grand Prix
Po 5 najlepszych zawodnikow z każdego IML-ELJ oraz i tutaj do wyboru
Dzika karta na każdą z rund lub najlepszy zawodnik challangera
16 zawodnikow - 4 turnieje

Ilosc turnieji to jest oczywiscie do uzgodnienia , bardziej byłbym za tym aby Robic to we wtorki ze wzgledu na rozgrywki juniorskie indywidualnie w soboty
Poszczególne rundy organizowali by gracze , ktorzy by chcieli

2) IM ELJ
1 faza - Kazdy klub daje 4 zawodnikow
Lacznie 4x24= 96 zawodnikow
96 zawodnikow --> 6 grup po 16 zawodnikow , zachowaniem reguły
Zawodnicy z tego samego klubu nie mogą sie spotkać w jednej grupie

Z 6 grup awans dalej 6 najlepszych zawodnikow
4 rundy

Faza 2 - 36 zawodbikow w 3 grupach po 12 zawodnikow
4 turnieje , awans dalej wywalczy 5 najlepszych zawodnikow

Faza 3 - Finał
4-6 rund / 15 zawodnikow + 1 dk dla organizatora danej rundy

Co ty na to Mariusz ?

Wolałbym nie powielać tego co jest w rzeczywistym cyklu sgp
Jest to średni system jak dla mnie
Wole aby zawodnik nie miał z automatu miejsca w finale tylko, aby je sobie wywalczył
Jutro Mariusz 20:00 ważny mecz dla nas
Dla mnie napewno , ponieważ chce powalczyc o to 4 m-ce
3 m-ce juz chyba za daleko jest
Pierwszy mecz 44-46 dla ciebie wiec szykuj sie na ciężka walkę Uśmiech
Duży uśmiech niby tor własny i dwa punkty zaliczki jednak jakoś nie liczę na zwycięstwo. Może dziwnie to brzmi no ale ja znam swój zespół i co gorsza nie jestem pewny czy będę na tym spotkaniu  Zły . 


No a co do formuły GP to wiecie państwo, ja mogę turnieje organizować jednak nie będę organizatorem rozgrywek więc dostosuję się do każdej formuły  Cwaniak
I tu by trzeba było się zastanowić czy robić ELJ Grand Prix czy IM ELJ. Oba czasochłonne i na cały sezon. I właściwy termin to jest wtorek.
witam.w moim meczu z cinek team lublin wpisaliscie 49-41 dla przeciwnika a wg moich obliczen powinno byc 42-40 dla niego.jechalem z 2 seniorami on z 1.
41-42 dla niego
Blad polegał na złym przepisaniu danych do gry z zeszytu do ELJ
(2016-09-17, 10:29:55)XXX46 napisał(a): [ -> ]41-42 dla niego
Blad polegał na złym przepisaniu danych do gry z zeszytu do ELJ

Nie wiem na czym polega blad to nie mój problem ważne ze to juz 4 blad w tej edycji w stosunku do mojej drużyny.kazdy ma prawo sie pomylić ale 4 razy ro juz przesada ale i tak napiszecie znow ze tylko ja się czepiam i szukam problemów.wykonujcie swoja prace dobrze to nie bedzie problemu.pozdrawiam.
Wiesz co nie robimy błędów celowo a tym bardziej nie wybieramy sobie druzyny w stosunku do których te bledy sie pojawiają

Jak nie jestes zadowolony z turnieju to nie musisz w kolejnej edycji startować
Udział jest dobrowolny

Owszem blad był ale tylko podczas przepisywania danych do gry
Sam blad w przypadku twoim i twojego rywala nie ma większego wpływu na tabele
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23