Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Chciałby poinformowac wszystkich o rezygnacji z nowej edycji elj z powodu ciągłych kłótni z organizatora turnieju xxx46.Tomasz jesteś spoko gość tak trzymaj.
Starałem sie jak mogłem namowilem do jazdy w turnieju troche drużyn ale cóż.....
Według organizatora wprowadzam zamęt w turnieju i problemy.Otwarcie mi napisal na priv ze juz dawno chcial sie mnie pozbyć cóż ulatwie mu to i sam odchodzę.
Pozdrawiam wszystkich.powodzenia w następnych edycjach.
Troche szkoda ale nie lubię ludzi......na tym poprzestane.
Nie udawaj takie swietego
Co jak co , ale wina leży tez po twojej stronie
Skoro dla ciebie opublikowanie statystyk przeze mnie jest zaczepka dla ciebie bo rzekomo wjechales mi na ambicje żebym to opublikował to ja dziekuje .
Dziękuje za uczestnictwo i proszę o dokończenie obecnej edycji

Taka mała dygresja , pochwał sie jak wiele razy mi ublizales od gówniarzy itp
Również cie pozdrawiam panie moderatorze.ja nigdy nie pisałem ze jestem święty bo tak nie jest.
Tak mówiłem o Tobie gowniarz zgadza sie.
Ale to nic w porównaniu z tym ze uważasz mnie na nienormalnego.moze zaprzeczysz?
I skończmy te wieczne klotnie.
Tak uwarzam cie za osobe lekko dziwna , ktora z niczego próbuje zrobic aferę
Nie dziwie sie że z pewnymi graczami tez masz ,,stan wojenny,,
Koniec tego tematu

Opinia to jedno , a wyzywanie mnie to niby mniejsze zło
Tak koniec tematu bo przeciez ty masz zawsze ostatnie slowo ale akurat z tym słowem sie zgadzam.

Misiek81

Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...
chcesz rezygnować bo jeden gracz ma jakies problemy ?
Twoja wola , jesli chcesz odejsc

Misiek81

Sam masz problem kolego czepiasz sie wszystkich nie mam zamiaru brać udziału w tym cyrku ogarnij sie moderatorku....
Kogo sie czepiam ? Xd
Z Arkadiuszem od dawna relacja nam sie nie układała , z toba nigdy nie miałem prawie żadnej rozmowy
Turniej jest prowadzony dobrze , do tego nie powinienes nie zastrzeżeń

Twoja wola , twoja decyzja
(2017-01-05, 10:32:05)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...

Jeżeli chodzi o działanie turnieju to wg mnie jest wszystko oki.
Natomiast konflikty to rzecz normalna. Każdy ma swoją opinię i można się z tym zgadzać bądź nie.
Jeżeli chcesz przez taką "rzecz" rezygnować to na twoim miejscu bym się jeszcze raz zastanowił. Turniej służy juniorom aby mogli się rozwijać z rówieśnikami. Po to powstał i po to ma służyć.

Misiek81

(2017-01-05, 10:59:54)tomasz napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 10:32:05)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...

Jeżeli chodzi o działanie turnieju to wg mnie jest wszystko oki.
Natomiast konflikty to rzecz normalna. Każdy ma swoją opinię i można się z tym zgadzać bądź nie.
Jeżeli chcesz przez taką "rzecz" rezygnować to na twoim miejscu bym się jeszcze raz zastanowił. Turniej służy juniorom aby mogli się rozwijać z rówieśnikami. Po to powstał i po to ma służyć.
Oki tylko ja dzis moge miec walkower nastepne kolejki walkowery to po co mi takie treningi ...jedynie Rzeszow jedzie w porzadku przeciez ja w to miejsce moge miec sparingi z duzo wymagajacym rywalem itez we ystawic juniorow wyjdzie na to samo bo xp takisam ma wzrost
(2017-01-05, 11:44:18)Misiek81 napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 10:59:54)tomasz napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 10:32:05)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...

Jeżeli chodzi o działanie turnieju to wg mnie jest wszystko oki.
Natomiast konflikty to rzecz normalna. Każdy ma swoją opinię i można się z tym zgadzać bądź nie.
Jeżeli chcesz przez taką "rzecz" rezygnować to na twoim miejscu bym się jeszcze raz zastanowił. Turniej służy juniorom aby mogli się rozwijać z rówieśnikami. Po to powstał i po to ma służyć.
Oki tylko ja dzis moge miec walkower nastepne kolejki walkowery to po co mi takie treningi ...jedynie Rzeszow jedzie w porzadku przeciez ja w to miejsce moge miec sparingi z duzo wymagajacym rywalem itez we ystawic juniorow wyjdzie na to samo bo xp takisam ma wzrost

To że jeden uczestnik od połowy grudnia nie pojawia się to nie jest moja ani nikogo innego. Drugi zawodnik oficjalnie zrezygnował z play offów. Dlatego wstawiłem WO tak by w miejsce planowanych meczy można było zaprosić innych przeciwników. To czy druga drużyna będzie lepsza od innej to jak sam napisałeś nie ma znaczenia bo i tak xp tak samo rośnie.
Zdarzają się sytuacje że ktoś olewa turniej (prześledź poprzednie edycje i zobaczysz ilu tam było z wykluczeniami), ale mogę powiedzieć że pod tym wg ta edycja (prócz Kosmosu-brak logowania od połowy grudnia) jest najlepsza.

Misiek81

(2017-01-05, 12:42:49)tomasz napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 11:44:18)Misiek81 napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 10:59:54)tomasz napisał(a): [ -> ]
(2017-01-05, 10:32:05)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...

Jeżeli chodzi o działanie turnieju to wg mnie jest wszystko oki.
Natomiast konflikty to rzecz normalna. Każdy ma swoją opinię i można się z tym zgadzać bądź nie.
Jeżeli chcesz przez taką "rzecz" rezygnować to na twoim miejscu bym się jeszcze raz zastanowił. Turniej służy juniorom aby mogli się rozwijać z rówieśnikami. Po to powstał i po to ma służyć.
Oki tylko ja dzis moge miec walkower nastepne kolejki walkowery to po co mi takie treningi ...jedynie Rzeszow jedzie w porzadku przeciez ja w to miejsce moge miec sparingi z duzo wymagajacym rywalem itez we ystawic juniorow wyjdzie na to samo bo xp takisam ma wzrost

To że jeden uczestnik od połowy grudnia nie pojawia się to nie jest moja ani nikogo innego. Drugi zawodnik oficjalnie zrezygnował z play offów. Dlatego wstawiłem WO tak by w miejsce planowanych meczy można było zaprosić innych przeciwników. To czy druga drużyna będzie lepsza od innej to jak sam napisałeś nie ma znaczenia bo i tak xp tak samo rośnie.
Zdarzają się sytuacje że ktoś olewa turniej (prześledź poprzednie edycje i zobaczysz ilu tam było z wykluczeniami), ale mogę powiedzieć że pod tym wg ta edycja (prócz Kosmosu-brak logowania od połowy grudnia) jest najlepsza.
Rezygnuje z 5 edycji decyzja ostateczna
Misiek81 - przyjmuję do wiadomości twoją rezygnację. Dzięki za udział w turnieju, ale mam nadzieje że objedziesz do końca
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23