Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Panowie takie luźne rozmowy to na watku do tego przeznaczonym , a nie na watku głównym , aby go zaśmiecac
(2016-12-29, 18:20:54)Mariusz70 napisał(a): [ -> ]taka mała propozycja, no może nie propozycja jednak nie wiem jak to ująć, wracając do sugestii Mario Mad Max co do wychowanków, taki punkt w regulaminie zamyka możliwość startu wielu osobom, wszak nie wszyscy wychowują zawodników i moim zdaniem prawo do takiego kroku mają, to troszkę nie fer kiedy ktoś kupuje zawodników wysokiej jakości i biorą udział w tych rozgrywkach, co zrobić by wilk był syty i owca cała?
- jedna z możliwości to ograniczenie startu dla zawodników którzy mają XP wyższe niż... np 30
- druga propozycja to podanie przed pierwszą kolejką lub na tydzień przed startem rozgrywek składu jakim zespół będzie jechał i stworzenie wątku na forum dotyczącego kadr zespołów, i aby odciążyć organizatorów to sami uczestnicy muszą tego pilnować
- trzecia propozycja to ograniczenie wieku juniorów np do lat 18 włącznie

oczywiście jak ktoś chce może debatować w tych tematach chociaż ja to piszę bez przekonania bo mi się obecna formuła podoba, a jak ktoś jeździ dla nagród to jego sprawa ja biorę udział tylko by szkolić tych których mam, oraz w przyszłości tych którzy opuszczą szkółkę, czy będę walczył w E, 1, 2, 3, czy 4 lidze nie ma dla mnie znaczenia a ile meczy wygram??? ważne by biegi chłopcy zaliczyli Oczko

Turniej cały czas się rozwija. Zmiany na pewno będą ale dokładnie jakie to dopiero będziemy się zastanawiać. W następnym sezonie jedno jest pewne iż zmianie ulegnie system play off - będzie bardziej emocjonujący.
przepraszamy poprawimy sie panie moderatorze
Posty zostały przeniesione we właściwe miejsce
(2016-12-29, 19:33:33)XXX46 napisał(a): [ -> ]Posty zostały przeniesione we właściwe miejsce

i fajnie Uśmiech
A co do leczenia to próbuję metodę kumpla a mianowicie zbójnickiego grzańca zobaczymy efekt Uśmiech
To jak tego wypijesz to wszyatkie tabele nam powywracasz do gory nogami Duży uśmiech ale pamietaj mnie ustawic jakos z Sidneyem Duży uśmiech
(2016-12-29, 20:19:29)betard napisał(a): [ -> ]To jak tego wypijesz to wszyatkie tabele nam powywracasz do gory nogami Duży uśmiech ale pamietaj mnie ustawic jakos z Sidneyem Duży uśmiech

to już dawno przed pierwszym łykiem zrobione Uśmiech
A no to na zdrowie !!! Duży uśmiech
Tomasz wypij 2 butelki moze wtedy pojade w koncu w ekstralidze hehe.
Moze sie pomylisz i mnie tam wstawisz hihi.
(2016-12-29, 20:24:02)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tomasz wypij 2 butelki moze wtedy pojade w koncu w ekstralidze hehe.
Moze sie pomylisz i mnie tam wstawisz hihi.

powiem tak ja alkoholu nie miałem od ostatków (wtedy tylko ze 4 drinki) i już w ogóle nie pijam więc to już może ci pomóc ;p
a bedzie dzis ten terminarz play off?
Kto chętny proszę pisac swoje propozycje , każda znajdzie swoje miejsce w tym poście ruchomym (tzn będzie zawsze widoczny aby jie trzeba było go szukac )

Propozycje zostaną przemyślane i sprawdzone pod wieloma kątami , a jak widac powyżej niektóre zostaną wprowadzone , niektóre są do ponownego rozpatrzenia , a niektóre odrzucone
Rozumiem ze moja propozycja par zostanie wprowadzona jesli szanowni admini umozliwia to strona techniczna?
(2016-12-29, 20:31:37)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]a bedzie dzis ten terminarz play off?

będzieUśmiech
czekam na wszystkie mecze Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23