Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Misiek81

(2017-01-05, 16:30:24)tomasz napisał(a): [ -> ]Misiek81 - przyjmuję do wiadomości twoją rezygnację. Dzięki za udział w turnieju, ale mam nadzieje że objedziesz do końca
Ja zawsze jade do konca hehe
Niestety robilem wszystko co moglem by wygrac z Sidem ale znow sie nie udalo Smutny Ale rozpoczynamy nowa tradycje, zamaist remisow teraz robimy wyniki 46:44 Duży uśmiech

... a za chwile obiecany w poniedziałk ban Duży uśmiech
To widzę że ładna wtopa. A obiecane było 3 remisy :/
To trzeba będzie jakąś kare wymyślić za niedotrzymanie obietnicyUśmiech
To juz nie do mnie pretensje tylko do Sida Duży uśmiech Ja proponuje mu dac jakies ujemne punkty na kolejna edycje ELJ skoro taki cfaniak z niego Duży uśmiech
Zglaszam rezygnacje - a wszystkich nowych zanim sie zapisza chcialbym uswiadomic -zapoznajcie sie z regulaminem, ktory promuje cwaniakow- jesli chcecie uczciwie wygrac -nie dacie rady. Czemu? regulamin nie zabrania roznej masci cwaniakom kupowania calego skladu nowych dobrych juniorow co sprawia ze zabawa robi sie do d.... i pozbawia cala reszte MYSLACYCH menedzerow sensu uczestniczenia w tych rozgrywkach. Dziekuje organizatorom za dwa sezony zabawy, cwaniaczkom szczere do bolu .i., a reszcie normalnych graczy zycze dobrej zabawy i powodzenia tez w lidze, pozdrawiam
mario mad max
MarioMadMax sam przeczytaj najpierw regulamin
ELJ to turniej dla juniorow , nie dla samych wychowanków
Wiedziałes na co sie piszesz i z łaski swojej nie psuj nam tunieju bardziej

Regulamin nie promuje nikogo , regulamin jest obiektywny i nikomu nie pomaga , to że nie umiesz przegrywać to inna sprawa
Drogi moderatorze, ja umiem przegrywac -dla tego sie wycofuje, to chyba zrozumiale dla Ciebie? A regulamin moze nie promuje ale umozliwia przekrety - jesli komus zalezy na wygranej, wystarczy ze oleje lige i nakupuje juniorow - kto z takim ma szanse? sam sobie odpowiedz
To jest gra dla wszystkich i każdy może mieć juniorów jakich chce jak ci się nie podoba to sobie załóż swój turniej i jedz w nim sam z pewnością go wygrasz wychowankami
o i masz Uśmiech uderz w w stol a nozyce sie odezwa Uśmiech bez odbioru
Mario sam zaczynasz , a potem masz pretensje
ELJ to nie turniej dla ludzi szukających zaczepek .
Ze wzgledu że ta dyskusja nie wiele wnosi przenosze wszystkie posty w należyte miejsce czyli do watku z rozmowami .

PS - Mario z grupy 30 osob , ktora wystąpiła w 4 edycji tylko tobie regulamin przeszkadza . Decydując sie startować w turnieju automatycznie akceptujesz regulamin

PS 2 - Co wy sie tak do tego moderatora przyczepiliscie , starałem sie to go dostałem i to nie jest powod , aby wykorzystywać to przeciwko mnie i nawiązuje tutaj do kilku sytuacji .

PS 3 - Jak juz odchodzicie z turnieju to nie róbcie szumu wokół tego , bo to jest nie potrzebne
Sorry za spam...
Mario, organizator tworzy turniej i układa jego regulamin, gracz albo go akceptuje i bierze udział, albo nie. Regulamin może się podobać bardziej lub mniej, można sugerować zmiany korekty. Nie ogarniam natomiast sytuacji gdy ktoś decyduje się na start przy znanym wcześniej regulaminie,a potem narzeka że regulamin jest zły, taki i owaki bo wyniki są nie po jego myśli.
Masz racje wojtas tylko ktoś tego nie umie pojąć bo to zbyt trudne dla nie go
(2017-01-08, 21:09:39)Mario Mad Max napisał(a): [ -> ]Drogi moderatorze, ja umiem przegrywac -dla tego sie wycofuje, to chyba zrozumiale dla Ciebie? A regulamin moze nie promuje ale umozliwia przekrety - jesli komus zalezy na wygranej, wystarczy ze oleje lige i nakupuje juniorow - kto z takim ma szanse? sam sobie odpowiedz

Mowisz ze umiesz przegrywac ? Hehe Duży uśmiech Ostatnio zrobił aferę że przegrał bo ktoś kupił sobie lepszego zawodnika a ty twierdzisz ze potrafisz pogodzic sie z porazka ? I przedstaw mi chociaz jeden przekret o ktorym mowisz
Jeden przekret? prosze bardzo :
BETRAD Uśmiech

Z tym Betardem to mial byc zart -sucharek Uśmiech

Przekret -dla mnie to jest olanie ligii - skupienie sie na procederzxe kupowania gotowych juniorow by zaistniec ...doslownie.

Ok, przegralem z gosciem -gratuluje wygranej.
Ja czuje , mega satysfakcje, ze moglem wystawic sklad praktycznie swojakow -jeden kupiony ktory akurat liderem nigdy nie byl. Drugie miejsce - teraz czekam az ktos poprawi moj wynik jadac z max jednym kupionym juniorem. Pozdrawiam i dobrej zabawy zycze Wszystkim.

Mario

Misiek81

Mario ma racje przez taki brak kultury i szacunku do graczy zrezygnowałem bo musi być tak jak Wy chcecie gratuluje ...powodzenia ps.nie zapomnijcie imojego postu znów skasować to tylko o Was świadczy ja wezme udział tam gdzie jest fajna atmosfera a tutaj przestaje mi sie podobać...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23