Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(2016-12-29, 20:39:16)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Rozumiem ze moja propozycja par zostanie wprowadzona jesli szanowni admini umozliwia to strona techniczna?

Tak

Wszędzie gdzie jest napisane - do ponownego rozpatrzenia ma szanse w przysmakami zostac wprowadzone

* przyszłości
Pierd.. Słownik
a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?
(2016-12-29, 20:50:19)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?

Nie wiem co o tym mysli Tomasz , ale jezeli znajdziesz mi 3 organizatora do IM ELJ to mozna zrobic z podziałem na kategorie
Nie będzie terminarza bo jadę jutro mecz,chociaż w sumie nie wiem czy coś zmieni
(2016-12-29, 20:54:56)XXX46 napisał(a): [ -> ]
(2016-12-29, 20:50:19)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?

Nie wiem co o tym mysli Tomasz , ale jezeli znajdziesz mi 3 organizatora do IM ELJ to mozna zrobic z podziałem na kategorie

mysle ze sami znajdziecie jesli bedzie trzeba kogos 3 jest troche graczy poukladanych i ktorzy dlugo juz jada w elj.
Majac 3 osoby kazdy zajmowałby sie jedna z trzech kategori proponowanych przez ciebie

Tylko przydałaby sie osoba , ktora mogłaby robic tabelki bo chce troche Tomkowi mniej pracy dac
Sam robic nie moge ze względów technicznych

U nas podział zawsze był taki :
Ja - regulamin , system itd
On - tabelki itd

Oczywiscie wiele rzeczy tworzymy wspolnie wiec nie mozna powiedziec że cos jest w 100 % autorstwa danej osoby (chyba że tabelki )

Troche sie rozpisałem
Co do propozycji to moznaby podobnie jak to jest w lidze wprowadzic po kazdej kolejce w danej lidze ostatnie transfery oczywiscie juniorskie pomogloby to rywalom sledzic siebie nawzajem.
Odnośnie tej propozycji to myslalem o tym , ale przy watku historycznym jako transfery miedzy uczestnikami turnieju (oczywiscie za czasu gry w ELJ )

Inna sprawa, że te regularne ktos musiałby robic , a ja osobiście sie na to nie pisze


PS - nie co kolejke , ale np co rundę czyli 7 kolejek
Dopisuje do listy
Lista propozycji dotycacych ELJ

1. GP Lig - schemat podobny do realnego żużla (Mariusz70) - Wprowadzone
- przekształcone w IM ELJ

2. Minimalna ilosc wychowanków dla drużyn ekstraligowych w meczu (Mariusz70 ) - Niewprowadzone
- propozycja zostanie raczej wprowadzona za 2-3 sezony

3. Ograniczenie startu zawodnikom z XP wyższym niż ... - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona , niezgodna z założeniem turnieju czyli budowa xp

4. Podanie proponowanych kadr na ELJ przed turniejem - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona ze względów technicznych , tzn. wielu uczestników by to zlekceważylo

5. Ograniczenie startu zawodnikom do lat 18 - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona , wtedy nikt by nie nie miał pełnej kadry na mecz
(2016-12-29, 20:55:51)Petecki napisał(a): [ -> ]Nie będzie terminarza bo jadę jutro mecz,chociaż w sumie nie wiem czy coś zmieni

Już jest
Czy ktoś wątpił we mnie Duży uśmiech
Nie wątpiłem Tomku tylko nie sądziłem że wygrałem ligę bez jednego meczu. Ciekawe czy wszyscy niezadowoleni z transferowych ekip pojadą ze mną mecz w kolejnym sezonie w ekstraklasie bo jakoś tak mi się wydaje że tam wtstartuje
(2016-12-29, 21:14:08)Petecki napisał(a): [ -> ]Nie wątpiłem Tomku tylko nie sądziłem że wygrałem ligę bez jednego meczu. Ciekawe czy wszyscy niezadowoleni z transferowych ekip pojadą ze mną mecz w kolejnym sezonie w ekstraklasie bo jakoś tak mi się wydaje że tam wtstartuje

Wygrałeś rundę zasadniczą teraz cięższa sprawa bo najlepsza czwórka 1 ligi - kto wygra ten awansuje
Powodzenia wszystkim Uśmiech
Każdy mecz ma znaczenie Uśmiech
szykuj się, 3 mecze 3 remisy innej opcji nie widze Duży uśmiech
(2016-12-29, 21:23:59)betard napisał(a): [ -> ] szykuj się, 3 mecze 3 remisy innej opcji nie widze Duży uśmiech

Każdy na to czeka
Ja dzisiaj zaległy remis z odpracowałem więc mam proźbę Uśmiech 3xremis Duży uśmiech
Twoja prosba zostala zatwierdzona Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23