Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Elite League Juniorów - rozmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Skoro nie masz dzieci to nie pisz ze rozumiesz moja sytuacje bo tak nie jest.
Mimo wszystko mam do cb szacunek wiesz za co i chciałby żeby nasze relacje byly jak kuedys nie bede juz pisal masz racje nie chce również żadnej wojny.pozdrawiam.
A tak na koniec powiem ze wychodzi na to ze obaj bez siebie nie możemy zyc hehe
Tak jak ja z betardem Uśmiech
Bardzo ladny wynik - ciezko bedzie Was ''pobic'' w ilosci uczestnikow. Szkoda tylko, ze o wygranej decyduje fakt, ktory sprawil, ze ja musialem zrezygnowac a przy okazji organizatorzy nie chcieli sluchac sugeti graczy. Powodzenia bo turniej zacny
Wynik owszem ładny , choc wiecej druzyn nie zaszkodzi

My słuchamy sugesti uczestników o ile są realne i nie szkodza turniejowi , w tym przypadku wiedz że pomysł twojego autorstwa nie jest zły , ale nie moze byc wprowadzony nagle jak nie kazdy jest na to gotowy , na ten przykład mam w składzie na juniorce tylko własnych , a ilu z nich moze na seniora zostawię ? - z 3-4 to Max , reszta nie warci zachodu , nie kazdy jest chętny wprowadzac do składu słabych , wola w wiekoszosci poczekac chwile , ale wyłowić jakiego fajnego zawodnika ze szkółki .
Jak proponujesz takie rzeczy , to bierz pod uwage ile ty grasz juz , a ile inni .
Kazdy ma rożne wizje prowadzenia klubu , dla wielu liga sie nie liczy bo tam rządzą nadal dziadki (sam mam tez na lige lekko mowiac wyje.. )

Co do wychowanków to z tego co widziałem sam od innego klubu kogos chciałeś kupic wiec w tej chwili jestes na równi ze wszystkimi , bo kazdy jak jeden mąż kupuje .
Zanim zaczniesz krytykować , rzucać sie itd to zapytaj sie swojego rywala ktory ma lvl szkółki , spójrz ilu ma juniorow , a ilu wychowanków w składzie i mowiac wprost , moje i Tomasza działania maja na celu działać na korzyść turnieju , a nie patrzeć na pryzmat swojego klubu .
Jesli chciałeś cos zaproponować to pasowało abys to zrobił kulturalnie chociażby na PW z organizatorami jesli na forum bys nie chciał , bez żadnych przytyk do innych bo to źle świadczy o tobie , a przy okazji moze i nam zaszkodzić , jest cos takiego jak ankieta , wystarczyło albo ją na forum zrobic lub poprosić nas o założenie jej i wtedy poznalibyśmy zdanie wielu graczy .

Nie jednostka tutaj ma władze i nie dla jednostki bedziemy zmieniac regulamin , aby mogła na lata zdominować nam turniej.
Nic nie mamy przeciwko temu , ale na zasadach jakie są w naszym , jak i w pozostałych juniorskich turniejach , w koncu to nie uczestnik ustala zasady .

Startujesz w kilku turniejach , prawdopodobnie u nas miales najwieksze szanse na zwyciestwo , ale tylko u nas nie podobała ci sie porazka z juniorami kupionymi , a w innyc turniejach z takimi tez przegrywasz .

Ty i kilka innych osob zrezygnowało z uczestnictwa w 5 edycji , rozumiemy , jakos z tym będziemy żyć , w koncu dla niektórych wazne są zasady , dla innych emocje , a dla kolejnych kwestie ekonomiczne , życzymy wam powodzenia w nowych turniejach i dalszych sukcesów , a także mniej klotni ktore nawet spokojne osoby potrafią zdenerwować .




Dodam jeszcze jedna rzecz , czytając uważnie twojego posta , a także majac w pamięci twoje wcześniejsze posty i wiadomosci moge stwierdzić , że toba nie przemawia sprzeciw przeciwko jak to stwierdziłeś niedopracowanemu regulaminowi , a to że przegrałeś najpierw w lidze , a potem w finale , moim zdaniem to te niepowodzenia cie zaślepiają , a masowe rezygnację graczy z turnieju , ktore prawdopoodbnie są ze sobą jakos zwiazane (chociażby znajomość ) to zupełnie inna rzecz , o ktorej zdanie zachowam dla siebie .

W powyższym długim poście byłem nad wyraz łagodny i dyplomatyczny , ale czasem organizator musi pierdol.. , aby kilka osob nie zapomniało że to nie oni tutaj zarządzają , bo niektórzy to chyba role czasem sobie mylili (nie mam w tym przypadku nikogo na mysli , jest to zdanie skierowane do ogółu , nie do jednostek )
Niestety mylisz sie ale wyprowadzanie z bledu juz mnie meczy. Niech Ci bedzie - tak jechalem pewien samych wygranych i jedna porazka sprawila ze ja i ludzie ktorych nie znam, ale solidarnie ze mna zrezygnowali z turnieju. Okey, musialem na cos ''zwalic'' wiec padlo na idealny regulamin. Sorry mistrzu. Ja nie jestem dzieckiem i doskonale rozumiem, ze jednostka sie nie liczy jak to juz xxx razy podkreslales, ale ta jednostka czasem jest jak kropla wody w straciu ze skala -sama nic nie znaczy, wiecej kropli regularnie spadajacych na skale jest ja w stanie zniszczcyc. Ale jesli nie zrozumiesz aluzji, a znajac Twoje zajadle ataki na wszystkich, ktorzy nie mieli ochoty siedziec cicho to od razu powiem, ze nie mialem na mysli rozwalanie turnieju itd.
Szkoda, ze dla jednostki poswieciliscie kilka innych, ale widocznie dla dobra sprawy tak trzeba bylo zrobic, a przynajmniej nie przyznawac mi racji. Jestem ciekaw ile osob z tych nowych uswiadomi sobie ze jesli chce wygrac ten turniej musi kupic caly sklad dobrych 20-21 latkow bo tak postepuje ktos to teraz to wygral....to traci caly urok dobrej zabawy ale zdaje sie za ciezko to zrozumiec pewnym osobom. Chyba ze wszyscy jada by jechac a to kto to wygra to sprawa drugorzedna -wtedy tak, nie mialem absolutnie racji.
Kiedy za pierwszym razem wylewałeś na forum swoje żale , jaki to ty skrzywdzony jesteś bo przegrałeś kilku graczy wypowiedziało się na ten temat więc tutaj nie ma co dodawać więcej , skoro kilku graczy ma taką samą opinię o twoich żalach .

Grupa ludzi , która solidarnie zrezygnowała z tobą z turnieju to gracze z większości dość dużej w tej edycji 2 ligi oraz 1 ligi .
Większość z tych osób jechała tutaj pierwszy sezon , nie jeden z nich dopiero co zaczynał grać w SW .

Mnie też już wyprowadzanie ciebie z błędu męczy , jesteś niestety typem osoby do której żadne argumenty nie docierają i nawet jak przyznałem ci racje co do twojego pomysłu , ale wprowadzonego powoli to dalej jesteś wielce nie zadowolony .

Regulamin nie jest idealny , ale siądź łaskawco kilkadziesiąt minut , przeanalizuj wiele rzeczy i stwórz chociaż taki jak ja napisałem , to się przekonamy czy to takie łatwe .

Może nie miałeś na celu rozwalać turnieju , ale niestety mogło to by w tę stronę pójść , mimo braku celowości z twojej strony to jednak różnie w życiu bywa .

Tak naprawdę to chyba jesteś jednym z nielicznych , którym tak zajadle zależy na wygraniu turnieju . Weź przykład chociażby z drużyny MPS Victoria Bydgoszcz , po cichutku ale rozwija sobie ten klub juniorów , nie interesują Mariusza jakieś wygrane , a do tego jest to fajny i miły człowiek , który nigdy nie robi problemów , a wręcz chętnie czytam jego posty .
Albo inny przykład drużyna Siekacze Gniezno , jeździ praktycznie 2-3 sezon tymi samymi juniorami , odnosi sukcesy w ELJ , ale swoją nagrodę woli oddawać innym drużynom , które nie maja VIP jako zachętę co wskazuje na to , że jest porządnym człowiekiem , a wyniki w turnieju to taki można powiedzieć dodatek .

SW jak i ELJ to jest gra typu manager , tutaj nie jedziesz po realny puchar i worek kasy . To jest turniej dla urozmaicenia sobie i innym graczom czasu na SW , gdyż liga jest raz na tydzień , kto w niej rządzi to każdy wie .
Sam taki święty to nie jesteś , tutaj masz zastrzeżenia że ktoś jedzie 20-21 latkami , a co sam robisz w lidze ?
Seniorzy koło 30 lat mają .

Może nie znasz , ale przytoczę Ci tutaj kilka podstawowych założeń naszego turnieju :
- walka juniorów
- rozwijanie juniorów
- duża i w miarę równa ilość spotkań dla każdej z drużyn , tak aby juniorzy mogli uzyskać jak najwięcej doświadczenia
- wspólna zabawa , nie kłótnie jak to w tej edycji (właściwie od pewnego jej momentu ) bywa

O nowych graczy to się nie martw , niech sami sobie wyrobią zdanie na temat tego turnieju , poświęcamy dużo czasu na weryfikacje , regulaminy , pomysły , tabelki - wszystko jest przejrzyste w wątku głownym (w tym przypadku ELJ - 4 edycja) , właśnie po to aby ludzie , którzy maja mało czasu na grę mogli szybko sobie zobaczyć z kim i kiedy jadą .
Dajemy nagrody w postaci VIP .
Jeśli twoje i nie tylko twoje zażalenia negatywnie wpływały na ilość uczestników turnieju to nie mielibyśmy aktualnie 38 uczestników , a może z 10-20 .

Statystyka uwzględniająca już wasze odejście z turnieju : (zapisani na 5 edycję )
Ilość uczestników startujących od 1 edycji : 6 z 8
Ilość uczestników startujących od 2 edycji : 4 z 8 (plus 4 drużyny które zostały wykluczone z turnieju za ilość WO)
Ilość uczestników startujących od 3 edycji : 9 z 12
Ilość uczestników startujących od 4 edycji : 5 z 10 ( z czego 1 drużyna wykluczona z turnieju )
Ilość uczestników startujących od 5 edycji - czyli debiutantów : 15
Dodam także że w ELJ 5 startować będzie połowa ćwierćfinalistów Pucharu Juniorów co oznacza , że mocne kluby też chcą tutaj się sprawdzić

Co do juniorów jeszcze kilka zdań .
Twój rywal z którym przegrałeś 3 z 4 spotkań w całym sezonie ma w składzie 11 juniorów z czego aż 6 to wychowankowie .
Zawodnicy kupieni są w wieku 20-21 lat , natomiast wychowankowie w wieku 16-19 lat , z tym że najstarsi wychowankowie nie należą do najmocniejszych .
Holender260 ma w szkółce z tego co pamiętam 6-8 juniorów w różnym wieku , dodam że posiada szkółkę na poziomie 9 i właśnie za 6 dni będzie mieć poziom 10 .
Wyprzedał skład po to aby móc bardziej pójść w szkołkę , jak spojrzysz to ten sam ruch zrobił betard który także zostawił sobie tylko prawie samych juniorów .

Inny z graczy do którego mam największy chyba szacunek , mój towarzysz w pchaniu tego wózka zwanym ELJ - tomasz .
posiada w składzie 8 juniorów z czego tylko 2 to wychowankowie , jednakże w szkółce posiada z tego co pamiętam 8 albo więcej juniorów , z czego niektórzy są tak mocni , żeby tych twoich mogli rozwalić w pył , jakby byli w wieku tych twoich .

Wiem że ciebie nic nie przekona , już dawno straciłem taką nadzieje , jednak staram się pokazać tobie że nie wszystko jest takie proste i nie wiesz wielu rzeczy .

Do końca tej edycji możemy sobie tak dyskutować , jednak po jej zakończeniu już nie jesteś uczestnikiem ELJ więc też nie masz po co tutaj pisać .

Misiek81

Mnie ta zabawa troche bawiło a do czasu nie zależało mi na wyniku za wszelką cenę bo bardziej zależało mi na rozwoju moich zdolnych  17 latków dlatego kto śledzi mój skład mgł odnieść wrażenie że jestem nienormalny bo pozbyłem się liderów którzy mi wozili cenne pkt w Elj ale dla mnie akurat priorytetem jest liga i rozwój drużyny więc stąd takie decyzje, fakt nie podobało mi się tu kilka rzeczy a także chęć sprawdzenia się w nowym turnieju spowodowały moją rezygnację doszedłem do wniosku że przestało mnie to cieszyć i odebrało chec do dalszej gry.Rozumiem Mario bo ma troche racji powinien być zmieniony trochę regulamin by wyrównać szanse wszystkim np.by startowali zawodnicy zgloszeni na poczatku turnieju kto kupuje potem juniora nie może go wystawić w tym turnieju ,jedynym wyjatkiem własny wychowanek i tyle
No okey Misiek ale problem w tym , że Mario miał zastrzeżenia do regulaminu pod koniec sezonu zasadniczego , a jechał w ELJ 2 raz juz .
Tez moge powiedziec że czuje sie skrzywdzony bo w 3 edycji Mario pokonał mnie majac w składzie 2-3 20 latków , a ja miałem jednego 21 latka (w pełni własnego ) i resztę po 16-17 lat .

Czasem chętnie oddałbym graczom ster w ELJ i zobaczył jak wy to prowadzicie


Tez warto zaznaczyć że jeden gracz co jechał u nas dopiero 2 sezon nie może nam stawiać warunków i to jeszcze takiego ktory dobitnie dałby mu pełna kontrole nad wynikami bo nikt by go nie pokonał

Szanse są rowne dla każdego , kwestia kto jakich ma junirow , jakie ma cele i na ile umie sobie radzić na meczach , przegrywać trzeba umieć i odejsc z godnością z turnieju też .
Misiek a mógłbyś chociaz raz powiedziec dokładnie co ci sie tutaj nie podobało ?
Zawsze to na przyszłość dla nas jakas nauka , aby bledy wyeliminować

Misiek81

(2017-01-21, 20:22:09)XXX46 napisał(a): [ -> ]Misiek a mógłbyś chociaz raz powiedziec dokładnie co ci sie tutaj nie podobało ?
Zawsze to na przyszłość dla nas jakas nauka , aby bledy wyeli
Xxx46 zostawiam to dla siebie nie chce Wam psuć gry dbajcie by ta liczba 5 edycji nie była jednorazowa a stała powodzenia Oczko
Jak dla mnie to nie masz żadnych konkretów jednak jest to bez różnicy juz .
Problem w tym ze zbyt ambicjonalnie podchodze do wszystkiego - w realu, w grze. To moze rodzic konflikty - czego mamy dowod. Ale dobrze ze cos Ci sie sypnelo -

''....Tez warto zaznaczyć że jeden gracz co jechał u nas dopiero 2 sezon nie może nam stawiać warunków i to jeszcze takiego ktory dobitnie dałby mu pełna kontrole nad wynikami bo nikt by go nie pokonał..... ''

czy dalby to pomijam, w koncu pisales wyzej ze ktos tam ma takich wyjadaczy w szkolce ze moich by zjadl na sniadanie, wiec troche sam sobie przeczysz. Czy wprowadzenie wymogu AZ TRZECH swojakow w skladzie dalo by mi taka przewage? Niech kazdy choc troche rozgarniety sam sobie odpowie. A na koniec - kwiatek :

''...Do końca tej edycji możemy sobie tak dyskutować , jednak po jej zakończeniu już nie jesteś uczestnikiem ELJ więc też nie masz po co tutaj pisać ...'' czyzby? ja nie mialem zamiaru tu zagladac, ale skoro prowokujesz to wiedz, ze nie masz prawa nikomu zabronic pisac gdzie kolowiek. To tak na marginesie
Zabronić nie mam prawa , ale wiedz że my mamy juz gdzies te wasze posty , bo nic nie wnoszą do turnieju i są o tym samym , a nikt ci na te posty juz nie odpisze .

Prowokuje ?
Trzeba było sie nie żalic jaki to ty pokrzywdzony jestes , ludzie to sie śmieją z tego co ty wypisujesz tak na marginesie , nawet na poważnie tego brac nie ma co .

Prowokujesz to ty np Holendra obrażając go nie wymieniając go co prawda z nazwy , nie bawmy sie w ostre dyskusje bo znowu sie bany posypią (wtedy to nie ja go dałem ) a wiedz że mi tam ban jak otrzymam nie zaszkodzi
Raz juz dostałem Uśmiech


Pogodz sie człowieku , że nie jestes pępkiem swiata i odejdź z godnością .
Więc odchodzę Smutny
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23