Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(2018-06-20, 14:55:13)gandi napisał(a): [ -> ]pytanie tylko czy na indywidualne i czwórmecze też będzie zbierana  "sprawność" ? 

padło już tutaj to pytanie i padła odpowiedź: indy i 4-mecze nie będą pobierać sprawności
Taki oto pomysł otrzymałem od gracza Petecki:

cyt:
tak sobie myślę że skoro jest problem ze sprawnością po niedzieli na turnieje to może zostawić trena sprawności? zamienić tylko z trenowania dni 0 do 5 żeby był skok a zrobić tak że np po jednym dniu trenowania skacze o 5 czy 10 pkt w górę? Traci się dzień treningu ale możesz mieć zawodnika sprawniejszego na turnieje

co o tym sądzicie? dostrzegacie jakieś minusy tego pomysłu? ja jeszcze na spokojnie też to przemyślę i się odniosę
Pomysł bardzo dobry. Rozwiązał by prawdopodobnie obecny konflikt.

Minusy:
- jeśli komuś zależy na turniejach to będzie musiał spowolnić rozwój zawodników
- jeśli komuś nie będzie aż tak bardzo zależało na treningu innych skilli to będzie to otwarta furtka do nabijania troche więcej XP
nabijanie exp przy tym silniku to żaden problem, poświęcasz tydzień czy dwa i jedziesz wszystko co możliwe, potem 10 dni pauzy i masz sprawność 100 znowu a nie jak kiedyś skoki sprawności po +3 i rzeźba żeby biegów odjechać odpowiednią ilość
Teraz jest właśnie dobrze nabijać xp bo jak pisal Petecki wystarczy 10 dni i masz sprawność 100.
Przy poprzednim systemie sprawność rosla +3 na tydzien przy 15 biegach.
Walczyłem o turnieje forumowe wiec oczywiście jestem na tak żeby zostawić trening sprawności.
Proponuje wypośrodkować wartość i zrobić wzrost po jednym dniu +8 jesli to bedzie za Malo i gracz bedzie jeszcze chcial podnieść sprawność żeby zawodnik na turniej byl lepszy zawsze może stracić 2 dzien treningu dawany za ligę w niedziele.
Przy 2 straconych dniach trenowania skilla na korzyść sprawności daje to +16 wiec mysle ze to bedzie ok.
To moje zdanie.
Macie rację z tym XP, dlatego aż tak bardzo nie mogą admini tego znaczenia podnieść
Czy w raz ze zmianą silnika wyzerujecie Rekordy Torów? Bo teraz za Chiny Ludowe nikt by nie pobił aktualnego RT na moim stadionie.
Dzień dobry a może by tak w faq co nieco pozmieniać ?
Np sprawność Język

Misiek81

Popieram kamykova wyzerować Rekordy torów
było chyba o tym kilka(naście) postów temu: rekordy będą wyzerowane

Maja, faq oczywiście będzie zmieniony, jak tylko zakończą się testy i upewnimy się, że nowy silnik działa poprawnie i możemy go wprowadzać Uśmiech
Mam wrażenie, ze nowy silnik trochę się gubi. Podczas ostatnich sparingów juniorzy zdecydowanie słabsi robili swoich lepszych kolegów od 1 biegu. To samo tyczy się seniorów, jak chcesz to Ci wyśle staty na pw. Dodam jeszcze, ze wszystko było brane pod uwagę, kolejność skilli względem nawierzchni, pogoda oraz motocykle i XP.
miarodajne będą dzisiejsze sparingi, bo każdego dnia coś tam poprawialiśmy (info było w aktu). jeśli w dzisiejszych występują, waszym zdaniem, anomalie które nie powinny mieć miejsca, to proszę na pw pisać do mnie Uśmiech
Ok, będę miec to na uwadze !
czy ktoś znalazł jakieś anomalie wg których silnik nie działa prawidłowo? dziś dostałem taki sygnał, ale czekam na konkrety. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia, że zawodnik słabszy waszym zdaniem pod nowy silnik pokonuje (zwłaszcza w 1szej serii) zawodnika mocniejszego, a jechali wg was na odpowiednich i miarodajnych motocyklach, to proszę o informację (tu lub na pw)
Tydzień się kończy, dlatego chciałbym zapytać czy obecna tabelka odejmowania sprawności według wieku oraz jest przywracanie +10 każdego dnia, zostają na następny tydzień lub dłużej bez żadnych innych zmian? Np. +20 z ndz na pon lub ten trening sprawności.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17