Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Dobra na szybko turnieje druzynowe

Poniedziałek
1. Elite League Juniorów
   - strata sprawności max 15 (najstarsi juniorzy)
2. Liga Rezerw
- strata sprawności max 20 (dwóch zawodników, pozostali max 15)

Wtorek
Grand Prix Lig
- strata sprawności max 30 (najstarsi seniorzy)


Czwartek
Elite League Juniorów
- strata sprawności max 15

Piatek
Puchar Juniorów
- strata sprawności max 15


W poniedziałek są 2 turnieje, drużyny moga pojechac w jednym z nich.
We wtorek jest turniej dla wszystkich zawodników, dla składów seniorskich, więc nie koliduje zbyt mocno, ewentualnie druzyny które startuja w poniedziałek, moga mieć dwóch juniorów ze sprawnością 95%

W czwartek i piatek jeżdżą juniorzy i tu jedyny maciupeńki zgrzyt, że ze zdublowanych ekip, na piatek moga miec 95% sprawności i skończyc piatkowy turniej ze sprawnością 80%, co do niedzieli im sie uzupelni tak czy siak do 100%

Więc jak widać, większych kolizji terminów nie ma, aby można było śmiało śmigać na pierwotnym MOIM ZDANIEM najlepszym projekcie.
A jeśli faktycznie turnieje forumowe na tym stracą, to jestem na zdecydowane NIE. Dlatego że te turnieje są w tej chwili życiem tej gry, bez nich dla większości graczy zrobi się baaaardzo nudno! Nie wszyscy żyją tylko ligą.
(2018-06-11, 18:53:53)Marek79 napisał(a): [ -> ]Mnie też się wydaje że pierwsza opcja jest najlepsza, raczej nikt nie jeździ pięciu sparingów w tygodniu składem ligowym.

Ale widzę inny problem, jeśli odjadę spara w poniedziałek o godzinie np.12 (w turnieju Liga Rezerw) a np. o godzinie 15 będę miał 4mecz Ligi Juniorów to Ci którzy pojadą w sparingu będą mieli niższą sprawność na 4mecz... dobrze główkuję?
Jeśli tak będzie to powiem krótko - do du_y!

O to samo mialem zapytać, aleumknęło mi, bo sobie tlumaczyłem w głowie (mam nadzieję że słusznie) że to dotyczy tylko sparingów i ligi???
Czy czwórmecze i indywidualne też? :o
Tylko ligi i sparow asteck.
Zgadzam sie z Markiem dlatego wczesniej pisałem ze nie chciałbym żeby turnieje ucierpialy bo jest to dla graczy urozmaicenie a po 2 niektórzy wola turnieje niz ligę.
Ci którzy walczą w turniejach o wynik i puszczają zawodnika 6 razy nie powinni byc karani tym ze przez to taki zawodnik straci wiecej sprawności.
Tu trzeba pomyśleć bo zwykle gracze turniejowi sa codziennie na grze i sledza turnieje.
A nie ze ktos bedzie tylko na grę wchodzil w niedziele i ma wszystkich sprawność 100 bo w tygodniu nie jeździ.
sprawność i jej naliczanie ma dotyczyć tylko sparów i ligi. O innych turach na razie nie myśleliśmy. A nawet jeśli to nie czwórmecze, a raczej kiedyś imsw MOŻE by doszły
Tylko liga i spary, dobra, ale co z moim przykładem? czy zawodnicy jadący w sparingu a później (tego samego dnia) w 4meczu będą mieć niższą sprawność? przystępując do tego 4meczu
Na moje w czwormeczach sprawnosc powinna byc 100,mimo wczesniej odjechanego spara.
Na moje też, no ale nie wiem...
(2018-06-11, 19:12:11)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Tylko ligi i sparow asteck.
Zgadzam sie z Markiem dlatego wczesniej pisałem ze nie chciałbym żeby turnieje ucierpialy bo jest to dla graczy urozmaicenie a po 2 niektórzy wola turnieje niz ligę.
Ci którzy walczą w turniejach o wynik i puszczają zawodnika 6 razy nie powinni byc karani tym ze przez to taki zawodnik straci wiecej sprawności.
Tu trzeba pomyśleć bo zwykle gracze turniejowi sa codziennie na grze i sledza turnieje.
A nie ze ktos bedzie tylko na grę wchodzil w niedziele i ma wszystkich sprawność 100 bo w tygodniu nie jeździ.

No to jak sparów i ligi, to pierwsza opcja najlepsza.
Powyżej wypisałem turnieje i tylko minimalnie kliku juniorom koliduje. Ale koliduje i tak tym samym drużynom, więc wszyscy zaczynają kolejny turniej ewentualnie z 5% SPR mniej Uśmiech
A rezerwa taktyczna, to w sumie w turniejach również dodawała by smaczku Język Albo właśnie brak pojechania wszystkich biegów.
Sam jestem aktywnym "turniejowiczem" i tam dokładnie taka samo pole do popisu, a nawet większe niż na meczach ligowych.

Opcja "combo" Arka, czyli ta łączona, nie preferowałaby aktywnych graczy, tylko nabijaczy XP, tak jak jest teraz.
(2018-06-11, 19:19:09)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Na moje w czwormeczach sprawnosc powinna byc 100,mimo wczesniej odjechanego spara.

na moje też, ale muszę zgadać się z kubą w tej kwestii na ile to możliwe.

Asteck, nabijanie xp w też jest swego rodzaju aktywnością Uśmiech dla mnie tylko drażniące jest to, że choćbym miał wywalone na nabijanie xp, spary i tak jechać muszę dla utrzymania formy
No i jakby nie bylo Arku spary jedziemy tez dla dochodu.
(2018-06-11, 19:50:45)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]No i jakby nie bylo Arku spary jedziemy tez dla dochodu.

i dla dochodu przy opcji 1-szej już trzeba się będzie nagimnastykować Uśmiech
(2018-06-11, 19:55:36)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2018-06-11, 19:50:45)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]No i jakby nie bylo Arku spary jedziemy tez dla dochodu.

i dla dochodu przy opcji 1-szej już trzeba się będzie nagimnastykować Uśmiech

żadna gimnastyka, wystarczy mieć odpowiednią ilość zawodników w klubie  Duży uśmiech
albo i to Uśmiech
czyli pomału skłaniamy się jednak do 1-szej wersji. Czy negatywnie nastawieni również się do tego rozwiązania przekonują czytając pozostałe (nie tylko moje) posty?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17