Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
wszystko fajnie pięknie ale powiedzcie mi co się może stać gdy zawodnik będzie miał 0 sprawności i dalej będzie jechał ?
pewnie nic, będzie miał słabiutkie czasy, wolny jak żółw i tyle.
Dlaczego zrezygnowano z międzyczasów? Ta funkcja nikomu nie szkodziła, a mogłaby pomóc w analizie przeciwnika np. który z żużlowców ma dobre starty.
witam! te natychmiastowe zmiany według mnie prowadza do tego ze zwiekszy sie liczba( tak w połowie sezonu) meczy z wynikiem 75:0! bo gracze którzy budowali drużyny przez kilka sezonów i zaczeli coś osiągac,lub pokupowali zawodników na poziomie za niezła kase jak sie teraz okazuje nagle ze wyrzucili pieniądze w błoto!!! bo takie ceny ostatnio były na LT,musza szybko zmienic taktykę i budowac składy od zera skąd na to kasę wziąść  i szczerze komu sie bedzie chciało!od zera to można grac w nowa grę a nie w menagera w którym sie siedzi kilka lat! i z sezonu na sezon nie wiadomo czego sie spodziewac i pod których graczy beda robione zmiany!!!!!!
Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności. Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%? Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?
(2018-06-24, 09:19:37)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności.  Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%?  Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?

W indywidualnych i 4meczach każdy ma 100% było wałkowane dużo razy Oczko
Szuwarek w sparingu dalej będzie 80%, ale w czwórmeczu pojedzie na sprawności 100%
Beber czy ty naprawdę uważasz że wygrałeś do zera bo jest nowy silnik meczowy Uśmiech? Jak ktoś nie wystawił składu to wątpię że zrobił to celowo.
(2018-06-24, 14:21:17)Selby napisał(a): [ -> ]Beber czy ty naprawdę uważasz że wygrałeś do zera bo jest nowy silnik meczowy Uśmiech? Jak ktoś nie wystawił składu to wątpię że zrobił to celowo.

Wiem dlaczego wygrałem! Nie gram od wczoraj! Ale chodzi mi o to że danemu graczowi "x" coraz mniej będzie zależało na grze będzie coraz więcej nie aktywnych użytkowników i coraz więcej wyników 75:0 i coraz mniej osób  online na meczach bo będzie coraz mniejsze zaangażowanie bo wielu graczy ma składy w czołówce powyżej 32 lat! Budowali składy żeby dojść na szczyt! a takim a nie innym składem z wysokim XP można było powalczyć na najwyższym poziomie! a teraz nagle wszystko w błoto. Gdzie szukać maja dani gracze motywacji do dalszego grania jeżeli gra została dostosowana do garstki osób która parę sezonów wstecz postanowiła odmlodzic skład!
Gra niezniszczalnymi dziadkami że skillami 100 też mijala się z celem  to zostało zmienione na lepsze! Ale to samo z czasem by się skończyło ale teraz to ewidentnie gra idzie w kierunku takim żeby gracze e-ligi i 1-2 ligi nagle wyrzucili wszystko co budowali wiele sezonow
(2018-06-23, 20:02:21)Niszczycielski napisał(a): [ -> ]wszystko fajnie pięknie ale powiedzcie mi co się może stać gdy zawodnik będzie miał 0 sprawności i dalej będzie jechał ?

zawodnik będzie miał wykluczenia
(2018-06-23, 21:35:48)Hegemon napisał(a): [ -> ]Dlaczego zrezygnowano z międzyczasów? Ta funkcja nikomu nie szkodziła, a mogłaby pomóc w analizie przeciwnika np. który z żużlowców ma dobre starty.

nauczeni doświadczeniem z sps, gdzie trafiło się paru "matematyków", którzy na podst międzyczasów próbowali dokładnie oszacować skille rywali, ukryliśmy je i tu. Niestety zamiast do fajnej analizy prowadziło to do otwartych "wojen" między graczami, bo nie każdy przecież jest biegły z matematyki
(2018-06-24, 09:19:37)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności.  Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%?  Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?
sam sobie odpowiadasz Język
Zrobiłem trening wewnętrzny (TW) na trzech rodzajach nawierzchni w deszczu, na tych samych motocyklach. Czasy zawodników były takie same (0,01s różnicy) oznacza to, że nawierzchnia nie ma żadnego znaczenia? Czy to jest błąd w TW?
(2018-06-24, 17:35:27)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2018-06-24, 09:19:37)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności.  Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%?  Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?
sam sobie odpowiadasz Język

Naprawdę już chciałem patrzeć na te Twoje zmiany przychylnym okiem, ale fakt wystąpienia w czwórmeczu zawodnika ze sprawnością 100% mimo, że posiada ją na poziomie niższym powoduje jednak, że zdania nie zmienię. Zmiana z silnikiem oraz likwidacja budowania sprawności jako całość jest nieprzemyślana i bez sensu, bo zawodnik ze sprawnością np.10% jadąc w poniedziałek w sparingu ma 10% sprawności a z kolei w czwórmeczu otrzyma 100%. To się kupy nie trzyma. SW staje się jakimś dziwolągiem. Kto układa taką przekręconą logikę? Tyle razy dopytywałem o to bo sądziłem, że nie jest to możliwe i źle to zrozumiałem, a jednak.
Poza "zarzutami" odnośnie wprowadzanych zmian, nie będę się po raz wtóry rozpisywał, ale dojdzie niestety kolejny: brak logiki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17