Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ja tak jak mówiłem, jestem za zmianą. Czy to łączona czy tylko pierwotną. Na pewno będzie ciekawiej Uśmiech
W niedziele w lidze moi powiedzmy 22 latkowie pojada 6 razy zakladajac ze mieli sprawność 100 po meczu będą mieć -24 wiec sprawność 76 regeneracja 10 daje 86 i z taka sprawnością pojada w poniedziałek w turnieju forumowym wiec uderzy to jednak w graczy startujących w turniejach.
Propozycja jest dobra i wpłynie w końcu na tę grę, nie ma co się czarować ta gra upada od wielu sezonów, a zmiany które dotąd były nie były tak mocne jak ta z silnikiem meczowym.
Możliwe, że dzięki tej zmianie coś się w tej grze ruszy, taka jest prawda że część graczy skupia się na lidze co widać po tabelach ligowych gdzie gracze z małym stażem już są wysoko w lidze, ale też jest wielu którzy woli jechać turnieje i ktoś tu chyba napisał że te turnieje utrzymują wiele osób jeszcze w tej grze.

Nowy silnik meczowy powinien się sprawdzić, ale potrzeba czegoś więcej, nadal brakuje mi tutaj reklamy tej gry.
Rozumiem, że chcecie to zrobić jak wszystkie zmiany zostaną przeprowadzone, ale im dłużej z tym zwlekacie tym mniej nas jest i to każdy widzi.
Cierpi na tym gra, cierpią turnieje w których coraz mniej osób chce startować.

Ktoś też poruszył istotny temat, informujecie graczy o zmianach chwile przed ich wprowadzeniem, powinno być to trochę wcześniej zapowiedziane bo potem są często niepotrzebne dyskusje z których i tak często nic nie wynika.
Może mi gdzieś to umknęło, ale co będzie z treningiem sprawności?
Pozostanie, czy zostanie zlikwidowany?
Thorn, jeśli wejdą proponowane zmiany w wersji 1-szej to zniknie. Jeśli w łączonej to zostanie.

FireMan: "...Ktoś też poruszył istotny temat, informujecie graczy o zmianach chwile przed ich wprowadzeniem, powinno być to trochę wcześniej zapowiedziane..."

Data: 2017-10-23 21:06:53 | Czytane : 1601 razy
[...]
13. Wprowadzenie nowego silnika meczowego..."

staramy się na ile możemy by informować was o planach. O konkretach mówimy jednak dopiero w momencie gdy wiemy czy wypalą Uśmiech
(2018-06-11, 14:53:10)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(2018-06-11, 14:39:38)kamykov napisał(a): [ -> ]A ja mam wrażenie że ta zmiana jest wprowadzana po to by była jakaś zmiana. I drażni mnie  ktoś ma wizje robienie z SW SpS'a , a taki gracz jak ja dostaje po d.pie , bo nikt mi nie mówił za wczasu jakie będą zmiany.
Do tego ta zmiana raczej nie przyciągnie nowych graczy a raczej ich zrazi - ja już mam tego dość.

Ale przeczytałes w ogóle propozycje z konkretnymi cyframi? Język
Dlaczego ma w Ciebie uderzyć?
Jeden konkretny argument, dlaczego druzyna Kamykova dostaje po dupie? Uśmiech


przeczytałem tyle że nie wiem do której się propozycji się odnieść :Smutny po głębszym zastanowieniu ja powinniene siedzieć cicho i kibicować Arkowi by wprowadził zmiany.
(2018-06-11, 18:25:15)GM_Arek napisał(a): [ -> ]kamykov, a ja mam wrażenie że narzekasz bo narzekasz? w jaki sposób to dostałeś po d..? zmiana dla zmiany? patrz zdanie powyżej. ps: żadna zmiana nie przyciągnie nowych graczy. Ale atrakcyjna formuła może ich zatrzymać jeśli już tu trafią. Więc czego tak naprawdę masz dość? tego że zmieniam i staram się poprawić grę, co zapowiadane było od momentu mojego przyjścia tu? I słaby ten argument o robieniu z sw spsa. Ale skoro tam niektóre rzeczy się sprawdziły, i nawet są częściowo kopiowane, tzn że są dobre i dlaczego nie mogę tych rozwiązań przenieść tu?

 
   Narzekam bo drażnią mnie ciągłe zmiany. Ostatnio były zmiany i nie czekając na efekty jakie przyniosą wprowadzasz następne. 
 Po moim trochę niezgrabnym przytłuszonym tyłeczku dostałem po wprowadzeniu zmiany odnośnie braku naddatku dni treningowych, gdyż mój nastarszy zawodnik akurat nie zdążył nazierać dodatkowych dni. I wychowanek 30 letni ze śr 100 z xp 150 potrafił przegrywać z 33 latkami . Nie narzekałem wtedy i zmiany popierałem. Trochę czasu poświęciłem by wychować takiego zawodnika i mam obawy że jak on będzie miał 32 lata będzie teraz przegrywał z zawodnikami 28 letnimi gdyż Ci będą mieli więcej energii na 5 bieg. Akurat jestem na takim etapie gry do którego przygotowywałem się jakieś 3 lata a tu wchodzi GM_Arek i wywraca mi wszystko do góry nogami Język
Odnośnie zmian to czy przy IMSW i IMJSWJ też będą tracili sprawność formę?
na chwilę obecną zmiana na pewno nie dotknie rozgrywek indy. W dalszej fazie gry będziemy się wspólnie nad tym zastanawiać (im i imj)

a co do wcześniej wypowiedzi: rozumiem, jednakże choćby najlepsza zmiana, zawsze kogoś dotknie w nieodpowiednim momencie niestety
A jaka jest mniej więcej różnica czasów w biegu przy założeniu mniejszej sprawności np: zawodnik skill 100 sprawność 100 robi czas 62,00 to ten sam zawodnik lecz że sprawnością 90 jaki czas wykręci? Pytam bo wpuszając rezerwowego z pod 8 i 16 w środku zawodów można będzie nieźle mieszać a rezerwy taktyczne mogą przestać się opłacać
wkrótce będziecie mieli okazję potestować nowy silnik
a te wszystkie zmiany i ta tabelka będzie dostepna w zakładce pomoc na grze?
będzie tam ten silnik zaktualizowany?
tabelka sprawności zniknie?
A jakaś tabelka możliwości kontuzji po przez niską sprawność?
Arkadiusz, oczywiście. czy czegoś co wprowadzamy nie opisujemy w faq? Język

Petecki, jeśli no 1. to tak. czytaj wcześniejsze posty przed powielaniem pytań

kamykov, obecnie nie przewidujemy. zostanie zależność która jest obecnie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17