Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ok czyli jednym słowem zawodnicy będę mogli jeździć sparingi dzień w dzień i nabijać xp, tyle tylko że ich sprawność spada do zera?
Chciałbym zwrócić uwagę że nowy silnik meczowy wchodzi , nowa sprawność też ale do końca nie wiemy w jakiej formie i nadal nie ma odpowiedzi na zadane pytania - mam dziwne wrażenie że ktoś naoglądał się nowych obrad sejmu i nie liczy się z innymi Język
Zadam pytanie jeszcze raz: co z tą sprawnością? Zaczyna się nowy sezon za tydzień i niektórzy mają sparingi na 5 dni (ja się jeszcze wstrzymuje że sparami). Żeby się nagle nie okazało że połowa graczy będzie miało na 2 kolejkę sprawność 50.

Kompletna ignorancja!
Spokojnie, tez sie ograniczylem z liczba sparow, mysle ze dużo osob tak zrobiło i nie bedzie problemów, zeby znalezc kogos z dnia na dzien na sparing. Jestem ciekaw pierwszego meczu w poniedzialek jak to bedzie wygladac !
A co z tymi co sparingi mają dużo wcześniej ustalane a też by chcieli wiedzieć jak to będzie z tą durną zmianą w sprawności.
Tutaj macie przecież tabelę start SPRAWNOŚCI za bieg:
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...0#pid79600

"Durna zmiana" "Głupie" Duży uśmiech
I Kamykov i holender260 macie takich zawodników w składach że spokojnie objedziecie 5 sparów i ligę.
(2018-06-11, 22:49:53)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]W niedziele w lidze moi powiedzmy 22 latkowie pojada 6 razy zakladajac ze mieli sprawność 100  po meczu będą mieć -24 wiec sprawność 76 regeneracja 10 daje 86 i z taka sprawnością pojada w poniedziałek w turnieju forumowym wiec uderzy to jednak w graczy startujących w turniejach.

Arkadiusz tu zabiłes trochę klina, ALE Język Właśnie pokazujesz, że chcesz nabijać tym dwóm starszym zawodnikom XP dla samego nabijania XP Uśmiech Oni i tak rezerwą taktyczną nie zrobia różnicy w 3 lidze Język

Nie wiem na ile to wykonalne, ale dla ukłonu w stronę turniejowiczów, proponuję aby zwrot SPR był 10 dziennie, a z niedzieli na poniedziałek 20.
To by rozwiązało sprawę forumowiczów i nabijania XP Uśmiech

Bo na przykład argument Kamykova, że ze wzgledu na strate sprawności 28-latek będzie bił 31-latka, w ogóle mnie osobiście nie przekonuje. Ta zmiana miała być własnie po to, aby odbetonować starych dziadów z ponabijanym XP. Bo właśnie dlatego liga, a więc oficjalny zamysł całej gry jest nudna i 70% graczy gra tylko i wyłącznie dlatego ze są turnieje i dają więcej emocji i przyjemności z gry niż oficjalne rozgrywki.
(2018-06-16, 07:46:00)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(2018-06-11, 22:49:53)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]W niedziele w lidze moi powiedzmy 22 latkowie pojada 6 razy zakladajac ze mieli sprawność 100  po meczu będą mieć -24 wiec sprawność 76 regeneracja 10 daje 86 i z taka sprawnością pojada w poniedziałek w turnieju forumowym wiec uderzy to jednak w graczy startujących w turniejach.

Arkadiusz tu zabiłes trochę klina, ALE Język Właśnie pokazujesz, że chcesz nabijać tym dwóm starszym zawodnikom XP dla samego nabijania XP Uśmiech Oni i tak rezerwą taktyczną nie zrobia różnicy w 3 lidze Język

Nie wiem na ile to wykonalne, ale dla ukłonu w stronę turniejowiczów, proponuję aby zwrot SPR był 10 dziennie, a z niedzieli na poniedziałek 20.
To by rozwiązało sprawę forumowiczów i nabijania XP Uśmiech

Bo na przykład argument Kamykova, że ze wzgledu na strate sprawności 28-latek będzie bił 31-latka, w ogóle mnie osobiście nie przekonuje. Ta zmiana miała być własnie po to, aby odbetonować starych dziadów z ponabijanym XP. Bo właśnie dlatego liga, a więc oficjalny zamysł całej gry jest nudna i 70% graczy gra tylko i wyłącznie dlatego ze są turnieje i dają więcej emocji i przyjemności z gry niż oficjalne rozgrywki.

  Tyle że teraz pytanie jest jak jedziemy? Astecki czy Ty jesteś pewny że tą formułą? Bo Arek sam do końca nie był pewny. Do tego nie odpawiada na zdane pytania. Po drugie to jakoś my sobie poradzimy al większość graczy nie czyta forum i skąd ma wiedzieć jakie będą zasady? Bo na forum jest dział propozycje? 
  A teraz ta gra nie będzie nudna tylko zaskakująca dla dużej części graczy Język
Asteck zgadza się ja nabijam XP i pisalem o tym wczesniej i wiem ze ten 6 start nie zrobi różnicy w 3 lidze bo polece do 4 hehe.
Chodzi o to ze jak sam piszesz dużo graczy gra ba forum w turniejach bo tam jadac np juniorami maja emocje i właśnie chciałbym żeby zawodnicy mieli po niedzieli sprawność 100 na poniedziałek a nie ze musze wybierac i puszczać w niedziele zawodnika np tylko 3 razy.
(2018-06-16, 08:05:24)kamykov napisał(a): [ -> ]  Tyle że teraz pytanie jest jak jedziemy? Astecki czy Ty jesteś pewny że tą formułą? Bo Arek sam do końca nie był pewny.

Co do zabierania SPR za bieg to jest pewność.
Arek (z tego co zrozumiałem z wypowiedzi) waha sie jedynie co do tego czy jedziemy na SPRawności tak jak w SpS na Energii, czy jednak SPR po każdym meczu ma być zwracana do stanu sprzed meczu, a o % jak do tej pory ma decydować ilośc przejechanych biegów w tygodniu Uśmiech
(2018-06-16, 08:35:29)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Asteck zgadza się ja nabijam XP i pisalem o tym wczesniej i wiem ze ten 6 start nie zrobi różnicy w 3 lidze bo polece do 4 hehe.
Chodzi o to ze jak sam piszesz dużo graczy gra ba forum w turniejach bo tam jadac np juniorami maja emocje i właśnie chciałbym żeby zawodnicy mieli po niedzieli sprawność 100 na poniedziałek a nie ze musze wybierac i puszczać w niedziele zawodnika np tylko 3 razy.

Zjeść ciastko i mieć ciastko Oczko Język Tylko po co wtedy jakiekolwiek zmiany? Duży uśmiech
Nie rozumiem kilku rzeczy w tym silniku, mianowicie:

Ad.1 Po co zmieniać skille odnośnie nawierzchni? Trenowałem zawodników pod PROWADZENIE , wczoraj skończyła się zmiana nawierzchni na grząską i teraz wszystko psu w dupe, bo prowadzenie spada, na 3 skill w kolejności na torze Grząskim! Według mnie cios w wielu graczy, szczególnie w szkółkowiczów! 

Ad.2 Skill odnośnie pogody bez sensu! To akurat powinno zostać, tak jak było wcześniej, gdyż będzie to cholerna loteria, słabsi gracze mniej rozwinięci skupiąjący się nad rozwojem zawodników pod swój tor dostaną w dupe bo pada deszcze czy świeci słońce, super plan, jest to dokładnie tak jak zaproponowałem z tym nastrojem, element losowy, który zwłaszcza w wyższy ligach może sporo namieszać Kolejny cioś w wielu graczy! 


Ad.3 Sprawność niech wejdzie tak jak było to ustalone wcześniej, jakaś zmiana jest potrzebna w końcu popieram. 

Ale totalnie nie rozumiem po co ktoś namieszał wprowadzając zmiany z Ad.1 i Ad.2 ! To się kupy nie trzyma. Pomysł ze sprawnością był ok i wszystko wyglądało w porządku, wchodzę teraz przeczytać aktualności, a tu taki galimatias! Zostańmy narazie przy jednej kwestii tj. sprawność, a resztę odłóżmy na kolejne sezony, żeby każdy mógł się pod to przygotować!
(2018-06-16, 13:50:45)Brad napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem kilku rzeczy w tym silniku, mianowicie:

Ad.1 Po co zmieniać skille odnośnie nawierzchni? Trenowałem zawodników pod PROWADZENIE , wczoraj skończyła się zmiana nawierzchni na grząską i teraz wszystko psu w dupe, bo prowadzenie spada, na 3 skill w kolejności na torze Grząskim! Według mnie cios w wielu graczy, szczególnie w szkółkowiczów! 

Ad.2 Skill odnośnie pogody bez sensu! To akurat powinno zostać, tak jak było wcześniej, gdyż będzie to cholerna loteria, słabsi gracze mniej rozwinięci skupiąjący się nad rozwojem zawodników pod swój tor dostaną w dupe bo pada deszcze czy świeci słońce, super plan, jest to dokładnie tak jak zaproponowałem z tym nastrojem, element losowy, który zwłaszcza w wyższy ligach może sporo namieszać Kolejny cioś w wielu graczy! 


Ad.3 Sprawność niech wejdzie tak jak było to ustalone wcześniej, jakaś zmiana jest potrzebna w końcu popieram. 

Ale totalnie nie rozumiem po co ktoś namieszał wprowadzając zmiany z Ad.1 i Ad.2 ! To się kupy nie trzyma. Pomysł ze sprawnością był ok i wszystko wyglądało w porządku, wchodzę teraz przeczytać aktualności, a tu taki galimatias! Zostańmy narazie przy jednej kwestii tj. sprawność, a resztę odłóżmy na kolejne sezony, żeby każdy mógł się pod to przygotować!

Dobra widzę, że było o tym pisane w 1 poście. Jak dla pomysł nadal do bani, sprawność ok!
ad 1) skoro wbijałeś wszystkim prowadzenie i jest ono najważniejsze dla naw normalnej, zmień naw na normalną i po kłopocie. Nie dopasowuj zawodników do nawierzchni, tylko dopasuj nawierzchnię do zawodników. Raz że będzie szybciej, a dwa że możesz zrobić to za darmo w tym sezonie.

Misiek81

Mnie się ten pomysł na tyle nie podoba że gra straci bardzo wielu graczy tą zmianą
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17