Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
kamykov, a co to za "gość"? mam na imię Arek. znasz mnie również z sps.

w sw zacząłem grać niecały rok po tobie, więc nie gościuj mi tu, skoro nie masz żadnych argumentów nt zmian, poza: "zmiany są by gra się rozpadła".

gra rozpadła się zanim tu trafiłem jako GM, więc nie skacz na kogoś, kto próbuje zrobić cokolwiek byś nie stracił swojego cennego vipa przed jego wygaśnięciem..
aha i jeszcze jedno: jeśli masz xp na poziomie 100, a TAKI SAM zawodnik ma 90, to go pokonasz. Ale jeśli liczysz że samo xp wystarczy by wygrywać, to chyba nie wypada ci pisać do mnie, że to ja chcę rozwalić grę...
Kamykov dobrze pisz i zgadzam się z nim.Ja też tyle lat kombinowałem,żeby wjechać do 2 ligi,a przy tych zmianach z niej spadnę pewnie po 2 kolejce! Szkoda gadać.I nikogo nie chciałem urazić,a tylko broniłem tego do czego doszedłem przez długie lata.Tyle ...
karlo, ale dlaczego po 1 sparingu uważasz już że spadniesz?
(2018-06-18, 13:36:14)GM_Arek napisał(a): [ -> ]kamykov, a co to za "gość"? mam na imię Arek. znasz mnie również z sps.

w sw zacząłem grać niecały rok po tobie, więc nie gościuj mi tu, skoro nie masz żadnych argumentów nt zmian, poza: "zmiany są by gra się rozpadła".

gra rozpadła się zanim tu trafiłem jako GM, więc nie skacz na kogoś, kto próbuje zrobić cokolwiek byś nie stracił swojego cennego vipa przed jego wygaśnięciem..

 Ty masz swoją wizję , to się realizuj życzę Ci powodzenia. Ja już z Tobą nie zamierzam dyskutować na temat SW. Twoja piaskownica - twoje zasady
(2018-06-18, 13:46:52)karlo71 napisał(a): [ -> ]Kamykov dobrze pisz i zgadzam się z nim.Ja też tyle lat kombinowałem,żeby wjechać do 2 ligi,a przy tych zmianach z niej spadnę pewnie po 2 kolejce! Szkoda gadać.I nikogo nie chciałem urazić,a tylko broniłem tego do czego doszedłem przez długie lata.Tyle ...

Ale wiesz, że zmiany nie uderzą tylko w Was 2 ale we wszystkich graczy, myślę, że nie ma co dramatyzowac tylko trzeba sie przystosować bo gra jest równa dla wszystkich ! Jedyne co należy rozwiązać to problemy turniejowiczów, oraz wszelkie drobne potkniecia po drodze. Pozdrawiam
Brad,ile ty grasz w SW i od kiedy jesteś userem,że tak zapytam???Bo wydaje mi się że ty akurat za dużo nie możesz powiedzieć niestety z braku doświadczenia (bez urazy) Jak pykniesz 8 lat ,to pogadamy.Nie mówiąc ile to miesięcy,tygodni bo o godzinach poświęconych w sumie już nię będę pisał.Ipiszę to w imieni wszystkich graczy,którzy mają podobne spostrzeżenia i zdanie do mnie.
karlo, skoro wypowiadasz się w imieniu wszystkich graczy "z podobnymi spostrzeżeniami", to nadal nie odpisałeś mi na pytanie: w jaki sposób, po jednym sparingu, udało ci się stwierdzić że spadniesz? na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?
(2018-06-18, 15:01:50)karlo71 napisał(a): [ -> ]Brad,ile ty grasz w SW i od kiedy jesteś userem,że tak zapytam???Bo wydaje mi się że ty akurat za dużo nie możesz powiedzieć  niestety z braku doświadczenia (bez urazy) Jak pykniesz 8 lat ,to pogadamy.Nie mówiąc ile to miesięcy,tygodni bo o godzinach poświęconych w sumie już nię będę pisał.Ipiszę to w imieni wszystkich graczy,którzy mają podobne spostrzeżenia i zdanie do mnie.

Nie chodzi o to ile ja gram, ale o Wasze podejscie. Każdy stara sie obiektywnie cos napisac na temat, doradzic, aby wybrać jak najlepsze rozwiązania dla wszystkich graczy, a Wy narzekacie, ze wszystko na nie i od razu spadniecie. Jest pierwszy dzień testów, poczekaj podejdz do tego z chłodną głową, a nie rzucasz co Ci ślina na język przyniesie. W grze mam mniejsze doświadczenie, ale staram zrozumieć nadchodzące zmiany, a nie od razu narzekać bo mój zawodnik gorzej jedzie. Zamiast tyle wyzywac, zaproponujcie cos co wymaga poprawy, skoro jest tak źle wedlug Ciebie
(2018-06-18, 14:00:57)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2018-06-18, 13:36:14)GM_Arek napisał(a): [ -> ]kamykov, a co to za "gość"? mam na imię Arek. znasz mnie również z sps.

w sw zacząłem grać niecały rok po tobie, więc nie gościuj mi tu, skoro nie masz żadnych argumentów nt zmian, poza: "zmiany są by gra się rozpadła".

gra rozpadła się zanim tu trafiłem jako GM, więc nie skacz na kogoś, kto próbuje zrobić cokolwiek byś nie stracił swojego cennego vipa przed jego wygaśnięciem..

 Ty masz swoją wizję , to się realizuj życzę Ci powodzenia. Ja już z Tobą nie zamierzam dyskutować na temat SW. Twoja piaskownica - twoje zasady

ale nie powstrzymuje cię to, by co któryś post napisać, że zmiany niszczą grę?
ja potrafię przyjąć krytykę, gdy jest poparta konkretnymi argumentami, innymi niż ten pusty frazes, który tak naprawdę nawet mnie nie naprowadza na cokolwiek
Przy poprzednich 'większych' zmianach było dokładnie to samo, czyli część graczy narzekała i była na wielkie NIE, jak się później okazało nie potrzebnie się bali, zdecydowana większość gra nadal bo nie było żadnej tragedii.
Ja nie ukrywam że czasami również boję się zmian ale wiem że coś trzeba robić, starać się udoskonalać ten świetny (moim zdaniem) produkt.
Jestem tu już bardzo długo i wiem że przy każdej zmianie są głosy oburzenia, są kłótnie bezproduktywne, obrażanie się, wytykanie kto ile gra i takie tam, to wszystko jest jednak nie ważne bo nie dyskutujemy CZY wprowadzić daną zmianę tylko JAK ma ona wyglądać!!!
Więc weźcie się w garść i sypnijcie pomysłami !!! Duży uśmiech
Pozdrawiam.
Czas pokarze jak to wyjdzie. Na razie zapowiada się sympatycznie.
Co do zmian namieszało chyba strasznie.
Zawodnicy jeszcze w ubiegłym sezonie zdecydowanie silniejsi dziś przegrywali ze słabszymi, bo zmienił się układ skilli decydujący o wyniku. Trochę boli, ale mimo to zmiana na PLUS!
Teraz jednak nasuwa mi się ważne pytanie, czy nadal nie będziemy mieli żadnego wpływu na nawierzchnię na naszym stadionie i o wszystkim decydować będzie pogoda?

Co do sprawności to mam mieszane uczucia, bo fajnie że rośnie jej znaczenie, ale trochę to uderzy jednak w forumowe turnieje. Nie wiem, czy mniejsza liczba zgłoszeń to już nie pokłosie tej zmiany.
Jak na razie więcej zamieszania i problemów ale mam nadzieje że jutro normalniej odbędą się mecze a nie tak jak dzisiaj przeciwnik bez motocykli uzyskuje lepsze czasy niż ja na ustawionym sprzęcie
wojtas, gra musi sypać niespodziankami, by była ciekawa i nieprzewidywalna, a zadaniem gracza jest jak najbardziej się przed nimi zabezpieczyć. I to właśnie ma oferować nowy silnik i dotychczasowy trening zawodnika(ów) - teraz to ty musisz kombinować jak zbudować skład (nie tylko T,P,S) aby być gotowym na różne warunki pogodowe i nawierzchnie. Dlatego też nie chcę dawać większej możliwości ingerencji we własną nawierzchnię. Poza tym, musi wystąpić dość duża anomalia by nawierzchnia na domowym rzeczywiście się zmieniła choćby na jeden mecz. Więc w teorii trenujesz pod tor jaki sobie przed sezonem przygotujesz, ale w praktyce musisz liczyć się np z opadami i tym, że nie każdemu twojemu zawodnikowi to będzie pasować, co można przyrównać nieco do reala

tomasz, podobny silnik wprowadziliśmy kilka sezonów temu w sps, tyle że tam jest więcej zmiennych i jeszcze mocniej można kombinować. Ale do czego zmierzam: było sporo głosów oburzenia, jednakże kolejkę czy 2 temu, byliśmy świadkami chyba jednej z większych sensacji w historii gry, gdy na szczeblu e-ligowym murowany faworyt (1-3-cia pod zwgl siły rażenia), z dużo mocniejszymi skillami, przegrał u siebie ze sporo słabszą ekipą. Oczywiście musiało się na to złożyć kilka sprzyjających warunków, ale pokazało że MOŻNA będąc słabszym. I do tego właśnie zmierzamy w sw. chcemy dać graczom "narzędzia", które odpowiednio wykorzystane, w połączeniu ze sprzyjającymi warunkami, mogą pomóc pokonać mocniejszego rywala Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17