Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowy silnik meczowy !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(2018-06-25, 17:30:02)szuwarek napisał(a): [ -> ]
(2018-06-24, 17:35:27)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2018-06-24, 09:19:37)szuwarek napisał(a): [ -> ]Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności.  Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%?  Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?
sam sobie odpowiadasz Język

Naprawdę już chciałem patrzeć na te Twoje zmiany przychylnym okiem, ale fakt wystąpienia w czwórmeczu zawodnika ze sprawnością 100% mimo, że posiada ją na poziomie niższym powoduje jednak, że zdania nie zmienię. Zmiana z silnikiem oraz likwidacja budowania sprawności jako całość jest nieprzemyślana i bez sensu, bo zawodnik ze sprawnością np.10% jadąc w poniedziałek w sparingu ma 10% sprawności a z kolei w czwórmeczu otrzyma 100%. To się kupy nie trzyma. SW staje się jakimś dziwolągiem. Kto układa taką przekręconą logikę? Tyle razy dopytywałem o to bo sądziłem, że nie jest to możliwe i źle to zrozumiałem, a jednak.
Poza "zarzutami" odnośnie wprowadzanych zmian, nie będę się po raz wtóry rozpisywał, ale dojdzie niestety kolejny: brak logiki.
Jak kto układa nasz super gm arek
szuwarek, z tego co pamiętam, jako tako aktywnie uczestniczyłeś w tym wątku, ale jak widać przeoczyłeś, że sprawność 100 nie jest "widzimisię Arka", tylko reakcją na prośbę turniejowiczów, by im różnego rodzaju turniejów nie rozwalić, które poprzez niską sprawność mogłyby potracić uczestników.

holender, po raz kolejny (i mam nadzieję ostatni) upominam, że nic nie wnoszący do dyskusji SPAM będzie karany. masz coś ciekawego do napisania - pisz swobodnie, nawet krytykuj do woli. Ale niech ta krytyka coś do dyskusji wnosi, bo już mały włos dzieli ciebie od winienia administracji za suszę, deszcz czy zatwardzenie
Teraz mecze na nowym silniku wyglądają masakrycznie i mało realistycznie. Może i szanse mają słabsze drużyny, ale teraz to decyduje fakt, kto w którym momencie zrobi odpowiednie zmainy.
dlaczego mało realistycznie? przecież nawet TG mógł zrobić zero. A teraz nie bycie on-line w trakcie meczu może sporo kosztować, a i trzeba się trochę napocić nawet z tymi "nierealnymi zmianami" by wygrać mecz Uśmiech a o to chyba chodziło - by trochę kombinować Uśmiech
Dlugo sie zastanawialem czy o tym napisac....czy jest sens sie odzywac....
Jak sprawdzicie gram tu juz chwile i zaznaczam, pomimo zmian nie mysle rezygnowac, ale .....
o ile zmiany sa potrzebne, to uwazam ze cos poszlo nie tak, nie w ta strone co powinno. Jesli zmiany w silniku mialy wplynac na to zeby slabsze, biedniejsze druzyny mogly powalczyc z mocarzami tej gry to uwazam ze zmiany poszly o jeden krok za daleko.
Przyklad?
Jezdze w lidze rezerw, nie ukrywam, zalezy mi na wyniku -tam wiekowo moze jechac max 23 latek. Mialem dwoch takich w meczu, o ile na poczatku meczu mieli miazdzaca przewage to w decydujacym, 15 biegu przegrali z kretesem z duzo slabszymi zawodnikami....prosze Was, gdzie cos takiego ma przelozenie w realu?
jakim cudem mlody , wyszkolony zawodnik z sila 100 i dobra kondycja przegrywa z 2 lata mlodszym zawodnikiem ktory nie moze miec sila rzeczy takich skili?
Doprowadziliscie paradoksalnie do jeszcze wiekszego absurdu w tej grze - to znowu najbogatsi bede kupowac mlodych dobrych zawodnikow za 12 -15 milionow a reszta jak byla w d... kopana tak dalej bedzie. tyle po waszych zmianach. Stanie w miejscu, jak nie kijem to......
Zmiencie , prosze to -ok niech 27-28 latek ma takie spadk sprawnosci ale nie kurna 23 latek z dobra srednia, Xp itd.......bo to jest zenujace i niesprawiedliwe. Nawet nie pisze ze to nijak ma sie do realu. Bo tu jest tylko gra, ale niech ona ma choc cien sensu i realizmu....
Proponuje juz zmeczyc to do konca sezonu -w tym czasie zrobic ankiete wsrod graczy i zrobic ewentualne poprawki poprzedzone wczesniej informacja. Robcie cos dla ludzi a nie przeciwko nim.
Dziekuje za uwage.
(2018-07-10, 21:16:49)Mario Mad Max napisał(a): [ -> ]Mialem dwoch takich w meczu, o ile na poczatku meczu mieli miazdzaca przewage to w decydujacym, 15 biegu przegrali z kretesem z duzo slabszymi zawodnikami....prosze Was, gdzie cos takiego ma przelozenie w realu?
jakim cudem mlody , wyszkolony zawodnik z sila 100 i dobra kondycja przegrywa z 2 lata mlodszym zawodnikiem ktory nie moze miec sila rzeczy takich skili?
Doprowadziliscie paradoksalnie do jeszcze wiekszego absurdu w tej grze - to znowu najbogatsi bede kupowac mlodych dobrych zawodnikow za 12 -15 milionow a reszta jak byla w d... kopana tak dalej bedzie. tyle po waszych zmianach. Stanie w miejscu, jak nie kijem to......
a czy w realnym żużlu taki np niedzwiedz czy zgardziński nie jest w stanie pokonać smektały, kubery, ba! Holty?
Czy jednak chciałbyś by w grze było wszystko od kreski? wtedy nie musisz nawet meczu jechać, a my podamy ci tylko suchy wynik..

ps: a czy ktoś zmusza tą resztę by sprzedawała tych młodych? poza tym szacun za obliczenia: kupić młodego by czasem w 5 serii pokonał starego, i wymienić go za  starego który wygrywa 3-4 serie z młodym. super strategia
Szkoda tylko że taki Niedźwiedź w 1 serii sromotnie przegra z liderami . A jak zacznie mecz z rezerwy i od zmiany w nominowanych to nawet Doyle i Tai nie mają z nim szans. I taka tu logika.
(2018-07-11, 14:45:24)kamykov napisał(a): [ -> ]Szkoda tylko że taki Niedźwiedź w 1 serii sromotnie przegra z liderami . A jak zacznie mecz z rezerwy i od zmiany w nominowanych to nawet Doyle i Tai  nie mają z nim szans. I taka tu logika.

Kamykov szkoda podawac przyklady bo widze ze GM Arek kazda uwage traktuje presonalnie odbierajac to jako atak na siebie. Klapki na oczach na zasadzie jestem nieomylny a wasze sugestie i uwagi mam w powazaniu.  Szkoda bo czasem wystarczy przemyslec chlodno spostrzezenia i poprawic bledy niz brnac uparcie w przepasc. Ta gra idzie w strone jedsiemy juniorami i kazdy powyzej 23 roku to juz  slaby dziadek....
(2018-07-10, 21:16:49)Mario Mad Max napisał(a): [ -> ]Przyklad?
Jezdze w lidze rezerw, nie ukrywam, zalezy mi na wyniku -tam wiekowo moze jechac max 23 latek. Mialem dwoch takich w meczu, o ile na poczatku meczu mieli miazdzaca przewage to w decydujacym, 15 biegu przegrali z kretesem z duzo slabszymi zawodnikami....prosze Was, gdzie cos takiego ma przelozenie w realu?
jakim cudem mlody , wyszkolony zawodnik z sila 100 i dobra kondycja przegrywa z 2 lata mlodszym zawodnikiem ktory nie moze miec sila rzeczy takich skili?

Mario, bez obrazy, ale kłamiesz w żywe oczy !!! Taktycznie pojechałeś fatalnie i nie potrafisz znieść goryczy porażki, ale po kolei:
1. Mówisz o tym meczu: http://www.speedway-world.pl/i,live-595065
2. Jechałeś ze swoim bezpośrednim rywalem, z którym walczycie o złoto, a nie z dużo słabszą drużyną
3. Twoi liderzy nie przegrali w 15 biegu z zawodnikami o 2 lata młodszymi i z dużo gorszymi skillami, tylko również z 23-latkami przeciwnika, liderami tej drużyny
4. Twoi są ciut lepsi, od liderów Ahtung SC, ale nie mieli miażdżącej przewagi, dowód - bieg nr 3, a więc pierwsze starcie liderów, Twój Backler 63,48 u przeciwnika Brasel 63,78, a więc na styku
5. Twoi liderzy przegrali 15 bieg z liderami, PONIEWAŻ jechali 6-ty raz w meczu i mieli mniej energii (czyt. Sprawności)

Tak jak pisałem Ci na grze, nie ma tu żadnego bubla, wystarczyło pomyśleć i pojechać lepiej taktycznie, a pojechałeś tak jak na starym silniku na zasadzie - acha, mój lider wygrał bieg z liderem przeciwnika, to nie musze byc online nawet, bo wygra każdy następny.

Proszę Cię, jesli masz uwagi do nowego silnika, to nie kłam, nie wyolbrzymiaj i potwierdzaj swoje słowa konkretnymi przykładami.
(2018-07-08, 15:15:11)kamykov napisał(a): [ -> ]Teraz mecze na nowym silniku wyglądają masakrycznie i mało realistycznie. Może i szanse mają słabsze drużyny, ale teraz to decyduje fakt, kto w którym momencie zrobi odpowiednie zmainy.

Jurij, kto jak kto, ale Ty powinieneś sobie poradzić.
Zmiany poszły na przykładzie SpS Uśmiech
A takiego Mistrza tam i pozostawienie w pokonanym polu od 32 do 40 lepszych zawodników jak można osiągnąć? Język
1. Odpowiednim pożytkowaniem energii (tutaj sprawności)
2. Pasującą nawierzchnią
3. Pasującą pogodą
4. Byciem online, zmysłem taktycznym i reagowaniem na sytuacje podczas meczu.
Zgadza się? Uśmiech

Wystarczy spełnić te 4 punkty i można tutaj nawet emerytami wygrać Uśmiech
A do tej pory co było?
Wystawienie składu i po rosole sprawdzenie jak miażdżącą przewagą wygralismy tymi emerytami Język
(2018-07-11, 14:45:24)kamykov napisał(a): [ -> ]Szkoda tylko że taki Niedźwiedź w 1 serii sromotnie przegra z liderami . A jak zacznie mecz z rezerwy i od zmiany w nominowanych to nawet Doyle i Tai  nie mają z nim szans. I taka tu logika.

Braku logiki z reala bym sie tu nie czepiał. Jak inaczej chciałbyś aby tu "Niedzwiedz" pokonał "Doley'a" ? Random? Bo w realu to jest random. W realu pokona w drugiej serii ku zaskoczeniu wszystkich, a tu w piątej, jeśli manager wyeksploatuje "Doyle'a" na maxa ze sprawności.

No chyba że wszystkim pasowało tak jak było.
25-latek zawsze wygrywał z 23-latkiem
23-latek zawsze wygrywał z 22-latkiem
a 19-latek zawsze wygrywał z 18-latkiem
to takie fajne było? emocjonujące?
Ja nie piszę że ja sobie nie poradzę, ten silnik jest w tej chwili typowo pod moją drużynę. Ale zastanawiam się ilu jest graczy którzy potrafią optymalnie wykorzystać swoją drużynę. Co jak co trzeba pogłówkować.
(2018-07-15, 19:52:49)kamykov napisał(a): [ -> ]Co jak co trzeba pogłówkować.

No i właśnie o to chodzi Uśmiech
nowy silnik został wprowadzony a dyskusja od 2 tygodni nie jest już prowadzona

//zamykam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17