Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
gdzies juz bylo takie pytanie gdy weszla nowa szkolka, ale nie pamietam a nie chce mi sie szukac...
Gdzie ustawia się dofinansowanie dla szkółkowicza? bo w "księgowości" jest na szkółkę, a szukam dla juniora
juniora nie dofinansowujesz nie ma takiej opcji, dofinansowanie jest dla szkółki aby przychodzili nowi juniorzy a juniorowi który już jest w szkółce dobierasz trenera
Czyli jezeli masz juz w szkolce pelny stan to nie dawaj nic kasy na szkolke bo to nic nie daje! Naklad na szkolke zwieksza tylko szanse na to ze jakis mlodzik sie w niej znajdzieUśmiech
Jest sens trzymać 15-latka z talentem 2 i średnią 52Huh
Naprawde nie wiem kolarek.... ja dla przykladu ponizej talentu 3 wyrzucam ze szkolki, moze to moj blad ale tak robie i tyle.
nie Kolarekm, nie trzymaj od razu takich wywalaj, nic nie będą znaczyć w przyszłości .
ja tylko przyjmuje z Zielonym i niebieskim talentem
(2013-07-23, 09:19:57)kolarek napisał(a): [ -> ]Jest sens trzymać 15-latka z talentem 2 i średnią 52Huh

ja bym takiego trzymał, bo koniec sezonu i zda egzamin więc byś miał za friko zawodnika"zapchaj dziurę" w sparingach
taką zapchaj dziurę można równie dobrze kupić za 4zł na LT.
to fakt
mam pytanie wysłałem juniora na EGZAMIN i chce się dowiedzieć czy gdy ten zawodnik zakończy egzamin będzie miał więcej umiejętności czy wróci z taką samą średnią.?Uśmiech
Z tego co wiem to mniej wiecej z taka sama. Mniej wiecej dlatego ze srednia w szkolce wynosi bodajze +/-1.

Jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawiUśmiech
o kurcze to niepotrzbnie wysłałem juniora na egzamin hehDuży uśmiech dziekuje za pomocOczko
srednia waha sie w zaleznosci od konta dla vipa silver +/-1 dla golda +/-0, 5
a co do zbierania skila to z tego co mi wiadomo to po egzaminie zaden skill mu nie urosnie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17