Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
41% jest dziennie. Nie sumujesz tych procentów Oczko
(2012-07-09, 09:07:26)mika1688 napisał(a): [ -> ]41% jest dziennie. Nie sumujesz tych procentów Oczko

tak wiem ze nie sumuja sie czyli ze pierwszego dnia mam 41 %, drugiego 82 % a trzeciego to juz 123 % wiec junior i zostaje 23 % wiem, wiem Oczko

tylko musze miec strasznego pecha majac 41% na szkolkowicza losuje 7 razy i nie dostaje zadnego mimo ze mam jedno wolne miesce

Prawdopodobienstwo ze tak wylosowałem wynosi mniej niz 3 % za trzy dni wynosic bedzie około 0,5 % a to bedzie oznaczało ze na dwustu to ja jestem ten pechowy Język jesli pech mnie przesladuje to ok ale cos mi sie wydaje ze to bład Język
Powiem tobie że do momentu kiedy miałem ustawiony 1000 dofinansowania nie doszedł nikt, od kiedy ustawiłem na 20000 w 3 dni dwóch przyszło. Mam 7 poziom, czyli po zwiększeniu dofinansowania też miałem 41 %.
Być może grzyb... Oczko ale to już Stefik musi sprawdzić. I na moje to powinien zrobić tak jak w projekcie było zakladane, że losowanie juniora raz w tygodniu, bo będzie niezły wysyp zawodników niedługo Oczko
(2012-07-11, 21:52:38)mika1688 napisał(a): [ -> ]Być może grzyb... Oczko ale to już Stefik musi sprawdzić. I na moje to powinien zrobić tak jak w projekcie było zakladane, że losowanie juniora raz w tygodniu, bo będzie niezły wysyp zawodników niedługo Oczko

mika przy moim szczesciu to wysypu nie bedzie - 10 dzien jestem bez szkołkowicza mimo 41 % w losowaniu Język

(2012-07-11, 13:57:57)Hyziu napisał(a): [ -> ]Powiem tobie że do momentu kiedy miałem ustawiony 1000 dofinansowania nie doszedł nikt, od kiedy ustawiłem na 20000 w 3 dni dwóch przyszło. Mam 7 poziom, czyli po zwiększeniu dofinansowania też miałem 41 %.

u mnie ustawione dofinansowanie cały czas na 20.000 i nic Język

poczekam jeszcze tydzien i ide puscic lotka to moze szczescie sie wtedy usmiechnie Język
nie wiem kogo tu promuje ta szkółka co teraz jest ale ja nie mam żadnego juniora odkąd została zmieniona szkółka czyli jutro będzie dokładnie miesiąc a dofinansowuję cały czas po 20 tyś
wolnych miejsc 3 Smutny

speed_55

Dlaczego moi szesnastoletni już szkółkowicze nie zdali egzaminu? Miało to ponoć nastąpić 01.08.
Żeby zdali egzamin to wpierw trzeba ich na niego wysłać. Wysłać można ich dopiero od wczoraj od późnych godzin wieczornych kiedy to odbyło się starzenie zawodników, bo rozumiem że chodzi tobie o dotychczasowych 15 latków. Egzamin ma być ok 12 tak pisał Stefik o ile coś się nie zmieniło więc jeszcze chwila czasu została żeby kliknąć przy adepcie w szkółce "Egzamin" i go na niego wysłać Uśmiech
Jeśli ich wysłałeś to pozostaje czekać na pewno pojadą na egzamin Oczko

speed_55

Każdy z zawodników został wysłany na egzamin (zrobilem to ok północy). Myślałem że spóźniłem się z tą czynnością i będę musiał czekać do następnego egzaminu.
No to spoko, pozostaje czekać Uśmiech
Czyli jakby nie patrzeć trochę niesprawiedliwe to było gdyż można było przez ok 13 godz (głównie nocnych) wysłać nowych 16latków na egzamin.
Gracze którzy wcześnie chodzą spać gdyż rano idą do pracy nie mieli możliwości wysłać swoich zawodników na egzamin więc jest to niesprawiedliwe(trochę).
Uważam że powinien odbyć się jeszcze jeden egzamin by było sprawiedliwie
w tamtym sezonie tak było więc teraz pewnie też będzie dodatkowy egzamin Uśmiech
przynajmniej powinien być
Ta nowa szkolka jest do bani. Od momentu wejscia jej w zycie nie wylosowalem zadnego juniora. Za co czlowiek placi 20.000 na rozwoj szkolki jak ta szkolka rozwija sie praktycznie tylko wtedy jak podniose poziom. Wczesniej to jakos mialo rece i nogi. Teraz? Jak narazie ponizej oczekiwan
Myślę że Stefik nie będzie robił problemów i zrobi jeszcze jeden egzamin, jednak w informacji o przerwie między sezonowej było podane kiedy będzie egzamin, więc ci co chcieli to poczekali dłużej wczoraj i wysłali bądź też dziś od rana to zrobili, bo egzamin odbywał się dopiero w samo południe.
Dodatkowy egzamin dla juniorów będzie przeprowadzony w poniedziałek 6 sierpnia o godzinie 24:00.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17