Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Witam

Chciałem się dowiedzieć co to za 7 poziomów (1. Mardan, 2. Mascore, 3. Namos, 4. Sentoria, 5. Singa, 6. Ultrim, 7. Vircon) w szkółce?? Co się na nich zyskuje??

Pozdrawiam
Sa to firmy ktore buduja szkolke Uśmiech

zmienia sie czas budowania i cena Uśmiech wszystko tam wyraznie jest napisane Uśmiech

anonim-04

sa to firmy które buduja twoja szkółke za corazto mniejsze pieniadze ale tez im taniej tym wiecej dni sie buduje
Gram od 26.10.2013 i jeszcze nie mam ani jednego juniorka w szkolce... nie bylo ani jednego w propozycji do szkolki, wprawdzie rozbudowuje dopiero do 2 poziomu ale zeby ani jednego nawet z czerwonym talentem? Czy mozna miec az takiego pecha!?

anonim-04

musisz zwiekszyc nakład na szkółke jak ustawisz na 20 tys to sie szybko na pewno jakis trafi

MarekAureliusz

Ja bez nakładu i z 4 poziomem szkółki ostatnio kogoś miałem w pierwszej połowie poprzedniego sezonu tak więc raczej nie jest to dziwne
U mnie też długo nic nie było, sprawdzi ktoś to?
Witam! Mam pytanie - od czego zależy rozkład skilli do trenowania w szkółce?
Poczytaj w pomocyUśmiech Od trenera zalezy jakie skille trenuje Twoj szkolkowicz.
czytałem. Co jednak, gdy nie posiadam trenera?
Każdego dnia trenuje losowo różne umiejętności i do tego wolniej odbywa się trenowanie.
dzięki Henrik. Skorzystam jeszcze z Twojej wiedzy jeśli można. Co będzie, gdy posiadając 3 juniorów trener pracuje tylko z jednym? Reszta będzie trenować losowe umiejętności, czy już samo posiadanie trenera w szkółce ukierunkowuje sposób treningu dla wszystkich?
Gdy trener pracuje tylko z jednym to pozostali trenują wtedy losowo. Tylko przydzielenie juniorowi trenera powoduje trenowanie tych umiejętności z jakimi wybrałeś danego trenera w szkółce.
A jak to wygląda z 2 trenerami (każdy na inny rodzaj nawierzchni)? Nie mam jeszcze tak rozbudowanej szkółki aby to sprawdzić samemu. Czy jeden junior może trenować z 2 trenerami i ewentualnie jak będzie taki trening wyglądać?
Junior może mieć przydzielonego tylko jednego trenera. Natomiast jeden trener może trenować kilku juniorów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17